Згідно з Наказом Міністерства аграрної політики України від 24.12.2002 року № 405 «Про створення навчально-практичних центрів з підготовки спеціалістів та перепідготовки фахівців агропромислового комплексу» на базі коледжу діє Навчально-практичний центр із землевпорядкування. Основним завданням центру є проведення навчальних практик та окремих елементів виробничої, технологічної і переддипломної практики зі спеціальності «Геодезія та землеустрій». Так, за період 2002 до 2021 року навчальну практику пройшли 4743 слухачів (4409 студентів та 334 викладачі) із 14 закладів фахової передвищої освіти України..
Навчально-практичний центр забезпечує практичну підготовку студентів, стажування викладачів спецдисциплін вищих навчальних закладів західного регіону України, а також підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації фахівців землевпорядних організацій усіх базових рівнів.
В Навчально-практичному центрі міцна та сучасна матеріально-технічна та програмна база для проведення навчальних практик.
Зокрема НПЦ обладнаний лабораторією комп’ютеризації землевпорядного виробництва, яка містить потужні комп’ютерні станції на базі IntelPentiumCoreDuo 2.8Ghz з підключенням до мережі Інтернет для роботи в сучасному програмному забезпеченні. Вивчаються програми Digitals, AutoCAD, CredoDAT, CredoTransform, RGS, GeoniCS, Zulu, Земля, ГІС «Геопроект», ГІС «Карта 2000», MapInfo, ArcGIS. Також для проведення навчальних практик в НПЦ використовуються електронний тахеометр SOUTH NTS 352R, який дає можливість проводити кутові вимірювання з середньою квадратичною похибкою2", а також лінійні вимірювання без використання відбивача до 300м, електронний тахеометр 3Та5, два оптичних нівеліри серії NL-20, цифрова фотограмметрична станція «Дельта-2», світловіддалемір 2СТ-10, теодоліти 3Т2КП, нівеліри 2Н3Л, рулетки, лазерні рулетки, плотер HP DJ 450.
Щорічно у Навчально-практичному центрі проходять навчальні практики близько 300 студентів та 15 викладачів.
На базі Навчально-практичного центру постійно проводиться II-етап Регіональної олімпіади із землевпорядкування та науково-практичні конференції.
Вся діяльність центру спрямована на підготовку спеціалістів, які відповідають сучасним вимогам та володіють найновішими технологіями.
Основна діяльність центру полягає в тому, що на спеціально створеній навчально-матеріальній базі за складеним графіком організовується проходження практик студентами закладів фахової передвищої освіти: