Стан знань, умінь і навичок студентів відділення програмування у І семестрі 2019-2020 навчального року

Відділення програмування

12 лютого 2020

12 лютого 2020 року відбулися збори відділення програмування ВСП «Рівненський коледж НУБіП України», де розглядався стан знань, умінь і навичок студентів відділення у І семестрі 2019-2020 навчального року. Завідувач відділення Якимчук І. О. представила результати роботи відділення за семестр.

На зборах був присутній представник адміністрації заступник директор з навчальної роботи Царук В. Ю., куратори навчальних груп та викладачі відділення. Куратори та старости навчальних груп звітували про результати успішності та досягнення студентами у різних ділянках освітнього процесу, дали характеристику групи та ознайомили зі станом знань, умінь і навичок.

Також студентам були запропоновані анкети про визначення рівня викладання дисциплін у першому семестрі 2019-2020 навчального року. Результати були оприлюднені та проаналізовано на зборах відділення.

Підведення підсумків відбулося з розглядом перспективного плану роботи студентів відділення у другому семестрі 2019-2020 навчального року та побажанням успіхів у досягнені мети.

Ірина Якимчук, завідувач відділення програмування