Хакатон з розробки ігор Global Game Jam 2021

Відділення програмування

01 лютого 2021

Четвертий рік поспіль ВСП «РФК НУБіП України»  бере участь у хакатоні. 25-31 січня по всьому світі водночас відбувався глобальний хакатон з розробки ігор Global Game Jam 2021.  У цьому році через пандемію, на жаль, не мали можливості провести оффлайновий захід, як в усі попередні роки, проте джемери з усієї країни з не меншим ентузіасмом сформували команди «на ремоуті» та плідно працювали над іграми. Українські розробники беруть в ньому участь вже в шосте. Рівне бере участь у четверте. О 17.00 за київським часом головні організатори Джему повідомили тему: «Lost and Found».

Рівне – одне із 6 міст України, що долучилося до світового хакатону поряд із Києвом, Кропивницьким, Львовом, Одесою та Харковом. Кількість учасників цього року перевалила за 100, утворилося більше 20 команд.

Global Game Jam – це соціальний захід, спрямований на знайомство ентузіастів та професіоналів ігробудівництва, роботу в команді, презентацію створених проектів. Тому на Міжнарожному рівні усі проекти джему презентуються рівним чином, тут немає конкурсу чи рейтингу. Але організатори Global Game Jam Ukraine, проводять конкурс проектів джему по країні, щоб визначити розробки, які найбільш перспективні для перетворення у повноцінну гру.

Учасниками також стали 20 студентів відділення програмування. Протягом 6 днів роботи не всі команди вийшли на фініш та презентувалися. Команда:Yaga’s lost-and-found office: round adventure зайняла 4 місце в номінації: Інновація, та 6 місце в номінації Відповідність темі. Решта команд не можуть похвалитися хорошими місцями. Але це є неоціннений досвід. Учасники отримали подарунки на згадку про участь у міжнародний конкурс зі створення комп’ютерних ігор Global Game Jam.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до глобального хакатону, бажаємо успіхів переможцям на наступних етапах та запрошуємо усіх бажаючих на Global Game Jam 2022. Гарна спроба застосувати фахові компетентності. Сподіваємося, що така участь відділення програмування стане в нагоді всім, хто хоче бути розробником ігор! Бажаємо успіхів!

 

 

Тетяна Черняк, викладач