Технології дистанційного навчання

6 травня 2020

У зв'язку із загальнонаціональним карантином у коледжі освітній процес проходить з використанням технологій дистанційного навчання. Для підготовки навчальних матеріалів викладачами коледжу та їх опрацювання студентами слід скористатися  вебресурсом ВСП "Рівненський коледж НУБіП України" за посиланням: Структурні підрозділи - Навчальна частина - Дистанційне навчання або Навчальна робота - Дистанційне_навчання. Матеріали міняються щотижня.

Електронні навчальні матеріали розміщені за посиланням: Студенту - Електронні навчальні ресурси - (Спеціальність чи Напрям підготовки).

Бажаємо успіхів!


Local Guides. Як стати місцевим експертом карт  Google у твоєму місті?

3 березня 2020

14 березня 2020 року (субота) о 11:00 в аудиторії 61 відбудиться майстер-клас «Local Guides. Як стати місцевим експертом карт  Google у твоєму місті?» для випускників шкіл 9кл.-11кл. та студентів коледжу.

ПіД час майстер-класу Ви зможете долучитися до всесвітньої спільноти людей, які пишуть відгуки, діляться фотографіями, відповідають на запитання, додають і уточнюють інформацію про місця, а також перевіряють факти на Картах Google. Ці відгуки читають мільйони людей, які шукають, куди піти та чим зайнятися. Адже програма "Місцеві експерти" доступна всюди, де можна користуватися Картами Google.

Це стане Вашим першим кроком для вступу в ВСП «РК НУБіП України». Для всіх учасників заходу діє програма заохочення!

Ознайомитися з роботою спільноти місцевих експертів ВСП «РК НУБіП України» можна за посиланням https://sites.google.com/view/rivnemaps

Прийди і стань місцевим експертом!

 

 

 

 

 


Обговорення освітньо-професійної програми "Кібербезпека"

27 лютого 2020

ВСП "Рівненський коледж НУБіП України" пропонує до обговорення освітньо-професійну програму

Освітньо-професійна програма "Кібербезпека"


Зауваження та пропозиції до ОПП "Кібербезпека" направляти до 30 квітня 2020 року  електронною  поштою за адресою:  navchast@ukr.net