на 17  грудня, понеділок,

заняття за знаменником

                                                                  Технічне   

 відділення

21-Б

4

Будівельні матеріали

22-З

3

Осн.екології

 

5

Опір.матеріалів

31-З

1

Земельне право

 

6

Будівельні конструкції

 

3

Іноземна мова за проф..спрям.

31-Б

4

ТіОБВ

41-З

2

Геодезичні роботи

 

6

Хімія

 

3

Фотограмметрія

32-Б

4

Хімія

 

 

 

 

5

ОРБК

5-ЗБ

4

ГІС і бази даних

 

6

ТіОБВ

 

5

Електронні геодезичні прилади

41-Б

3

Економіка бідівництва

 

6

Супутникова геодезія та сфер.астром.

 

4

Етика і психологія

 

 

 

 

5

Ціноутворення,  6 -  --------------

 

 

 

42-Б

4

Ціноутворення

 

 

 

 

5

Етика і психологія

 

 

 

21-Д

6

Фіз. виховання

 

 

 

31-Д

4

Фіз. виховання

 

 

 

 

5

Осн.кольору і кольористика

 

 

 

41-Д

2

Історія мистецтв,  ауд. 60

 

 

 

 

3

Орг.опоряджувальн.робіт, ауд.60

 

 

 

 

4

Реставрація

 

 

 

 

5,6

----------------------

 

 

 

Відділення загальноосвітньої підготовки                                                   

Відділення програмування

11-О

2

Історія

 

 

 

 

4

Ауд. 11

 

 

За тимчасовим  розкладом

11-Ю

3

Історія

 

 

 

12-Ю

1

Історія

 

 

 

 

4

Фізика, ауд. 12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Юридичне відділення

Економічне відділення

21-Ю

3

Конституційне право заруб.країн

22-О

3

Фінансовий облік

22-Ю

1

---------------------

 

 

 

 

4

Теорія держ. і права

21-П

1

Економіка підприємства

23-Ю

2

Конституційне право заруб.країн

 

2

Політична економія

31-Ю

1

Адміністративне право

 

3

Комунікаційна діяльність

 

3

Адвокатура

21-Ф

1

Економіка підприємства

 

 

 

 

 

 

32-Ю

1

Адвокатура

31-Ф

2

Бюджетна система

 

2

Адміністративне право

 

 

 

 

3

Трудове право

4-ОБ

1

Облік в установах держ.сектора

41-Ю

1

Орг.юридичної служби

 

2,3

Міжнародна економіка

 

2

Господарське право

 

 

 

 

3

Правові основи інвест.діяльн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НАВЧАЛЬНА  ПРАКТИКА

 

 

ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА

                    42-Ю,31-О, 32-О, 31-П, 21-О, 22-ІП                                                    41-ІП, 42-ІП

 

Чергова група: 11-О

Черговий викладач:Бондарчук І.П.

Черговий викладач у гуртожитках:Мазепа О.М.