Навчання, спорт і праця ідуть разом

Земельно-правове відділення

09 жовтня 2023

Вже стало доброю традицією, що початок проведення тижня юридичних дисциплін на земельно-правовому відділенні розпочинається змаганням на першість відділення зв спортивного підтягування на перекладені.

09 жовтня 2023 0 12:00 год. було проведено цей захід.

У спортивних змаганнях взяли представники п’ятьох груп, де навчаються фахові молодші бакалаври з права.

Згідно протоколу змагань чемпіоном ставздобувач освіти 31-Ю групи Дмитро Корнійчук (результат 25 підтягувань), ІІ місце виборов здобувач освіти 32-Ю групи Анатолій Полюхович (результат 21 підтягування), ІІІ місце – за здобувачем освіти 41-Ю групи Владиславом Глущуком.

У командному заліку на І місці вийшла 32-Ю група (куратор Захарчук В.М.), ІІ місце – 31-Ю група (куратор Навозняк Л.М.), ІІІ- місце розділили 21-Ю група (куратор Басюк О.П.) та 41-Ю група (куратор Троцюк В.В.).