Сoursera

Ефективне спілкування: написання, дизайн та презентація

https://ru.coursera.org/specializations/effective-business-communication

Курс дозволяє опанувати основні принципи, організаційні стратегії та конкретні етапи написання та оформлення ділових документів, проведення публічної презентації. Також після проходження курсу будуть вироблені вміння та навички зі створенням пам’ятки, слайдшоу та презентації, як інструментів обміну ідеями на робочому місці.

ВУМ

Верифікація в Інтернеті

https://www.youtube.com/watch?v=RON-8EXrmOM&feature=emb_title

Під час курсу формуються практичні навички з перевірки інформації в Інтернеті, а також: як розпізнати фейкову інформацію, як перевірити джерело фото- та відеоматеріалів, як використовувати геолокацію для перевірки місць подій, як знайти архівну інформацію про користувачів мережі та багато іншого.

ЕdЕra

PRO POWER POINT

https://propowerpoint.com/ua?utm_source=edera&utm_medium=site&utm_campaign

Інтерактивний онлайн-курс із дизайну презентацій у PowerPoint

ВСП "РФК НУБіП України"

Створення презентацій POWER POINT

Інструкційна картка "СТВОРЕННЯ ПРЕЗЕНТАЦІЇ MICROSOFT POWERPOINT"

Містити покрокову інструкцію зі створення презентації в додатку PowerPoint.

ЕdX

Excel для всіх: основні основи

https://www.edx.org/course/excel-for-everyone-core-foundations

Вступний курс Excel забезпечує фундаментальні знання Excel для організації, аналізу та роботи з даними. Розвиває основні навички Excel, такі як просте переміщення даних та керування електронними таблицями, а також базове розуміння аналізу ділових даних.

ВСП "РФК НУБіП України"

Робота з документами за допомогою Microsoft Office

Інструкційна картка "РОБОТА З MICROSOFT WORD"
Інструкція картки "ВЕДЕННЯ ДОКУМЕНТАЦІЇ ЗА ДОПОМОГОЮ ТАБЛИЧНОГО ПРОЦЕСОРА MICROSOFT EXCEL"
Інструкція картки "СТВОРЕННЯ ПУБЛІКАЦІЙ ПРОГРАМНИМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ MICROSOFT PUBLISHER"

Інструкційні картки дозволяють самостійно опанувати базові компетенції створення документів та роботи з ними в різних додатках пакета Microsoft Office.

 

ДУ «НМЦ В та ФПО»

Онлайн-курс «Базова цифрова грамотність педагога»

https://nmcbook.com.ua/

Udemy

Презентації 2.0: як бути кращим TED

https://www.udemy.com/course/p20-ted-0/

  • Як формулювати цілі для презентації
  • Як виділяти головне у тому, що хочете донести
  • Основи сторителінгу — як створювати цікаву та логічну розповідь
  • Як аргументувати свою позицію
  • Як зрозумілі та правильні слайди
  • Як менше хвилюватися та тримати контакт з аудиторією

Prezi

https://prezi.com/

Хмарне програмне забезпечення для створення презентацій, яке було створено 2009 року в Будапешті, і до сьогодні ним використано вже понад 50 млн. користувачів з усього світу, а на інституційному рівні його набором користувачів, наприклад, видання The Guardian та конференція TED. Прези став також надзвичайно популярним у закладах освіти, зокрема в університетських середовищах.

Якщо Ви вирішили зробити презентацію в Prezi безкоштовно, Вам необхідно опублікувати її у відкритому доступі на сайті Prezi, однак платна послуга, яка дає можливість цього уникати. Prezi Desktop має аналогічний із сайтом функціонал, але дозволяє придбати Prezi Pro або Edu Pro — можливість для абонентів працювати в автономному режимі, створювати і зберігати свої презентації на власних комп’ютерах Windows або Mas. Якщо презентації, створені на Prezi Desktop, потрібно переглядати на IPad, існує спеціальна програма – Prezi Viewer, а для одночасної співпраці до 10 користувачів варто використовувати Prezi Collaborate. без того, компанія надає зручні умови передплати для студентів та науковців.

Детальну інструкцію щодо використання сервісу Prezi можна знайти  на його офіційному YouTube-каналі .

Moovly

https://www.moovly.com/

Сервіс для створення анімованих презентацій з елементами скрайбінгу. З одного безкоштовного облікового запису можна створити необмежену кількість презентацій тривалістю не більше 10 хв, тому з Moovly студенти можуть представити спільну роботу над проектом, оформити результати дослідницької роботи, підготувати незвичайну доповідь. Тут  можна переглянути декілька коротких відео, які надихнути Ви використовуєте Moovly для своїх аудиторних, дистанційних та змішаних навчальних курсів, а переглянувши відео, подане нижче, – містить інструкцію для Вашої першої анімованої презентації на цьому сервісі.

Emaze

https://www.emaze.com/

Ресурс для створення онлайн-презентацій та їхньої публікації в Інтернеті на основі хмарних технологій. Редагувати презентацію можна з комп'ютера з будь-яким програмним забезпеченням, а також з мобільних пристроїв. Великий плюс сервісу – незвичайні, барвисті та ефектні шаблони, також можна використовувати анімацію та 3D-ефекти. Створену презентацію можна зберегти для особистого або публічного перегляду, дозволити користувачам переглядати її, роздруковувати, скачувати та копіювати. За допомогою коду презентації можна розписатися в блозі або на сайті, а також отримати URL-посилання для пересилання електронною поштою та в соціальних мережах (Facebook, Twitter, Google+). Щоб зберегти презентацію на власному комп'ютері, потрібно перейти на платну передплатну версію.

Visme

https://www.visme.co/

Платформа для створення презентацій, анімацій, банерів, інфографіки, звітів, форм та іншого візуального контенту. Програма містить багато безкоштовних шаблонів для інфографіки, а також інші безкоштовні зображення, які створюють презентацію яскравою та цікавою. Основні функції доступні в безкоштовному режимі, також можна використовувати розширеними платними пропозиціями.

особливості:

  • Шаблони презентацій, банерів та інфографіки
  • Перенесення контенту з Flikr, підтримка відео та аудіо
  • Налаштування іконок, стилів і шрифтів
  • Брендування контенту та можливість покращити конфіденційність
  • До 1 ГБ для зберігання контенту
  • Завантаження матеріалів у вигляді PDF і HTML5
  • Віджети діаграми та інфографіки
  • Приватні і публічні проекти, спільна робота

Easel.ly

https://www.easel.ly/

Easel.ly використовує інтерфейс перетягування, що максимально спрощує його використання та робить процес створення інфографіки інтуїтивним і зручним. Усі теми та заготовки можна редагувати, тому що із найбільш далекого до Вашої теми зображення можна потрібну візуалізацію. Ресурс містить величезну «бібліотеку» графіків, фотографій, зображень, блок-схем, шрифтів і кольорових палітр, які можна додавати та видаляти залежно від потреби.

Google Charts

https://developers.google.com/chart/

За допомогою Google Charts можна створити таку візуалізацію:

  • Лінійний графік
  • Гістограму, діаграму Венна, бульбашкову, пелюсткову і кругову діаграми
  • Японські свічки
  • QR-код
  • Карту
  • Формула
  • Граф

Canva

https://www.canva.com/

Онлайн-інструмент «швидкої дизайнерської допомоги» з інтуїтивним інтерфейсом. Можна використовувати багатосторінкові шаблони та видозмінювати їх за допомогою бібліотеки графічних елементів. Приємний бонус: скачування готових проектів у розширеному форматі PNG або PDF доступне навіть у безкоштовній версії.

Пікточарт

https://piktochart.com/

Ефективний інструмент для створення інфографіки, яку потрібно швидко використати чи розширити в Інтернеті. Готовий продукт можна легко розмістити в соціальних мережах або пов’язаних додатках, наприклад, Evernote та Slideshare. Piktochart пропонує безкоштовне використання та знижки для освітніх проектів на преміум-підписку. Відео слід розпочати створення інфографіки в Piktochart.

Venngage

https://venngage.com/

Ще один цікавий сервіс для створення звітів, плакатів, афішів та інфографіки за допомогою перетягування елементів шаблону. Є конкретні заготовки для карт, графіків, порівняльних таблиць. Інфографіку можна оформити самостійно, обираючи картинки, іконки або логотипи. Щоб завантажити проект у форматі PNG або PDF або розширити його в соцмережах, необхідно зареєструвати платний профіль, проте звичайна URL-публікація проекту в Інтернеті є абсолютно безкоштовною.

Якщо Вам цікаво, як створити у Venngage віджет кругової діаграми, то англомовну інструкцію можна переглянути тут .