Участь студентів ВСП « Рівненський коледж НУБіП України» в 2016/2017 навчальному році в спортивних змаганнях

Всеукраїнські, республіканські та обласні змагання, вид спорту  (місце)

ПіБ  переможців

 1

Фінальні змагання ХІІІ літньої Універсіади України з боротьби самбо

(м.Харків)

 3-5травня2017року                                            ІІІ місце

Назарчук Ілона (21-Д),

кандидат у майстри спорту України з боротьби самбо

 2

Фінальні змагання ХІІІ літньої Універсіади України

з велосипедного спорту на шосе (м. Вінниця)

13 червня 2017 року                                          20 місце

Маркевич Олег (22-П),

кандидат у майстри спорту України з велосипедного спорту

 3

Фінальні змагання ХІІІ літньої Універсіади України

з плавання, м. Київ

Новак Олександр(42-Ю)

кандидат у майстри спорту України з плавання

 4

Чемпіонат України з кікбоксингу за версією  WAKO серед ДЮСШ,

м.Бровари, вагова категорія 75кг                                       І місце

Федорчук Артем (21-З)

кандидат у майстри спорту України з кікбоксингу WAKO

 5

Чемпіонат України з боротьби вільної,

м Івано-Франківськ                                                            ІІІ місце

Залізко Ірина (22-З)

кандидат у майстри спорту України з боротьби вільної

 6

Кубок України з боротьби сумо (м.Харків),

22-23 жовтня 2017року                                    ІІІ місце

Залізко Ірина (22-З)

Майстер спорту України

з сумо

 7

Чемпіонат Європи з боротьби сумо (Угорщина)

                                                                                 І місце

Залізко Ірина (22-З)

Майстер спорту України

з сумо

 8

Відкритий весняний чемпіонат України з велоспорту 

(багатоденна гонка м. Ужгород)

19 березня 2017року                                          І місце

Полюлюк Богдан (21-З)

Кандидат у майстри спорту України з велоспорту

 9

Чемпіонат України з художньої гімнастики

( м. Львів) 2016р.

Приварська Олександра (21-Ю)

Майстер спорту України

з художньої гімнастики

 10

Чемпіонат України з боротьби КУРАШ

                                                                                  ІІ місце

м. Хмельницький  2017

Залізко Ірина

22-З

11

Обласні змагання з баскетболу (дівчата),

16 листопада2016р.(Мирогощанський АК)

ІІІ місце

Викладач Бойко Л.А.

 

 

12

Обласні змагання з баскетболу(юнаки),                    

16 листопада2016р.( Мирогощанський АК)

ІІ місце

Викладач Рафальський О.А.

 

13

Обласні змагання з настільного тенісу,                      

16 листопада2016р.( Мирогощанський АК)

І місце

Керівник фізичного виховання Дячук В.П.

Шминдра Юрій       22-Ю

Мовчанюк Дмитро 32-П

Мельник  Оксана    32-З

 

14

Обласні змагання з легкої атлетики, 27 квітня 2016р. 

(Березнівський лісо-технічний коледж)

ІІ місце

Керівник гуртка Віннічук В.М.

 

15

Обласні змагання з швидкісних шахів, 27 квітня 2016р. 

(Березнівський лісо-технічний коледж)

ІІ місце

Викладач Христянович В.М.

 

16

Фінальні змагання Всеукраїнських спортивних ігор

з настільного тенісу,  м.Глухів, 28 лютого-2 березня

2017року.                                                8 місце

Керівник фізичного виховання Дячук В.П.

 

17

Фінальні змагання Всеукраїнських спортивних ігор

з вільної боротьби,  м. Біла Церква,

21-23 березня   2017року.                                   2місце

Викладач Рафальський О.А.

Захожий Василь      21-Ф

Корнійчук Назар    32-Ю

Крук Денис              32-П

Надозірний Назар 12-Ю

Одукалець Олег     11-Д

Рожко Василь          11-Б

 18

Зональні змагання Всеукраїнських спортивних ігор

з волейболу (дівчата),  м. Іллінці,

23-25 березня   2017року.                                   І місце

  Керівник  гуртка Ковальова Т.М.

Хоружа Вікторія      31-О

Ярмош Ангеліна     22-О

Грабко Мирослава 32-Б

Федас Марина       21-Ю

Нємухова Анастасія11-Д

Яремчук Яна             11-Д

Грищенко Наталія   11-Ф

Лисова Катерина     11-Ф

Каплун Анастасія     31-З

 

19

Зональні змагання Всеукраїнських спортивних ігор

з волейболу (дівчата),  м. Іллінці,

23-25 березня   2017року.                                   4 місце

   Викладач Лідич В.А.

 

20

Обласні змагання з швидкісних шахів,                      

30 березня2017р.(Березнівський лісо-технічний коледж)

І місце

Викладач Христянович В.М.

 

Ромер Костянтин  42-Ю

Коваленко Віка      21-З

21

Обласні змагання з волейболу(юнаки),                   

30 березня2017р.( Березнівський лісо-технічний коледж)

ІІ місце

Викладач Лідич В.А.

 

22

Обласні змагання з волейболу(дівчата),                   

30 березня2017р.( Березнівський лісо-технічний коледж)

І місце

Викладач Дячук В.П.

Хоружа Вікторія      31-О

Сидь Валентина      31-О

Ярмош Ангеліна     22-О

Грабко Мирослава 32-Б

Федас Марина       21-Ю

Нємухова Анастасія11-Д

Яремчук Яна             11-Д

Грищенко Наталія   11-Ф

Лисова Катерина     11-Ф

Каплун Анастасія     31-З

Ляхович Оксана      22-Ю

23

Фінальні змагання Всеукраїнських спортивних ігор

з волейболу (дівчата),  м.Кам’янець- Подільський, 

04-05 квітня 2017року.                                                       

  І місце

Керівник  гуртка Ковальова Т.М.

Хоружа Вікторія     31-О

Сидь Валентина     31-О

Ярмош Ангеліна    22-О

Грабко Мирослава32-Б

Федас Марина       21-Ю

Нємухова Анастасія11-Д

Яремчук Яна             11-Д

Грищенко Наталія   11-Ф

Лисова Катерина     11-Ф

Каплун анастасія     31-З

Ляхович Оксана      22-Ю

24

Обласні змагання з легкої атлетики,

( Млинівський ДТЕК)                       

20 квітня 2017р

Імісце

Викладач  Віннічук В.М.

Харечко Владисл.(31-Ю)

Майданець Оксана(31-О

Бабич Ганна(22-З)

Музичка Микола(21-Ю)

Фурманюк Богдан(11-Б)

Мефанік Андрій (32-З)

Каплун Анастасія(31-З)

Дорошко Анастас.(21-Ю)

 

25

Обласні змагання з міні футболу,                         

20 квітня 2017р.( Млинівський ДТЕК)

ІІ місце

Викладач  Дячук В.П.

 

26

Фінальні змагання Всеукраїнських спортивних ігор

з баскетболу (Мирогощанський АК)

16-17 травня 2017року                                                                  7 місце

Викладач Рафальський О.А.

 

27

Фінальні змагання Всеукраїнських спортивних ігор

з легкої атлетики (Технолого- економічний коледж

Білоцерківського НАУ)

23-24 травня 2017року

                                                                                   ІІ місце

Керівник спортивного гуртка Віннічук В.М.

 

28

Зональні змагання Всеукраїнських спортивних ігор

з міні футболу (Житомирський агротехнічний коледж)

30-31 травня 2017 року                       ІІ місце

Керівник фізичного виховання Дячук В.П.

 

29

Фінальні змагання Всеукраїнських спортивних ігор

з легкоатлетичного кросу ( Коледж переробної

та харчової промисловості Харківського НТУСГ)

03-05 жовтня 2017 року

Керівник спортивного гуртка Віннічук В.М.  І місце

Харечко Владисл.(41-Ю)

Майданець Оксана (вип

Бабич Ганна(32-З)

Музичка Микола(31-Ю)

Фурманюк Богдан(21-Б)

Телесницька Олена

 (11-Д)

 

                  Керівник фізичного виховання                            В.П. Дячук