Одним із важливих напрямків виховної роботи у коледжі є естетичне виховання студентської молоді. Метою є формування таких життєвих компетенцій:

  • сформованість естетичної культури особистості, художньо-естетичних цінностей;
  • здатність до активної перетворювальної діяльності з внесенням елементів краси в усі сфери життя людини;
  • навички створення мистецьких проектів як основи творчого самовираження і самоствердження особистості;
  • розуміння художніх шедеврів, вміння вирізняти цінності та квазіцінності (піднесене і потворне);
  • оволодіння інформаційно-комунікативними технологіями (ІКТ).

Одним із засобів реалізації визначених завдань є  участь студентів  у роботі колективів художній самодіяльності.

Колективи художньої самодіяльності коледжу постійно беруть участь у відкритих виховних заходах, святах та урочистостях як місцевого та і обласного рівнів. Конкурси, фестивалі, концерти роблять життя студентів різноманітним, змістовним.

З метою виявлення нових талантів щороку в коледжі проводиться конкурс серед студентів груп нового набору «Ми заявляєм про себе». Даний захід має не лише культурно – мистецький характер, але й сприяє адаптації нового поповнення, згуртування студенського колективу.

Вокальний ансамбль «Вишиванка», вихованці студії сучасної пісні успішно виступають у різноманітних фестивалях і конкурсах. Вони здобули глядацькі симпатії у Львові і Кам’янці-Подільському, у Вінниці і Умані під час проведення Всекраїнського фестивалю серед аграрних навчальних закладів «Софіївські зорі». У 2017 році вперше наші аматори взяли участь у Міжнародному фестивалі «Голосіївська весна», що проводиться Національним університетом біоресурсів і природокористування України. Художні колективи коледжу були відзначені дипломом третього ступеня, а студентка другого курсу юридичного відділення Приварська Олександра стала переможницею у номінації «Сучасна хореографія».

Усіх студентів, які бажають вдосконалити свою виконавську майстерність, зробити своє дозвілля більш змістовним, запрошуємо у гуртки художньої самодіяльності: вокальний ансамбль «Вишиванка» - керівник Степанюк Тамара Євгенівна та студія сучасної пісні – керівник Карпишин Мар’яна Іванівна.

 

                           Заступник директора з виховної роботи Талімончук О.Г.