Батьківські збори відділення загальноосвітньої підготовки

Відділення загальноосвітньої підготовки

01 грудня 2019

30 листопада 2019 року на відділенні загальноосвітньої підготовки були проведені батьківські збори.

В актовому залі коледжу були проведені загальні батьківські збори відділення загальноосвітньої підготовки, після яких були проведені батьківські збори в 9-ти навчальних групах. Збори проводили заступник директора з виховної роботи Талімончук Олександр Григорович, завідувач відділення Гуменюк Валерій Дмитрович і куратори груп

На зборах були присутні  226 батьків від 261 студента. Частина батьків з поважних причин були відсутні, але провели бесіди з кураторами і завідувачем відділення в телефонному режимі.

На загальних зборах ознайомили батьків зі змістом, методикою навчально-виховного процесу в закладі. Були підбиті підсумки роботи з студентами. Проведено аналіз адаптації вчорашніх учнів шкіл до навчання в коледжі. Батьки були ознайомлені із завданнями, новим змістом і напрямами навчально виховного процесу, специфікою роботи навчального закладу, отримали інформацію про нормативно-правове підґрунтя нововведень в освіті, здачу студентами ДПА з чотирьох предметів у вигляді ЗНО на ІІ курсі навчання.

Крім того батьків було проінформовано про результати проведеної на відділенні і в коледжі групи аналізу успішності відстаючих студентів.

Були дані вичерпні відповіді на всі запитання і побажання батьків. Збори пройшли в  дружній і невимушеній атмосфері і взаєморозумінням між батьками і викладацьким складом щодо запобігання можливим проблемам у навчанні, створенні умов успішної взаємодії між дорослими і дітьми.

Індивідуальні дані по кожному студенту були підготовлені і донесені кураторами відділення на зборах груп.

Валерій Гуменюк, завідувач відділення загальноосвітньої підготовки