Сoursera

Інтерактивний та динамічний клас у класі/Clase interactivas y dinбmicas en Classroom

https://ru.coursera.org/projects/clase-interactivas-dinamicas-classroom

В кінці проекту ви зможете створити динамічні та інтерактивні класи, які за допомогою віртуальних класів допоможуть вам організувати зміст заняття та сприятимуть зацікавленню та мотивації учнів, таким чином студенти будуть маючи можливість спостерігати за темами та підтемами, організованими хронологічно для відповідних розроблених вами завдань, ви також дізнаєтесь, як завантажувати аудіовізуальні матеріали, такі як зображення, відео, файли, статті тощо. які зберігаються на вашому комп’ютері, в електронних посиланнях та / або у файлах Google Drive, щоб зробити навчальний вміст більш значущим та практичним. На додаток до цього, ви навчитеся створювати завдання за допомогою анкети, ставити запитання на різні теми своїм студентам і давати їм негайні відповіді, планувати, створювати або складати свої публікації на платформі класу.

EdX

Хмарні обчислення

https://www.edx.org/learn/cloud-computing

Безкоштовні онлайн-курси хмарних обчислень, щоб розвинути свої навички та просунути свою кар’єру. Вивчайте хмарні обчислення та інші затребувані предмети на курсах від Microsoft, а також провідних університетів та установ по всьому світу на edX.

Udemy

Управление облаком VMware/Облачные сети VMware

https://www.udemy.com/course/managing-vmware-cloud/

Курс по VMware от Cloud4Y позволит вам получить профессиональные знания, развить навыки и подготовить квалифицированные кадры в сфере ИТ-технологий и бизнеса:

  • Ориентироваться в панели управления облачной инфраструктурой
  • Настраивать VMware и создавать виртуальные машины (ВМ)
  • Управлять созданием и клонированием ВМ, использовать шаблоны ВМ и создавать снэпшоты
  • Управлять и настраивать виртуальную инфраструктуру с помощью клиентов VMware
  • Использовать возможности настройки Edge Firewall / NAT
  • Управлять балансировщиком и настраивать его под свои потребности
  • Использовать популярный стандарт IPSec для повышения безопасности IP протокола

Хмарини слів можна зробити так, що працювати з ними стає набагато цікавіше, ніж із пласким лінійним текстом. За допомогою такого способу візуалізації можна представити багато інформації на невеликій частині робочого простору. Їх корисно використовувати під час аналізу текстів – на різних етапах навчання академічного письма, як елемент попереднього прочитання чи повторного читання наукових статей, для аналізу студентських доповідей, зрештою, для вправляння у критичному мисленні, виокремлюючи за допомогою тегів ключові точки будь-якої дискусії.

Tagul

https://wordart.com/

Дає змогу створювати хмари слова на основі імпортованого тексту або тексту, який вже існує на веб-сайті. Утворену хмару легко налаштувати, треба вказати лише деякі функції, як-от кольори, шрифти та форму хмар. Хмара слів виходить анімованою – якщо навести курсор, слова починають розширюватися.

Tagxedo

http://www.tagxedo.com/

Стане у пригоді, якщо потрібно сформувати хмарину слів на основі дописів у Твітері або витягти її з  RSS-каналу.

Wordle і Wordclouds

Альтернативи для генерування хмарин тегів. Тут слова неможливо анімувати, однак легко створити прості зображення словесних хмарин, які можна використати у презентації або на веб-сайті. Wordle також має кілька розширених функцій, за допомогою яких можна виокремлювати слова та обирати їхні кольори.

Навчальна хмара

Навчальна хмара lCloud 

Відеоролики з використання сервісу lCloud в освітньому процесі закладу фахової передвищої освіти.