Сoursera

Дизайн звуку та звуку для інтерактивних інструментів навчання/Sound and Sonification Design for Interactive Learning Tools

https://ru.coursera.org/learn/sound-and-sonification-for-learning

Створення звукових даних інформації. Знаємство звуковим дизайном для успішної інтеграції приємного та ефективного звучання за допомогою інтерактивних засобів навчання.

Деякі модулі коротші та орієнтовані на швидке введення чи оновлення. Інші дошки включають більше робочих прикладів або сценаріїв для розгляду. курс дозволяє: замінити поняття, що асоціюється із звуками в засобах навчання; мозковий штурм звукових конструкцій; прототип звукових конструкцій; оцінка звукових конструкцій; інтерпретація результатів та відповідей подальших кроків. Охоплення термінології, найкращі практики в галузі дизайну та вступ до створення звуків.

ar25.org

Програмне забезпечення для обробки аудіо

https://www.ar25.org/article/programne-zabezpechennya-dlya-obrobky-audio.html 

Обробку аудіофайлів прийнято вважати долею фахівців, музикантів, звукорежисерів. Воно раніше так і було. На радіо підготовлювалися передачі, у студіях народжувалася музика, записувалися сольні та вокальні партії. Але час на місці не стоїть. З розвитком обчислювальної техніки в 1980-90-х роках ХХ століття ситуація різко змінилася. У зв'язку з появою програмного забезпечення для редагування звуку, з'явилася можливість записувати і редагувати звук самому. Ця можливість відкриває певні перспективи, як для освіти у школах та ВУЗах, так і для самоосвіти. Асортимент хвильових редакторів не багатий простими, доступними програмними продуктами, які можна спробувати, й відразу розпочати роботу. Тому у курсі піде розмова про те, з яким програмним забезпеченням зручніше працювати, а також їх використання.

На урок

Формати аудіо- та відеофайлів. Програмне забезпечення для опрацювання об'єктів мультимедіа. Захоплення аудіо та відео, створення аудіо- та відеофрагментів

https://naurok.com.ua/urok-formati-audio--ta-videofayliv-programne-zabezpechennya-dlya-opracyuvannya-ob-ektiv-multimedia-zahoplennya-audio-ta-video-stvorennya-audio--ta- videofragmentiv-44129.html

Мета:  охарактеризувати технологію опрацювання мультимедійних даних; формувати поняття про мультимедіа та основні формати аудіо- та відеофайлів; формувати навики роботи з програмами захоплення аудіо та відео.

Цільові завдання:

1. Сформувати уявлення про мультимедіа.

2. Розглянути основні формати мультимедійних файлів.

3. Ознайомити з технологією обробки мультимедійних даних.

4. Формувати навички роботи з граберами (програмами захоплення аудіо та відео).

5. Сприяти загальному розвитку, виховувати інформатичну компетентність.

Дія. Цифрова освіта

Подкасти - аудіозаписи, що розповсюджуються в інтернеті. За змістом підкасти можуть нагадувати радіошоу чи аудіовиставу, включати інтерв'ю або лекції.

Зі мною це не станеться

Аудіосеріал розповідає реальні історії українців, які перебували у трудовому або сексуальному житті, під тиском та погрозами розповсюджували наркотики, використовувалися контрабандою та були залучені до перевезення нелегальних мігрантів. Проект створений за ініціативи Міністерства внутрішніх справ, Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України, за підтримки Канадсько-українського проекту розвитку поліції (CUPDP). Над виробництвом працює команда MEGOGO Audio у співпраці з виданням «Заборона».

https://osvita.diia.gov.ua/podcast/zi-mnou-ce-ne-stanetsa 

Цифрові можливості для людей з інвалідністю

Цифрові технології для людей з інвалідністю — це комплексний серіал з практичними порадами, як цифрові технології можуть спростити та полегшити щоденне життя людей із різними типами інвалідності.

https://osvita.diia.gov.ua/podcast/cifrovi-mozlivosti-dla-ludej-z-invalidnistu