ГУЛЮК Сергій Іванович,

Завідувач юридичного відділення, спеціаліст вищої категорії, викладач методист, викладач юридичних дисциплін. 

Викладає дисципліни:

– Конституційне право України;

– Правознавство.

Освіта вища, закінчив Луцький Держаний педагогічний інститут ім. Л. Українки, 1993 р., Львівський національний університет ім. І.Франка, 2012 р. Стаж роботи: 24 роки.

Е-mail: ser-gulyuk@ukr.net

Досвід роботи викладача:

У колі науково-методичних інтересів: персоналізація професійної підготовки, формування соціального партнерства і мобільності майбутніх юристів.

У 2006 році нагороджений знаком «Відмінник аграрної освіти і науки».

Проходив курси підвищення кваліфікації та отримав свідоцтво «НУБіП України, ННІ післядипломної освіти 2019, свідоцтво про підвищення кваліфікації СС 00493706/007990-19» «НУБіП України, Мережева академія Networking Academy Cisco, 2020»

В процесі науково-навчально-освітній діяльності прийняв участь у таких конференціях та заходах:

• Методичні рекомендації для самостійного вивчення з дисципліни «основи правознавства».

• «Державотворення України: історичні аспект». Матеріали науково-практичної конференції.

• Методична розробка відкритого заходу на тему: «студентське самоврядування – як невід'ємна складова демократизації навчального процесу».

• «Правознавство» електронний підручник.

• VII Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» «Інноваційні підходи у роботі зі студентами в поза аудиторний час» м. Київ.

• Матеріали науково-практичної конференції на тему: «Організаційно-правові засади усиновлення у контексті захисту прав дитини».

• Матеріали ІІ регіональної міжвузовії студентської науково-практичної конференції «Проблеми Українського суспільства: право на життя».

• «Правознавство». Електронний курс лекцій для студентів заочної форми навчання.

• VII регіональна міжвузівська конференція «Проблеми українського суспільства: Кіберзлочинність»;

• Міжвузівська студентська науково-практична конференція «Проблеми українського суспільства: Булінг. Мобінг», м. Рівне. Кривульська Ю.М. «Істотні ознаки мобінгу та булінгу», керівник: Матковська І.Д. Хильчук М.В. «Булінг з юридичної точки зору.

• ХI Регіональної міжвузівської студентської науково-практичної конференції «Проблеми українського суспільства: Пандемія» Корпесьо В.Р., Далобожак Н. «Протидія пандемії».

1

ЧОРНОБРИВА Ольга Вікторівна,

спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. У коледжі працює з 2003 року. З 2004 року – голова циклової комісії  юридично–соціальних дисциплін.

Викладає дисципліни:

– Адміністративне право;

– Діловодство;

– Організація роботи з кадрами;

– Митне право.

Закінчила Чернівецький державний університет ім. Ю. Федьковича  1999р., спеціальність «Правознавство», кваліфікація юрист

Е-mail:  olya.Luchyk@gmail.com

Досвід роботи викладача:

• Чорнобрива О.В. є постійним учасником виставки відділу педагогічного досвіду і творчості молоді НМЦ аграрної освіти.

• Переможець у конкурсі ЛІДЕР КОЛЕДЖІВСЬКОЇ ОСВІТИ у номінації «Голова циклової комісії – лідер коледжівської освіти» , 2020.

• Зайняла ІІ місце в конкурсі професійної майстерності «ПЕДАГОГІЧНИЙ ОСКАР - 2020»  у номінації «Сучасні засоби унаочнення».

• Проходила курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво «НУБіП України, ННІ післядипломної освіти 2019», «НУБіП України, Мережева академія Networking Academy Cisco, 2020».

• Є організатором щорічних міжвузьких  науково – практичних  конференцій для студентів навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації  на теми: «Проблеми українського суспільства: організаційно-правові засади усиновлення у контексті захисту прав дитини»; «Збереження біорізноманіття – запорука сталого розвитку держави»; «Право на життя»; «Загальнолюдські цінності та нетерпимість насилля та жорстокості у будь-якій формі»; «Охорона здоров’я та здоровий спосіб життя».

• Викладач опублікувала статті в періодичному виданні «Рівне вечірнє» – «Досвід роботи науково-практичної конференції»; у збірнику наукових праць «Виховна робота в навчальних закладах» – «Сирітство можна подолати»; в періодичному виданні «Освіта аграрна» – «Запорука сталого розвитку держави» та «Сучасні підходи до організації позааудиторної роботи студентів зі спеціальних дисциплін». Брала участь в юридичних конференціях з виступами на теми: Рівненський інститут Київського університету права НАН України – «Соціалізація як процес формування життєвої позиції людини»; Рівненський державний аграрний коледж – «Сирітство можна подолати»; Рівненський державний агарний коледж – «Право на життя через призму четвертого покоління прав людини»; Рівненський державний аграрний коледж – «Історія становлення та розвитку митної справи в Україні»; Рівненський державний аграрний коледж – «Сучасний стан та перспективи розвитку місцевої демократії в Рівненській області»; Рівненський державний агарний коледж – «Концепція біологічного різноманіття у міжнародному та європейському праві»; Рівненський державний аграрний коледж – «Правові аспекти охорони здоров’я та здорового способу життя»; Вишнянський коледж ЛНАУ – «Забезпечення безпеки життєдіяльності населення і територій: правові та економічні аспекти».

• Підготувала рецензію на програму навчальної дисципліни «Митне право» зі спеціальності 5.03040101 «Правознавство», розроблену викладачем Таращанського агротехнічного коледжу Шимченко В.В.; рецензію на програму навчальної дисципліни «Діловодство в юридичній практиці» зі спеціальності 5.03040101 «Правознавство», розроблену викладачем Чигиринського технікуму Уманського ДАУ Риковою Л.А.; рецензію на типову програму практик зі спеціальності 5.03040101 «Правознавство», розроблену групою викладачів Таращанського агротехнічного коледжу; рецензію на програму навчальної дисципліни «Адміністративне право» зі спеціальності 5.03040101 «Правознавство», розроблену групою викладачів Таращанського агротехнічного коледжу.

• Брала участь в засіданні ради директорів в Млинівському державному технолого-економічному коледжі  з виступом на тему: «Сучасні підходи до організації поза аудиторної роботи студентів зі спеціальних дисциплін», грудень ; брала участь у семінарі на VII Міжнародній виставці на тему: «Інноваційні підходи до організації поза аудиторної роботи студентів зі спеціальних дисциплін», ВСП «Рівненський коледж НУБіП України», березень ; брала участь в педагогічному семінарі з виступом на тему: «Інноваційний потенціал педагога: формування, реалізація та перспективи розвитку» ДУ «НМЦ «Агроосвіта», квітень ; брала участь в II регіональній міжвузівській студентській науково-практичній конференції ( м.Володимир-Волинський, .); брала участь в V регіональній міжвузівській студентськйй науково-практична конференції «Проблеми українського суспільства: охорона здоров’я та здоровий спосіб життя» (м. Рівне,);  брала участь в VI регіональній міжвузівській студентській науково-практична конференції «Проблеми українського суспільства: гендерна рівність» (м. Рівне,); брала участь в VI регіональній студентській науково-практична конференції «Судова реформа в Україні: історія та сучасність. Яким буде нове правосуддя в Україні» (м. Володимир-Волинський), брала участь Обласному методичному об’єднанні голів циклових комісій «Самоосвіта як безперервний процес  саморозвитку та самовдосконалення професійної компетентності педагогічних працівників» (м. Рівне).

• Для здобувачівосвіти коледжу організувала і провела відкриті виховні заходи: «Україна - вільна держава»; «Сирітство можна подолати»; «Наркоманія - дорога в безодню»; «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

• Розроблені та підготовлені навчальні посібники з дисциплін: «Діловодство»,  «Адміністративне  право», «Митне право», «Організація роботи з кадрами» для студентів юридичного відділення.

В процесі науково-навчально-освітній діяльності прийняла участь у таких конференціях та заходах:

  • «Україна на шляху до реформи: політико–правові аспекти сучасності; «Актуальні проблеми провадження в практику нових підходів щодо здійснення правосуддя »; «Методи запобігання корупції в органах державної влади та управління»; «Провове регулювання ринку землі»- Володимир-Волинський агротехнічний коледж;
  • Учасник VI регіональної студенської науково–практичної конференції на тему: «Формування і розвиток національного законодавства: Європейський вектор – нові виклики і можливості» - Вишнянський коледж ЛНАУ;
  • VII регіональна студенська науково–практична конференція на тему «Запобігання корупції в органах державної влади та управління» - м. Володимир–Волинський.
  • Міжвузька науково–методична Інтернет конференція на тему: «педагогічні ідеї В.О. Сухомлинського: практичні  впровадження в освітній процес» - ВСП «РК НУБіП Укріїни»;
  • Міжнародна науково–практична конференція на тему: «Стратегічні пріоритети розвитку економіки, фінансів, обліку та права в Україні та світі» - м. Полтава;
  • III міжнародно науково – методична конференція на тему: «Проблеми підготовки фахівців–працівників у сфері аграрної освіти в навчальних закладах вищої та професійної освіти» - м. Камянець-Подільський.
  • VII регіональна міжвузівська конференція «Проблеми українського суспільства: Кіберзлочинність»;
  • Міжвузівська студентська науково-практична конференція «Проблеми українського суспільства: Булінг. Мобінг», м. Рівне. Кривульська Ю.М. «Істотні ознаки мобінгу та булінгу», керівник: Матковська І.Д. Хильчук М.В. «Булінг з юридичної точки зору. Наймасовіша онлайн-конференція для освітян м. Харків ю
  • ХI Регіональної міжвузівської студентської науково-практичної конференції «Проблеми українського суспільства: Пандемія» Корпесьо В.Р., Далобожак Н. «Протидія пандемії».

 


НАВОЗНЯК Людмила Михайлівна,

відмінник освіти України, спеціаліст вищої категорії, викладач соціальних дисциплін, в коледжі працює з 1995 р.

Викладає дисципліни:

– Основи філософських знань;

– Громадянська освіта.

Закінчила Волинський державний університет імені Лесі Українки, 1995 р. за спеціальністю історія, викладач соціальних дисциплін та історії.

 Е-mail:   navoznyaklm@ukr.net

Досвід роботи викладача:

• участь в конференціях: ХХХV Міжнародна наукова інтернет-конференція «Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації» (м. Переяслав-Хмельницький); Міжвузівська науково-практична інтернет–конференція «Культура та мистецтво – твій погляд» (м.Харків); ІІ Всеукраїнська заочна науково-практична конференція «Суспільні дисципліни як засіб формування цивілізаційної компетентності здобувачів освіти» (м.Рівн.); Всеукраїнська Інтернет-конференція «Глобальні та локальні екологічні проблеми та шляхи їх вирішення» (м.Немішаїв.); Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Наука, освіта, суспільство: інструменти і механізми сучасного інноваційного розвитку» (м.Ніжин); педагогічні читання на тему «Формування життєвих цінностей особистості: сучасні концепції, програми, практики», ВСП «РК НУБіП України» ;  Міжвузівська науково-практична конференція «Формування сучасного освітнього середовища: теорія і практика» (м.Ірпінь);

• підготувала здобувачів освіти до участі у науково-практичних конференціях: VІІ регіональна міжвузівська конференція «Проблеми українського суспільства: Кіберзлочинність» (ВСП РК НУБіП України);  ІІІ Регіональна науково-практична конференція «Економічний розвиток країни: соціальний аспект фінансової стабільності» (ВСП РК НУБіП України); VІІІ регіональна міжвузівська конференція «Проблеми українського суспільства: Рабство», (ВСП РК НУБіП України); Х Регіональна міжвузівська студентська науково-практична конференція «Проблеми українського суспільства: Булінг. Мобінг» (ВСП РК НУБіП України); ХІ Регіональна міжвузівська студентська науково-практична онлайн-конференція «Проблеми українського суспільства: Пандемія» (ВСП РК НУБіП України);

• для студентів коледжу організовує та проводить відкриті виховні заходи та науково-практичні конференції: спільні засідання гуртків «Соціолог», «Рівненщина. Історія рідного краю», «Економіст» на тему «Емпірична соціологія»; «Велич кожного краю – в людях котрі своїми справами зробили внесок у його розвиток; відкрита інформаційна година «Україна в сучасному світі»; засідання гуртків Соціолог», «Рівненщина. Історія рідного краю», «Економіст» на тему «Жінки, що змінили світ»; тематичну інформаційну годину «Україна – член європейського і світового співтовариства» ;

• брала  участь у конкурсі «Педагогічний ОСКАР - 2020»;

•  постійний учасник конкурсу «Лідер коледжівської освіти»;

• розроблені та підготовлені посібники з дисциплін «Соціологія», «Культурологія», «Логіка».

 

МАТКОВСЬКА Ірина Дмитрівна,

спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, викладач юридичних дисциплін. У коледжі працює з 2002 року.

Викладає дисципліни:

– Трудове право;

– Нотаріат;

– Конституційне право України.

Закінчила Волинський державний університет ім. Лесі Українки, 2000 р., спеціальність «Правознавство», кваліфікація юрист.

Е-mail:  Irina.matkovskaya@gmail.com

        Досвід роботи викладача:

• викладач року ВСП «Рівненський коледж НУБіП України (2018 р.);

• У 2013 році занесена до Книги пошани НМЦ;

• зайняла І місце на конкурсі «Педагогічний ОСКАР-2018» з інтерактивним правовим проєктом «Територіальна громада: просторова основа утворення і діяльності органів місцевого самоврядування»;

• розвиток креативності, критичного мислення та активності здобувачів освіти у процесі гурткової роботи з метою формування професійних компетентностей майбутніх юристів – методична розробка, 2020 р.;

• дипломат і призер різноманітних конкурсів;

• для здобувачів освіти коледжу організувала і провела відкриті виховні заходи: «Життя - найвища цінність»; «Реєстрація шлюбу: від таїни кохання до таїни життя»; «Україна - вільна держава»; «Сирітство можна подолати»; «Наркоманія - дорога в безодню»; «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

• постійний учасник конкурсу «Педагогічні інновації», організованого ДУ «НМЦ» Агроосвіта». Занесено в книгу Пошани НМЦ.;

• розроблені та підготовлені навчальні посібники з дисципліни «Конституційне право України»,  «Трудове право», «Нотаріат», «Державна реєстрація актів цивільного стану» для студентів коледжу;

• організатор студентських науково-практичних конференцій «Актуальні проблеми розвитку місцевої демократії в Україні»; «Особливості юридичної професії»; «Право на життя».

 В процесі науково-навчально-освітній діяльності прийняла участь у таких конференціях та заходах:

  • ІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція “Правові засади організації та здійснення публічної влади” м. Хмельницький – стаття «Організаційно - правові питання інформаційного права в діяльності  органів публічної влади».
  • ІІ Міжнародна науково-практична конференція для студентів та молодих учених «Реалії та перспективи розбудови правової держави в Україні та світі» м. Суми – стаття «реформи у сфері  захисту прав жінок».
  • Міжнародна науково-практична конференція «Конституційні цінності: правово природа та практика реалізації», м. Хмельницький, стаття «Характеристика верховенства Конституції Л.П.Юзькова».
  • Міжнародна науково-практична конференція «Кримінальне правопорушення: національний та зарубіжний виміри» , Національний університет  «Одеська юридична академія», Південний регіональний центр Національної академії правових наук України, стаття «Закінчеий злочин як стадія  вчинення злочину».
  • Науково-практична конференція юридичних клінік України «Інтерактивна право просвіта за програмою Street Iaw .Національний університет «Києво-Могилянська академія» - стаття на тему: « Впливові джерела формування здорового способу життя».
  • Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми законодавства України: пріоритетні напрями його вдосконалення», м. Одеса, стаття «Забезпечення рівних прав  та можливостей  жінок і чоловіків  та інших військових  формуваннях».
  • XХХІV Міжнародна інтернет - конференція «Інновації а науці: сучасні виклики» «сучасні досягнення науки та техніки», стаття «ЦНАП: особливості забезпечення надання якснмх публічних послуг».
  • Міжвузівська студентська науково-практична конференція «Проблеми українського суспільства: Булінг. Мобінг», м. Рівне. Кривульська Ю.М. «Істотні ознаки мобінгу та булінгу», керівник: Матковська І.Д. Хильчук М.В. «Булінг з юридичної точки зору.
  • ХI Регіональної міжвузівської студентської науково-практичної конференції «Проблеми українського суспільства: Пандемія» Корпесьо В.Р., Далобожак Н. «Протидія пандемії».

 

ЛУК’ЯНЧУК Світлана Василівна,

спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. В коледжі працює з 2005 року.

Викладає дисципліни:

– Соціологія;

– Культурологія;

– Логіка.

Закінчила Рівненський державний гуманітарний університет, 2005 р., за спеціальністю «Викладач історії та теорії культури» та Рівненський державний гуманітарний університет, 2007 р., магістратура, за спеціальності «Викладач Культурології у ВНЗ».

Е-mail:lukyanchuk_sv@ukr.net

 

Досвід роботи викладача:

• участь в конференціях: ІV Всеукраїнська науково-теоретична конференція молодих науковців «Актуальні проблеми сучасної філософії та науки у глобалізованому світі», доповідь на тему: «Філософсько-естетичні засади культури Сходу» (м.Житомир); Міжнародна наукова конференція «Дні науки філософського факультету – 2013», доповідь на тему «Естетичні принципи культури Японії» (м. Київ); ІІ Міжнародний науково-практичний семінар «Проблеми самосвідомості у параметрах соціокультурної ідентичності (філософсько-культурологічний контекст)», доповідь на тему «Взаємозв’язок релігійного та естетичного у китайській культурі» (м. Луцьк); ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Науковий діалог «Схід-Захід»», доповідь на тему «Філософський вимір діалогу культур», (м. Бахчисарай); ІV регіональна міжвузівська студентська науково-практична конференція «Проблеми українського суспільства: загальнолюдські цінності та нетерпимість насилля і жорстокості».  V регіональна міжвузівська студентська науково-практична конференція «Проблеми українського суспільства: охорона здоров’я і здоровий спосіб життя»;

• для студентів коледжу організовує та проводить відкриті виховні заходи та науково-практичні конференції: виставка студентської творчості (презентацій) з дисципліни «Культурологія»; Урок пам’яті, присвячений пам’яті Героїв Крут, Небесної сотні, загиблим учасникам АТО, «Нескорені українці» (присвячений Дню Захисника України ; конференція на тему «Молодіжні субкультури: перспективи розвитку»; науково-практична конференція  «Україна - ЄС: проблеми і перспективи євроінтеграції»;

• участь в конференціях: ХХХV Міжнародна наукова інтернет-конференція «Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації» (м. Переяслав-Хмельницький); Міжвузівська науково-практична інтернет–конференція «Культура та мистецтво – твій погляд» (м.Харків); ІІ Всеукраїнська заочна науково-практична конференція «Суспільні дисципліни як засіб формування цивілізаційної компетентності здобувачів освіти» (м.Рівн.); Всеукраїнська Інтернет-конференція «Глобальні та локальні екологічні проблеми та шляхи їх вирішення» (м.Немішаїв.); Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Наука, освіта, суспільство: інструменти і механізми сучасного інноваційного розвитку» (м.Ніжин); педагогічні читання на тему «Формування життєвих цінностей особистості: сучасні концепції, програми, практики», ВСП «РК НУБіП України» ;  Міжвузівська науково-практична конференція «Формування сучасного освітнього середовища: теорія і практика» (м.Ірпінь);

• підготувала здобувачів освіти до участі у науково-практичних конференціях: VІІ регіональна міжвузівська конференція «Проблеми українського суспільства: Кіберзлочинність» (ВСП РК НУБіП України);  ІІІ Регіональна науково-практична конференція «Економічний розвиток країни: соціальний аспект фінансової стабільності» (ВСП РК НУБіП України); VІІІ регіональна міжвузівська конференція «Проблеми українського суспільства: Рабство», (ВСП РК НУБіП України); Х Регіональна міжвузівська студентська науково-практична конференція «Проблеми українського суспільства: Булінг. Мобінг» (ВСП РК НУБіП України); ХІ Регіональна міжвузівська студентська науково-практична онлайн-конференція «Проблеми українського суспільства: Пандемія» (ВСП РК НУБіП України);

• для студентів коледжу організовує та проводить відкриті виховні заходи та науково-практичні конференції: спільні засідання гуртків «Соціолог», «Рівненщина. Історія рідного краю», «Економіст» на тему «Емпірична соціологія»; «Велич кожного краю – в людях котрі своїми справами зробили внесок у його розвиток; відкрита інформаційна година «Україна в сучасному світі»; засідання гуртків Соціолог», «Рівненщина. Історія рідного краю», «Економіст» на тему «Жінки, що змінили світ»; тематичну інформаційну годину «Україна – член європейського і світового співтовариства» ;

• брала  участь у конкурсі «Педагогічний ОСКАР - 2020»;

• постійний учасник конкурсу «Лідер коледжівської освіти»;

• розроблені та підготовлені посібники з дисциплін «Соціологія», «Культурологія», «Логіка».

 

КУПЧИШИНА Тетяна Володимирівна,

спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Відмінник освіти України. У коледжі працює з 1986 року.

Викладає дисципліни:

– політична економія;

– економічна теорія;

– громадянська освіта.

Закінчила Київський державний університет імені Т.Г.Шевченко, 1988 рік, за спеціальністю «Політична економія».

Е-mail:  Kupchishina@i.ua

Досвід роботи викладача:

• участь у конкурсі «Педагогічніий ОСКАР-2019»;

• переможець конкурсу «Лідер коледжівської освіти» у номінації «Викладач – лідер коледжівської освіти», 2017 р.;

• голова обласного методоб’єднання викладачів суспільних дисциплін ВНЗ І-ІІ р. Постійний учасник засідань обласного методоб’єднання, виступи на теми: «Стимулювання і мотивація навчально-пізнавальної діяльності здобувачів освіти на основі використання інформаційних технологій навчання».; «Формування активної громадянської позиції студентської молоді у процесі позааудиторної роботи з соціально-економічних дисциплін»; «Формування цілісного уявлення про світ духовних цінностей на заняттях соціально-гуманітарних дисциплін як важливий фактор патріотичного виховання студентської молоді»;

• постійний учасник конкурсу «Педагогічні інновації», організованого ДУ «НМЦ» Агроосвіта». Занесено в книгу Пошани НМЦ ;

• участь в міжнародних, всеукраїнських, регіональних науково-практичних конференціях: Науково-практична Інтернет-конференція «Актуальні питання сучасної науки», м. Бережани; І Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Наука ІІІ тисячоліття: пошуки, проблеми, перспективи розвитку», м. Бердянськ; ХХХІХ Всеукраїнська наукова інтернет-конференція «Вітчизняна наука на зламі епох: проблеми та перспективи розвитку», м. Переяслав-Хмельницький; І Міжвузівська науково-практична  конференція «Впровадження компетентнісного підходу у підготовку майбутніх фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст», м. Ірпінь;  І Всеукраїнська заочна науково-практична конференція «Суспільні дисципліни як засіб формування цивілізаційної компетентності здобувачів освіти», м. Рівне; Міжнародна науково-практична конференція «Цілі сталого розвитку третього тисячоліття: виклики для університетів наук про життя». Національний університет біоресурсів і природокористування України, м. Киїів; Всеукраїнська Інтернет-конференція «Глобальні та локальні екологічні проблеми та шляхи їх вирішення», Немішаєво; Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Наука, освіта, суспільство: інструменти і механізми сучасного інноваційного розвитку»,   м. Ніжин.

• підготувала здобувачів освіти для участі в науково-практичних конференціях: Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Людина у світі духовної культури», м. Рівне, НУВГП; студентська науково-практична конференція «Проблеми і перспективи входження України у світове співтовариство», Вишнянський коледж ЛНАУ; ІV Міжвузівська студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми обліку, оподаткування, математичного моделювання та автоматизації фінансово-господарських процесів», РДГУ; VІІ регіональна міжвузівська конференція «Проблеми українського суспільства: Кіберзлочинність», ВСП «РК НУБіП України»; У Міжвузівська студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми обліку, оподаткування, математичного моделювання та автоматизації фінансово-господарських процесів»,м. Рівне, РДГУ; ІІІ Регіональна науково-практична конференція «Економічний розвиток країни: соціальний аспект фінансової стабільності», ВСП «РК НУБіП України»; Всеукраїнська наукова Інтернет-конференція «Вітчизняна наука на зламі епох: проблеми та перспективи розвитку», м. Переяслав-Хмельницький; Х Регіональна міжвузівська студентська науково-практична конференція «Проблеми українського суспільства: Булінг. Мобінг», ВСП «РК НУБіП України»; ІУ Регіональна науково-практична конференція «Економічний розвиток країни: новий курс України», ВСП «РК НУБіП України»; УІ Всеукраїнська Інтернет-конференція «Світ аграрних професій: історія, сучасність, майбутнє, досвід ЄС», ВСП «РК НУБіП України»; ХІ Регіональна міжвузівська науково-практична онлайн-конференція «Проблеми українського суспільства: пандемія – свобода, довіра, безпека», ВСП «РК НУБіП України».

• підготувала здобувачів освіти до участі в конкурсах та інших заходах : Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт, присвячений 100-річчю І Курултаю кримсько-татарського народу, м. Київ; інтелектуальний турнір «Брейн-ринг», м. Рівне; дискусійна платформа «Шевченко: Мова. Держава. Нація» з нагоди 203-ї річниці з дня народження Т.Г.Шевченко,  м. Київ.

• для здобувачів освіти коледжу організувала і провела відкриті виховні заходи: Урок Пам’яті «Герої не вмирають»; спільне засідання гуртків «Рівненщина. Історія рідного краю» та «Економіст» на тему: «Видатні історичні постаті Рівненщини»; виховна година «Молодіжні субкультури – особлива частина суспільної культури. Кожен має право бути індивідуальним»; виховний захід «Небесна Сотня: герої не вмирають»; виховний захід «Все починається з добра», присвячений 100-річчю від дня народження Василя Сухомлинського; виховний захід «Найвідоміші винаходи українців»; спільне засідання гуртків «Рівненщина. Історія рідного краю», «Економіст» та «Соціолог» на тему: «Одинадцять чудес Рівненщини»; тематична інформаційна година «Україна в сучасному світі»; виховна година «Як досягти успіху?»; спільне засідання гуртків «Рівненщина. Історія рідного краю», «Економіст» та «Соціолог» на тему: «Велич кожного краю – в людях котрі своїми справами зробили внесок у його розвиток»; інформаційна година «Україна - член європейського і світового співтовариства»; виховний захід «Жінки, що змінили світ».

• розробила навчальні посібники з «Політичної економії», «Економічної теорії»; методичні розробки: «Формування активної громадянської позиції студентської молоді у процесі позааудиторної роботи з соціально-економічних дисциплін», «Формування економічного мислення студентів в процесі позааудиторної роботи з дисципліни «Політична економія»; «Формування та розвиток життєвих компетентностей в процесі вивчення соціально-економічних дисциплін»; «Формування активної громадянської позиції здобувачів освіти в процесі виховної роботи куратора групи»; «Науково-дослідницька та пошукова робота здобувачів освіти»; «Інноваційні методи викладання соціально-економічних дисциплін в коледжі»; «Покоління Z: нові підходи до навчання і виховання».

• організатор студентських науково-практичних конференцій: «Україна-ЄС: проблеми і перспективи євроінтеграції»; «Гарячі точки планети»; «Глобальні проблеми сучасної цивілізації та шляхи їх вирішення».

• учасник семінару-практикуму «Використання хмарних сервісів в освітньому просторі», ВСП «РК НУБіП України».; психологічного тренінгу «Особливості психокорекційної роботи з конфліктами», Рівненський інститут університету «Україна»; педагогічних читань «Спадщина Василя Сухомлинського в сучасній інтерпретації», КЗВО «Рівненська медична академія»; круглого столу з обміну досвідом кураторів коледжу «Формування життєвих компетентностей студентів у процесі виховної роботи куратора (на основі ідей В. О. Сухомлинського)», виступ на тему «Моральне виховання особистості у педагогічній спадщині В. О. Сухомлинського», ВСП «РК НУБіП України».

 

БАСЮК Оксана Петрівна,

спеціаліст ІІ категорії, викладач юридичних дисциплін. У коледжі працює з 2014 року.

.

Викладає дисципліни:

– Теорія держави і права;

– Організація судових і правоохоронних органів;

– Кримінальне право.

Закінчила Львівський Національний університет ім. Івана  Франка, 2011 р. за спеціальністю «Правознавство». Магістр.

Е-mail:  Ksenichka_w@ukr.net

Досвід роботи викладача:

• Для здобувачів освіти коледжу організувала і провела відкритий виховний захід: «Наркоманія – дорога в безодню»;

• Є постійним учасником конкурсу «Педагогічні інновації», організованого ДУ «НМЦ» Агроосвіта».

• Розробила навчальні посібники з курсів: «Основи правознавства»,  «Організація судових і правоохоронних органів», Збірник тестових завдань «Теорія держави і права» для студентів коледжу.

• Брала участь у міжнародній виставці сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО 2016».

• Брала участь у конференціях: VI регіональна міжвузівська студентська науково-практична конференція «Проблеми українського суспільства: гендерна рівність» (м. Рівне); VI регіональна студентська науково-практична конференція «Судова реформа в Україні: історія та сучасність. Яким буде нове правосуддя в Україні» (м. Володимир-Волинський).

• Брала участь у семінарі – практикум «Розробка навчальних матеріалів для провадження дистанційної освіти в коледжі» «ВСП РК НУБіП» України. та психолого-педагогічного семінару «Психолого-педагогічні аспекти адапції молодих викладачів. Інноваційні підходи до методичного забезпечення, формування професійної компетентності».

• Керівник команди «Кант» - учасника Першого Західноукраїнського інтелектуального турніру «Natus Vincere»

• Проходила курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво «НУБіП України, ННІ післядипломної освіти 2016», «НУБіП України, Мережева академія Networking Academy Cisco, 2020».

В процесі науково-навчально-освітній діяльності прийняла участь у таких конференціях та заходах:

  • «Україна на шляху до реформи: політико – правові аспекти сучасності; «Актуальні проблеми провадження в практику нових підходів щодо здійснення правосуддя »; «Методи запобігання корупції в органах державної влади та управління»; «Провове регулювання ринку землі»- Володимир-Волинський агротехнічний коледж; 
  • Учасник VI регіональної студенської науково – практичної конференції  на тему: «Формування  і розвиток національного законодавства: Європейський вектор – нові виклики і можливості» - Вишнянський коледж ЛНАУ;
  • VII регіональна студенська науково – практична конференція на тему «Запобігання корупції в органах державної влади та управління» - м. Володимир – Волинський.
  • Міжвузька науково – методична Інтернет конференція на тему: «педагогічні ідеї В.О. Сухомлинського: практичні  впровадження в освітній процес» - ВСП «РК НУБіП Укріїни»;
  • Міжнародна науково – практична конференція на тему: «Стратегічні пріоритети розвитку економіки, фінансів, обліку та права в Україні та світі» - м. Полтава;
  • III міжнародно науково – методична конференція на тему: «Проблеми підготовки фахівців – працівників у сфері аграрної освіти в навчальних закладах вищої та професійної освіти» - м. Камянець-Подільський.
  • VII регіональна міжвузівська конференція «Проблеми українського суспільства: Кіберзлочинність»;
  • Міжвузівська студентська науково-практична конференція «Проблеми українського суспільства: Булінг. Мобінг», м. Рівне. Кривульська Ю.М. «Істотні ознаки мобінгу та булінгу», керівник: Матковська І.Д. Хильчук М.В. «Булінг з юридичної точки зору».
  • ХI Регіональної міжвузівської студентської науково-практичної конференції «Проблеми українського суспільства: Пандемія» Корпесьо В.Р., Далобожак Н. «Протидія пандемії».

  

ЗАХАРЧУК Володимир Михайлович,

викладач юридичних дисциплін, викладач-методист.

Викладає дисципліни:

– Історія держави і права зарубіжних країн;

– Основи римського цивільного права;

– Латинська мова;

Закінчив Житомирський державний педагогічний інститут ім. І.Франка, факультет іноземних мов 1973 р., вчитель англійської мови.

Київська вища школа МВС СРСР ім. Ф. Дзержинського 1991 р., юрист.

Е-mail:  zakharchuk-petro@rambler.ru

Досвід роботи викладача:

• постійний учасник конкурсу  ДУ «НМЦ Агроосвіта», занесений на Дошку Пошани ДУНМЦ «Агроосвіта» ;

• розроблені та підготовлені навчальні посібники для самостійного вивчення дисципліни «Основи римського права», «Латинська мова» для студентів коледжу;

• організатор студентських науково-практичних конференцій: фінансові відносини на сучасному етапі , «Аграрно-правові відносини на сучасному етапі»;

• проведено відкриту виховну годину на тему «Бережіть собори своїх душ»;

• Участь у роботі VI регіональної студентської науково-практичної конференції на тему: « Судова реформа в Україні: історія та сучасність. Яким буде нове правосуддя в Україні»  м. Володимир-Волинський;

• Розробив курс лекцій з дисципліни «Історії  держави і права зарубіжних краї» для 3-го курсу юридичного відділення;

• Методичний посібник для самостійного вивчення історичних джерел з дисципліни «Історія держави і права України» для 2 – го курсу  юридичного відділення;

• Правовий  квест  зі студентами 2-го курсу «Як козаки в бурсі вчилися»;

• Науково–практична конференція на тему «Визначні постаті національно – визвольної війни українського народу проти Речі Посполитої у 1648 – 1654 рр.»;

• Провів відкрите засідання історичних гуртка «Істас» на тему: «Встановлення Магдебурзького права на теренах Рівненщини в XIV – XVI ст.»

 

ІЛЬЇН Вадим Анатолійович,

спеціаліст I категорії, викладач юридичних дисциплін; завідувач студентською навчально–юридичною консультацією.

Викладає дисципліни:

– Адвокатура України;

– Господарське право;

– Аграрне право;

– Виконавче провадження.

Закінчив Національну академію внутрішніх справ України, 1999 рік, за спеціальністю «Правознавство».

Стаж роботи в коледжі:

Вересень 2001 р. – червень 2004 р.;

Вересень 2016 р – по сьогоднішній день;

З вересня 2012 року – адвокат.

Е-mail: veritas2016@ukr.net

 Досвід роботи викладача:

• розроблені та підготовлені навчальні посібники з «Виконавче провадження» (тести, збірник лекційних занять);

• організатор студентської рольової гри «Судове засідання; участь в судовому процесі»;

• підготовлено доповідь на тему: «Європейська конвенція з прав людини, співвідношення з українським законодавством»;

• підготував рецензію на програму навчальної дисципліни Господарське право;

• методичні вказівки та завдання для самостійної роботи;

• курс лекцій з дисципліни Виконавче провадження;

• тестові завдання з дисципліни Виконавче провадження;

• Навчально-практична рольова гра «Судове засідання».

В процесі науково-навчально-освітній діяльності прийняла участь у таких конференціях та заходах:

 VII регіональна міжвузівська конференція «Проблеми українського суспільства: Кіберзлочинність»;

 Міжвузівська студентська науково-практична конференція «Проблеми українського суспільства: Булінг. Мобінг», м. Рівне. Кривульська Ю.М. «Істотні ознаки мобінгу та булінгу», керівник: Матковська І.Д. Хильчук М.В. «Булінг з юридичної точки зору

 

Іванців Михайло Романович,

спеціаліст І категорії, викладач юридичних дисциплін, юрисконсульт. 

Самозайнята особа – адвокат

Викладає дисципліни:

– Кримінальний процес;

– Цивільний процес.

Закінчила Національну юридичну академію України ім. Я. Мудрого, 2008р.

Е-mail: mihaluch8i@gmail.com

Досвід роботи викладача:

• організатор студентської рольової гри «Судове засідання; участь в судовому процесі»;

• акивна участь в різноманітних конференціях і лекцій.

У 2003 році закінчив Рівненський державний аграрний технікум за спеціальністю "Правознавство" і здобув кваліфікацію "Юрист".

Випускник Львівського національного університету імені Івана Франка (2006) за спеціальністю "Правознавство".

Свою трудову діяльність розпочав з травня 2006 року в органах прокуратури Рівненської області, спочатку помічником прокурора Рівненського району, а в подальшому працював прокурором відділу підтримання державного обвинувачення в судах прокуратури Рівненської області, прокурором відділу представництва інтересів громадян та держави в судах прокуратури Рівненської області, старшим прокурором відділу підтримання державного обвинувачення в судах прокуратури Рівненської області, старшим прокурором відділу організації участі прокурорів у кримінальному провадженні в суді прокуратури Рівненської області, старшим прокурором відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення прокуратури Рівненської області, прокурором відділу захисту прав і свобод дітей прокуратури Рівненської області.   

З 2016 році здійснює адвокатську діяльність.

Загальний стаж роботи за спеціальністю більше 13 років.

 

ХРЯПЧЕНКО Валентина Павлівна,

юрисконсульт, кандидат юридичних наук, спеціаліст вищої категорії. У коледжі працює з 2020 р. 

Викладає дисципліни:

– Трудове право;

– Фінансове право;

– Основи правознавства.

Закінчила Національний університет «Одеська юридична академія», 2014 р. за спеціальністю «Правознавство».

Захистила дисертацію за спеціальністю «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових вчень» та здобула науковий ступінь кандидата юридичних наук, 2018 р.

Е-mail:valdini@ukr.net

Досвід роботи викладача:

• з предмету, який викладає, розроблена робоча програма відповідно до навчальних планів і діючих програм Міністерства освіти і науки України.

• розроблені нові конспекти лекцій та семінарських занять. Викладач активно запроваджує в навчальний процес активні форми навчання з контролю знань студентів.

• в жовтні 2017 року приймала учать у якості журі в обласному етапі XV Всеукраїнського турніру юних правознавців на базі Одеського обласного інституту удосконалення вчителів.

• вдосконалює педагогічну майстерність, загальну культуру, підвищує фаховий і кваліфікаційний рівень.

• викладач працює над методичною проблемою «Національно-патріотичне виховання, права людини».

• підготувала та провела відкрите заняття для здобувачів освіти з дисципліни «Основи правознавства» на тему: «Правове виховання», 2018 р.

Статті у фахових виданнях:

1.  Хряпченко В.П. Від критеріїв поділу системи права на галузі до комплексних галузей права. Актуальні проблеми політики. 2015. Вип. 55. С. 307–317.

2.  Хряпченко В.П. Генезис наукових розробок комплексних галузей права. Митна справа. 2015. № 5(2). C. 28–37.

3.  Хряпченко В.П. Розуміння комплексних галузей українського права. Науковий вісник Ужгородського національного університету. Серія «Право». 2016. Вип. 36. Т.1. C. 27–32.

4.  Хряпченко В.П. Різомна модель галузей права як прояв креативності в сучасній юриспруденції. Науковий вісник Міжнародного гуманітарногоуніверситету. Серія «Юриспруденція». 2016. Вип. 20. С. 12–16.

Публікації в іноземних наукових періодичних виданнях:

5.  Khriapchenko V. The Rhizome Model of the System of Law as the Manifestation of Creativity in the Contemporary Jurisprudence.EuropeanPolitical and Law Discourse. 2016. Vol. 3.Iss.3. P. 61–67.

Опублікованіпраціапробаційногохарактеру:

6. Хряпченко В.П. Комплексні галузі права в різомній моделі системи права. Правові та інституційні механізми забезпечення розвитку держави та права в умовах євроінтеграції: матеріали Міжнар. наук.-практ. конф. (м. Одеса, 20 трав. 2016 р.) : у 2 т. Т. 1. Одеса: Юрид. л-ра, 2016. С. 82–85.

7.  Хряпченко В.П. Моделі системи права в сучасній юриспруденції. Особливості нормотворчих процесів в умовах адаптації законодавства України до вимог Європейського Союзу: матеріали Міжнар. наук.-практ. конф. (м. Херсон, 3–4 черв. 2016 р.). Херсон: Гельветика, 2016. С. 29–33.

8.  Хряпченко В.П. Моделювання галузевої цілісності українського права. Cучасні міждисциплінарні дослідження: Правова урбаністика: матеріали наук.-практ. інтернет-конф. (м. Одеса, 26 груд. 2016 р.). С. 75–80. URL: http://onua.edu.ua/downloads/nauka/2016_12_26-konf-tgp.pdf.

9.  Хряпченко В.П. Концепт галузевої цілісності права в сучасній юриспруденції : матеріали XХ Ювілейної міжнар. звіт. конфер. юних юристів, студ., аспір. і молод. вчених, присвяченій 20-річчю Національного університету «Одеська юридична академія» та 170-річчю Одеської школи права (м. Одеса, 12 трав. 2017 р.). Одеса : Фенікс, 2017. С. 63–65.