Спортивні досягнення студентів коледжу

Спорт

22 лютого 2022

Січень 2022, м.Львів. ВелотрекСКА. Чемпіонат України серед молоді з боротьби самбо. Успішно виступив вихованець ДЮСШ №5, студент РФК НУБіП України (41-Ю) Самедов Тимур, який в напруженій боротьбі здобув срібну нагороду

Січень 2022, м.Вінниця. Чемпіонат України з мау-тай (тайський бокс) серед дорослих. Вихованець Спортивного Простору ,,Праджат’’ cтудент РФК НУБіП України (42-Ю) Самедов Хабіб зайняв 2 місце.

11-12 лютого у Спортклубі (Олімпійські Надії) проходив чемпіонат Рівненської області з боротьби дзюдо різних вікових категорій. Успішно на даному турнірі виступили студенти РФК НУБіП України: Влад Корнійчук (22-ІП), Ольхова Софія (21-О), які у своїх вікових групах здобули срібні медалі. Готував даних спортсменів тренер – І.В. Кот.

16-19 лютого у місті Дніпро проходив зимовий чемпіонат України з плавання серед юніорів та молоді. Успішно на даному чемпіонаті виступили студенти РФК НУБіП України:

Полоцький Андрій (11-Б) показав слідуючі результати: 1 місце 200 м (вільний стиль) естафета серед юніорів, 1 місце 1500 м (вільний стиль), 2 місце 400 м вільний стиль.

Жовтко Юрій (21-ІП): 1 місце серед молоді 100 м (вільний стиль), 2 місце 50 м (спина) 2 місце 100 м (батерфляй), 3 місце 50 м (вільний стиль).

Вітаємо з перемогою! Бажаємо подальших успіхів та звершень!