Міжнародний день студентського спорту

Спорт

22 вересня 2023

Спорт – це одна з основ студентського життя Рівненщини. Сьогодні заходи до Міжнародного дня студентського спорту проходять у багатьох вищих навчальних закладах країни. Цей день символізує початок спортивного сезону в навчальних закладах. Хтось із присутніх студентів професійно займається певним видом спорту, а хтось – на рівні любителя. Головне те, що всі вони прагнуть до самовдосконалення і до перемог, які надихатимуть усіх нас». Нагадаємо, щороку 20 вересня відзначається Міжнародний день студентського спорту. Це свято було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту. До цього свята долучилися студенти ВСП «РФК НУБіП України» які брали участь у  даних змаганнях Міні-футбольна команда коледжу зайняла І місце а команда з настільного тенісу стала  срібним призером змагань. 21 вересня на спортивних  майданчиках РФК НУБіП України пройшли змагання серед  студентів І курсів  присвячені Міжнародного дня студентського спорту. В програмі змагань студенти змагалися з  міні-футболу  настільного тенісу шахи шахмати. В змаганнях з  настільного тенісу (хлопці) ІІІ місце – Мушка Максим (11-Д) ІІ місце – Антонюк Михайло (11-Б) а переможцем змагань став – Боровський Максим (11-Ф) серед  дівчат переможцем стала – Веремчук  Наталія (11-Ф). В змагання серед шахістів ІІІ місце зайняла Коркішко Софія (11-П) ІІ місце – Кусік Тетяна (11-Ф) І місце -  Береза Владислав. В змаганнях з шашок ІІІ місце зайняла Ткаченко Вікторія ІІ місце – Конончук Олександр (11-Б)  переможцем турніру став Саламай Данило. В змаганнях з  міні-футболу ІІІ місце зайняла група 11-К ІІ місце група – 12-К переможцем турніру стала група 11-Б.