21 листопада 2019 року о 13.00 у кабінеті 66 «Землевпорядного проектування та креслення» ВСП «Рівненський коледж НУБіП України» відбулася підсумкова конференція за результатами проходження виробничої технологічної практики студентами 41-З та 42-З груп. Цей захід дозволив студентам 4-го курсу поділитися здобутками технологічної практики, яку вони проходили останні п’ять тижнів на підприємствах землевпорядного напряму різної форми власності.
Метою конференції є висвітлення найважливіших питань, які виникають під час проходження технологічної практики на підприємствах студентами спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» та визначення пріоритетів подальшого навчання, професійного росту та працевлаштування
Предметом доповідей здобувачів освіти є звіти з проходження технологічної практики на різних базах підприємства, які були представлені у вигляді презентації та буклетів.
У рамках роботи із роботодавцями були запрошені:
Ващишина Надія Олексіївна – сертифікований інженер-землевпорядник приватного підприємства «Земельний наділ».
Лютко Ольга Вікторівна – головний спеціаліст у Рівненському районі Міськрайонного управління у Рівненському районі та місті Рівному Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області.
Модератор конференції: Бусленко Г. М., викладач-методист землевпорядних дисциплін.
Крім цього учасниками конференції стали викладачі спецдисциплін:
Качановський О. І., заступник директора з виробничої роботи;
Люльчик В. О., завідувач технічного відділення;
Русіна Н. Г., голова циклової комісії землевпорядних дисциплін;
Лютко М. Г., керівник Навчально-практичного центру із землевпорядкування;
Рудько О. М., Петрова О. М., викладачі землевпорядних дисциплін.
На конференції розглядалися наступні питання:
Ващишина Н.О. ознайомила з роботою ПП «Земельний наділ», з основними видами землевпорядних робіт та вимогами роботодавця до майбутніх фахівців геодезії та землеустрою.
Лютко О.В. підкреслила важливість навчання у ВСП «Рівненському коледжі НУБіП України». Ольга Вікторівна звернула увагу майбутніх фахівців на необхідності поглиблювати знання з навчальних дисциплін (Геодезія, земельний кадастр, фотограмметрія та інші) та вміння працювати з сучасним геодезичним обладнанням і програмним забезпеченням.
Хочемо відзначити, що Ващишина Н.О. та Лютко О.В. – випускниці коледжу різних років.
Найактивнішими учасниками стали:
Чеботарьова І., Ворожбит Т, Орінчук Л., Туріцька Т, Смикало В. – 41-З група;
Ганжиловський Н., Бартманський М. – 42-З група.
Студенти мали нагоду поспілкуватися із майбутніми роботодавцями та отримати необхідну інформацію щодо працевлаштування, подальшого навчання зі спеціальності та кар’єрного зросту.
Галина Бусленко, керівник виробничої практики
Неля Русіна, голова циклової комісії