Списки груп абітурієнтів

РОЗКЛАД

 вступних випробувань

Спеціальність

Група

14.07

15.07

16.07

17.07

18.08

Спеціалізація

 

вівторок

середа

четвер

п’ятниця

субота

 

 

 

 

 

 

 

071 Облік і оподаткування

Група № 1

Українська мова

0900 год.

Аудиторія № 32

 

 

 

 

Математика

1500 год.

Аудиторія № 37

 

 

 

 

Група № 2

Українська мова

0900 год.

Аудиторія № 32

 

 

 

 

Математика

1500 год.

Аудиторія № 37

 

 

 

 

Група №3

Українська мова

0900 год.

Аудиторія № 32

 

 

 

 

Математика

1500 год.

Аудиторія № 37

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Група № 4

Українська мова

0900 год.

Аудиторія № 37

 

 

 

 

Математика

1500 год.

Аудиторія № 2

 

 

 

 

Група № 5

Українська мова

0900 год.

Аудиторія № 37

 

 

 

 

Математика

1500 год.

Аудиторія № 2

 

 

 

 

Група №6

Українська мова

0900 год.

Аудиторія № 37

 

 

 

 

Математика

1500 год.

Аудиторія № 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

072 Фінанси, банківська справа та страхування

Група №7

 

Українська мова

0900 год.

Аудиторія № 37

 

 

 

 

Математика

1500 год.

Аудиторія №32

 

 

 

Група №8

 

Українська мова

0900 год.

Аудиторія № 37

 

 

 

 

Математика

1500 год.

Аудиторія №32

 

 

 

Група №9

 

Українська мова

0900 год.

Аудиторія № 37

 

 

 

 

Математика

1500 год.

Аудиторія №32

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

073 Менеджмент

Група №10

Математика

0900 год.

Аудиторія № 2

 

 

 

 

Українська мова

1500 год.

Аудиторія № 32

 

 

 

 

Група №11

Математика

0900 год.

Аудиторія № 2

 

 

 

 

Українська мова

1500 год.

Аудиторія № 32

 

 

 

 

Група №12

Математика

0900 год.

Аудиторія № 2

 

 

 

 

Українська мова

1500 год.

Аудиторія № 32

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

081 Право

Група №13

Історія України

1000 год.

Аудиторія № 30

 

 

 

 

Українська мова

1500 год.

Аудиторія № 56

 

 

 

 

Група №14

Історія України

1000 год.

Аудиторія № 30

 

 

 

 

Українська мова

1500 год.

Аудиторія № 56

 

 

 

 

Група№15

Історія України

1000 год.

Аудиторія № 30

 

 

 

 

Українська мова

1500 год.

Аудиторія № 56

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

193 Геодезія та землеустрій

Група №16

 

Українська мова

0900 год.

Аудиторія № 32

 

 

 

 

 

Математика

1500 год.

Аудиторія №2

 

 

 

 

Група №17

 

Українська мова

0900 год.

Аудиторія № 32

 

 

 

 

 

Математика

1500 год.

Аудиторія №2

 

 

 

 

Група №18

 

Українська мова

0900 год.

Аудиторія № 32

 

 

 

 

 

Математика

1500 год.

Аудиторія №2

 

 

 

 

192 Будівництво та цивільна інженерія (будівництво та експлуатація будівель і споруд)

Група №19

 

 

Українська мова

0900 год.

Аудиторія № 32

 

 

 

 

Математика

1130 год.

Аудиторія № 2

 

 

Група №20

 

 

Українська мова

0900 год.

Аудиторія № 32

 

 

 

 

Математика

1130 год.

Аудиторія № 2

 

 

Група №21

 

 

Українська мова

0900 год.

Аудиторія № 32

 

 

 

 

Математика

1130 год.

Аудиторія № 2

 

 

192 Будівництво та цивільна інженерія (опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн)

Група №22

 

Математика

0900 год.

Аудиторія № 2

 

 

 

 

 

Українська мова

1500 год.

Аудиторія № 37

 

 

 

Група №23

 

Математика

0900 год.

Аудиторія № 2

 

 

 

 

 

Українська мова

1500 год.

Аудиторія № 37

 

 

 

Група №24

 

Математика

0900 год.

Аудиторія № 2

 

 

 

 

 

Українська мова

1500 год.

Аудиторія № 37

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

121 Інженерія програмного забезпечення

Група №25

 

 

Українська мова

1030 год.

Аудиторія № 32

 

 

 

 

Математика

1430 год.

Аудиторія № 37

 

 

Група №26

 

 

Українська мова

1030 год.

Аудиторія № 32

 

 

 

 

Математика

1430 год.

Аудиторія № 37

 

 

Група №27

 

 

Математика

1030 год.

Аудиторія № 30

 

 

 

 

Українська мова

1430 год.

Аудиторія № 2

 

 

Група №28

 

 

Математика

1030 год.

Аудиторія № 30

 

 

 

 

Українська мова

1430 год.

Аудиторія № 2

 

 

Група №29

 

 

Математика

0900 год.

Аудиторія № 37

 

 

 

 

Українська мова

1130 год.

Аудиторія № 37

 

 

Група №30

 

 

Математика

0900 год.

Аудиторія № 37

 

 

 

 

Українська мова

1130 год.

Аудиторія № 37

 

 

Група №31

 

 

Математика

0900 год.

Аудиторія № 37

 

 

 

 

Українська мова

1130 год.

Аудиторія № 37