Сьогодні, 12 листопада 2022 року стартував «ІТ марафон GameDev: від ідеї до прототипу». Ідея марафону – об’єднати студентів усіх спеціальностей коледжу під час командної роботи. Саме те, що усі ми є одним цілим – ВСП «Рівненський фаховий коледж НУБіП України» – дозволить показати гідні результати роботи колективу коледжу, якому виповнюється 70 років. Змінившись історично від Ровенської обласної сільськогосподарської школи з підготовки голів колгоспів та однорічної школи рахівників колгоспів до закладу фахової передвищої освіти – Відокремленого структурного підрозділу «Рівненський фаховий коледж Національного університету біоресурсів та природокористування України», основна місія навчального закладу: створювати, систематизувати, зберігати і поширювати сучасні знання для покращення якості життя людей; готувати фахівців європейського рівня – не змінилася.
Тому сьогодні до закладу завітали Друзі, які допомогли стартувати ІТ марафону:
Модератор Оксана Нікітська розповіла присутнім командам, учасникам марафону, умови проведення ІТ марафону. Він відбувається в рамках серії заходів #RivneEduTalks за сприяння UKRSIBBANK BNP Paribas Group.
Для гарного старту до учасників звернулися спікери, які поділилися власним досвідом роботи у розробці ігрових додатків. Зокрема, Дмитро Демчук та Орест Бощенко мають власний бізнес у GameDev, Стас Балдич, крім досвіду роботи у компаніях зі створення ігор, розробив ряд відео уроків (https://youtube.com/channel/UCXSJBG3VigqovEu3HTE6MqQ), Денис Шентяпін, художник аніматор з досвідом роботи у великій компанії з GameDev, де він є Team Lead. Дениса запросив Назар Маланчук, який співпрацює з ним тривалий час.
ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ІТ МАРАФОН GameDev: від ідеї до прототипу
12 листопада – відкриття марафону, виступи спікерів
14-18 листопада – воркшопи від організаторів робота команд над ідеями
19 листопада – презентації прототипів
19 листопада – процес визначення кращих команд професійним журі
Тему для створення прототипу гри команди-учасники обрали шляхом рандомного жеребкування.
УМОВИ СТВОРЕННЯ ПРОТОТИПУ ГРИ
Отже, умови для вдалого старту створені! Тому хочемо побажати командам успішно розробити прототип гри та достойно представити перед кваліфікованим журі 19 листопада 2022 року.
Фото: https://drive.google.com/drive/folders/1Si4Dk1T5afd6NQbQZmTmNLHIgIm-HfQR?usp=share_link
Ірина Якимчук, завідувач відділення програмування