Прищепа Наталія
заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, бронзова призерка чемпіонату Європи серед молоді (2015р.), золота медалістка чемпіонату світу серед юніорів (2013р.), переможниця чемпіонату Європи з легкої атлетики (2016 р.), учасниця ХХХІ літніх Олімпійських ігор в Ріо-де-Женейро.
Новак Олександр
кандидат у майстри спорту України з плавання, переможець міських, обласних змагань з плавання на дистанції 50 метрів батерфляєм, учасник фінальних змагань ХІІІ літньої Універсіади України з плавання 2017 року (м. Київ)
Кощей Людмила
Майстер спорту міжнародного класу, учасник Олімпійських ігор в Атланті
Бірук Павло
Майстер спорту з боксу, бронзовий призер першості Європи
Берташ Василь Михайлович, випускник коледжу 1980 року.
БЕРТАШ Василь Михайлович народився 7 січня 1961 року у селі Лісове Рокитнівського району Рівненської області. Одружений, виховує сина. У 1980 р. закінчив Рівненський сільськогосподарський технікум, у 1985 р. – факультет промислового та цивільного будівництва Українського інституту інженерів водного господарства за спеціальністю „інженер-будівельник”.Працював робітником Мирогощанського радгоспу-технікуму (1979 р.), техніком-будівельником колгоспу ім. Горького у с. Романів Волинської області (1985-1987 рр.), головним інженером Клеванського промкомбінату, начальником ремонтно-будівельного управління Рівненського облмісцевпрому (1987-1988 рр.), начальником дільниці „Рембудмонтаж” виробничого об’єднання „Горинь” (1988-1990 рр.), головою кооперативного підприємства „Рембудмонтаж” (1990-1993 рр.), головою ТзОВ підприємства „Рембудмонтаж”.
(1993-1998 рр.), генеральним директором українсько-польського підприємства „РЕМПОЛ” (1992-1998 рр.), начальником управління капітального будівництва Рівненської облдержадміністрації (1998 р.), заступником голови Рівненської облдержадміністрації (1998-2002 рр.), Першим заступником голови Рівненської облдержадміністрації (2002-2005 рр.). Обирався депутатом Рівненської облради (2002-2006 рр.). У 2006 р. обраний народним депутатом України, Перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства, голова Рівненського обласного відділення Партії регіонів. Президент Рівненської громадської організації „Асоціація більярдного спорту”, голова опікунської ради „Школа безпеки та виживання”. Активно займається благодійною діяльністю. Заслужений будівельник України. Доктор філософії в галузі державного управління. Нагороджений орденом „За заслуги” ІІІ ступеня, орденами української Православної церкви, ювілейною медаллю „10 років Незалежності України”, міжнародним орденом Усмішки. Захоплюється спортом, полюванням.
Савінкова Тамара Федорівна
Закінчила Рівненський державний аграрний коледж, заочна форма навчання, спеціальність «Правознавство» (диплом з відзнакою РВ №437339410 29.05.2012 року).
Громадська активістка:
За активну громадську діяльність нагороджена:
Гусарук Олександр Іванович
Засновник групи будівельних компаній «Група Смарт»,
Заслужений будівельник України
Навчання в технікумі закінчив у 1990 році, отримавши кваліфікацію «Технік-будівельник». Потім було прийнято рішення продовжити навчання і Олександр Іванович з легкістю вступив до університету, де отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво».
Гусарук О.І. працює понад 20 років в галузі будівництва. Трудову діяльність розпочав відразу після закінчення технікуму на посаді техніка-будівельника, а потім – головного інженера в КСП «Мир» в с. Фадіївка Полонського району Хмельницької області. Окрім цього, працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Осма-ЛТД» на посадах виконроба, заступника директора, директора підприємства, а також директором Товариства з обмеженою відповідальністю «Реноме-Євробуд».
Із переліку посад, які займав Олександр Іванович, зрозуміло, що це людина досвідчена, відповідальна, із чітко вираженими організаторськими здібностями. Тож не дивно, що саме він, увібравши весь попередній досвід, став засновником не лише в Рівненській області, і на державному рівні групи будівельних компаній «Група Смарт».
За час роботи в будівельній галузі ним побудовано та прийнято в експлуатацію багато масштабних та важливих об’єктів. Окремі з них були представлені на Всеукраїнських конкурсах, де відзначені грамотами й дипломами.
Сміливі рішення, креативність та уважність до дрібниць — це ті риси, які якнайкраще характеризують роботу Групи Смарт, яку очолює Заслужений будівельник України, досвідчений менеджер в галузі будівництва, фахівець, який нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, багаторазовий переможець конкурсів «Кращий будівельник міста», член архітектурної ради Рівного, і випускник нашого коледжу – Олександр Іванович Гусарук. Доречі, багато працівників компанії, теж є випускниками-будівельниками нашого навчального закладу різних років.
Тарґоній Сергій Георгійович
Начальник Управління земельних відносин виконавчого комітету Рівненської міської ради
Після закінчення школи в 2001 році вирішив вступати на спеціальність «Землевпорядкування», що після 2015 року має сучасну назву «Геодезія та землеустрій» в Рівненський державний аграрний коледж, нині це Відокремлений структурний підрозділ «Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України», який і закінчив з відзнакою в 2004 році.
«Про студентські роки лишилися лише приємні згадки» - каже Сергій Геогрійович. Це був надзвичайно прекрасний період становлення особистості. Взагалі, бути студентом, це найкраще, що може бути з людиною в житті. Яскраві спогади залишилися про участь у концертах «Приймаємо в студентську родину», «День землевпорядника», конкурсах «Брейн-ринг», Всеукраїнську олімпіаду із геодезії та землеустрою, під час якої наша команда виборола перше місце, та багато інших моментів студентського життя.
Стосовно викладачів, то хочу сказати що в нашому коледж всі викладачі хороші без винятку, і щоб нікого не образити, не зможу виділити когось персонально.
Трудовий шлях, а разом з тим застосування набутих в коледжі знань і навичок, розпочав на посаді провідного спеціаліста Рівненського обласного головного управління земельних ресурсів. Пізніше був переведений на роботу у Рівненське міське управління земельних ресурсів на посаду головного спеціаліста відділу державного земельного кадастру.
Подальше професійне зростання зумовило необхідність здобуття вищої освіти. Вступив до Національного університету водного господарства та природокористування та отримав диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр». Але, як кажуть, навчатися потрібно впродовж всього життя, тому після того ще вступив до одного з кращих закладів вищої освіти в Європі - Національного університету біоресурсів і природокористування України і здобув другу вищу юридичну освіту. Адже землеустрій і правові питання сьогодні нерозривно пов’язані між собою. А згодом закінчив Національну академію державного управління при Президенті України де здобув кваліфікацію «Магістр державного управління та місцевого самоврядування».
Згодом молодого і цілеспрямованого спеціаліста було призначено на посаду начальника відділу Державного земельного кадастру Управління Держкомзему у місті Рівне, після чого ще довелося попрацювати завідувачем сектору оцінки та ринку земель міського управління, заступником начальника управління Держгеокадастру у Рівненському районі і в 2014 році кар’єрна драбина завела Сергія на посаду начальника Управління земельних відносин виконавчого комітету Рівненської міської ради, де він працює і понині.
Робота, безумовно, нелегка і відповідальна, але коли любиш свою справу, вона завжди приносить задоволення. Одним із найбільших свої досягнень Сергій відзначає виділення земельних ділянок воїнам АТО, що повернулися після виконання бойових завдань на сході України. Справді, це була подія. У нашому місті для учасників бойових дій під будівництво житлових будинків розробили детальний план території масиву на 764 ділянки в районі вулиці Костромської. Міська рада затвердила спеціальний Порядок розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в АТО, та сім’ями, члени яких загинули під час участі в АТО, для передачі їм земельних ділянок безоплатно у власність. Одне слово, зробили все для того, щоб кожен учасник АТО – мешканець Рівного – отримав у рідному місті земельну ділянку під будівництво житлового будинку. Багато було затрачено зусиль і недоспаних ночей, але в результаті досі Рівне залишається чи не єдиним містом, яке виділило таку велику кількість земельних ділянок для учасників бойових дій.
Не забуває Сергій Георгійович і про рідний коледж. В 2016 році працював за сумісництвом викладачем землевпорядних дисциплін, для передачі досвіду сучасним студентам, а в 2017 був головою Державної екзаменаційної комісії, що розглядала дипломні проекти сучасних студентів спеціальності «Геодезія та землеустрій». Для студентів, безумовно, це найкраще підтвердження правильності їх вибору спеціальності та навчального закладу, коли головою ДКК є людина, ще теж близько 10 років тому сиділа за цими ж партами та навчалась, в більшості, у цих же викладачів, а сьогодні досягла високих професійних вершин. Крім того, два роки поспіль (2017-2018) був головою Державної екзаменаційної комісії у Національному університеті водного господарства та природокористування.
Нагороджений подякою Рівненської міської ради, Почесною грамотою Рівненської облдержадміністрації та Рівненської обласної ради.
– «Вдячний коледжу за старт в дорослому житті. Щиро бажаю кожному з вас бути впевненому в своїх силах, обраному шляху. Сміливо робіть свій вибір. Вчіться, працюйте, творіть, досягайте. Хай щедрою на добро та радість буле ваша доля!» – каже Сергій Георгійович.