Згідно з Наказом Міністерства аграрної політики України від 24.12.2002 року № 405 «Про створення навчально-практичних центрів з підготовки спеціалістів та перепідготовки фахівців агропромислового комплексу» на базі коледжу діє Навчально-практичний центр із землевпорядкування. Основним завданням центру є проведення навчальних практик та окремих елементів виробничої, технологічної і переддипломної практики зі спеціальності «Геодезія та землеустрій». Так, за період 2002 до 2017 року навчальну практику пройшли 3619 слухачів (3371 студентів та 248 викладачів) з 13 ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації України.

Навчально-практичний центр забезпечує практичну підготовку студентів, стажування викладачів спецдисциплін вищих навчальних закладів західного регіону України, а також підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації фахівців землевпорядних організацій усіх базових рівнів.

В Навчально-практичному центрі міцна та сучасна матеріально-технічна та програмна база для проведення навчальних практик.

Зокрема НПЦ обладнаний лабораторією комп’ютеризації землевпорядного виробництва, яка містить потужні комп’ютерні станції на базі IntelPentiumCoreDuo 2.8Ghz з підключенням до мережі Інтернет для роботи в сучасному програмному забезпеченні. Вивчаються програми Digitals, AutoCAD, CredoDAT, CredoTransform, RGS, GeoniCS, Zulu, Земля, ГІС «Геопроект», ГІС «Карта 2000», MapInfo, ArcGIS. Також для проведення навчальних практик в НПЦ використовуються електронний тахеометр SOUTH NTS 352R, який дає можливість проводити кутові вимірювання з середньою квадратичною похибкою2", а також лінійні вимірювання без використання відбивача до 300м, електронний тахеометр 3Та5, два оптичних нівеліри серії NL-20, цифрова фотограмметрична станція «Дельта-2», світловіддалемір 2СТ-10, теодоліти 3Т2КП, нівеліри 2Н3Л, рулетки, лазерні рулетки, плотер HP DJ 450.

Щорічно у Навчально-практичному центрі проходять навчальні практики близько 300 студентів та 15 викладачів.

На базі Навчально-практичного центру постійно проводиться II-етап Регіональної олімпіади із землевпорядкування та науково-практичні конференції.

Вся діяльність центру спрямована на підготовку спеціалістів, які відповідають сучасним вимогам та володіють найновішими технологіями.

Основна діяльність центру полягає в тому, що на спеціально створеній навчально-матеріальній базі за складеним графіком організовується проходження практик студентами вищих навчальних закладів першого та другого рівнів акредитації:

- Володимир-Волинський агротехнічний коледж;
- Екологічний коледж Львівського НАУ;
- Стрийський коледж Львівського НАУ;
- Бучацький коледж Подільського ДАТУ;
- Технікум землевпорядкування Житомирського НАЕУ;
- Кам'янець-Подільський індустріальний коледж;
- Кіцманський технікум Подільського ДАТУ;
- ВП НУБіП України "Боярський коледж екології і природних ресурсів";
- Барський коледж транспорту та будівництва НТУ;
- Верхівський с/г коледж Вінницького НАУ;
- Немирівський коледж будівництва та архітектури Вінницького НАУ;
- Черкаський художньо-технічний коледж.