ЧЕБЕРЯКА Наталія Анатоліївна, фельдшер

У 2013 році закінчила Рівненській державний медичний коледж за спеціальністю «Лікувальна справа», у 2018 році пройшла курси підвищення кваліфікації, де отримала другу категорію.

В коледжі працює з березня 2020 року.

Медичний пункт коледжу надає послуги всім студентам коледжу, яких зараз налічується 1517 чоловік, а також викладачам та обслуговуючому персоналу. Можна звертатися за першою медичною допомогою, консультацією. Також медичним пунктом видаються необхідні ліки, які є в наявності на даний час це є безкоштовно. Фельдшер Чеберяка Наталія Анатоліївна має право звільняти з навчання по стану здоров’я з видачею відповідної медичної довідки форми номером 095/о, також при потребі видається направлення до потрібного спеціаліста в поліклініку. Так як заклад працює в період Каратину через COVID -19 фельдшер слідкує за виконаням всіх постанов Міністерства Охорони Здоров’я України, за наявністю всіх необхідних дезінфікуючих засобів, а також засобах індивідуального захисту.

11

Кабінет міністрів оприлюднив постанову №956 про продовження адаптивного карантину до 31 грудня та запровадження посилених протиепідемічних заходів

Постанова № 956 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641" була опублікована на офіційному сайті Кабміну 14 жовтня і повністю набрала чинності. Таким чином, адаптивний карантин в Україні продовжили до 31 грудня через зростання кількості нових випадків коронавірусу. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль назвав карантин "найдієвішим механізмом для запобігання поширення COVID-19".

Серед карантинних нововведень уряду:

  • Нові обмеження масових заходів. У "зеленій зоні" дозволено масові заходи загалом не більше 50 людей за умови дотримання соціальної дистанції у 1,5 метра та маскового режиму, у "жовтій" — не більше 30 людей, у "помаранчевій" — не більше 20.
  • Проведення спортивних змагань дозволяється без глядачів, окрім міжнародних змагань — їх проведення з глядачами можливе за умови наявності окремого дозволу МОЗ.
  • Зміни критеріїв для зонування регіонів карантину. Зокрема, вдвічі підвищили показник охоплення тестувань до 48 на 100 тисяч населення впродовж останніх 7 днів.
  • Зміна критерію для включення регіонів до "червоної зони". Зокрема, на зміну динамічному прийшов фіксований показник захворюваності.
  • Проведення шкільних канікул з 15 жовтня, перехід ВНЗ на дистанційну форму навчання.
  • Заборона роботи ресторанів, кафе та інших закладів харчування після 22:00.

Джерело: https://suspilne.media/71325-urad-onoviv-epidemicne-zonuvanna-kilkist-cervonih-mist-zbilsilasa/

Наказ від 12.03.2020 № 43-ОД "Про заходи у ВСП "РК НУБіП України" у зв'язку з оголошенням карантину"

Наказ від 20.03.2020 № 48-ОД "Про внесення змін до наказу від 12.03.2020 № 43"