Р О З К Л А Д

ЗАНЯТЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНИКІВ IV КУРСУ ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ

   "БУДІВНИЦТВО ТА ЕКСПЛУАТАЦІЯ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД"

                     НА ЗИМОВУ ЛЕС З 29.01.-07.02.18р.

         

Дата

Регл.

41-Бз група

 

 

 

п.п.

Назва предмета

Прізвище викладача

29.01.

10.00.

2

Санітарно-технічне обладн

Філіпович

понеділок

 

3

РЕБС

Грищук

 

 

4

Основи охорони праці

Пастушенко

30.01.

10.00.

2

Укр.мова

Сорока

вівторок

 

3

Основи охорони праці

Пастушенко

31.01.

10.00.

2

РЕБС

Грищук

середа

 

3

Укр.мова

Сорока

 

 

4

Метрологія і стандартизац

Заремба

01.02.

10.00.

2

Санітарно-технічне обладн

Філіпович

четвер

 

3

Економіка будівництва

Філіпович

 

 

4

Метрологія і стандартизац

Заремба

02.02.

10.00.

2

Економіка будівництва

Філіпович

п'ятниця

 

3

Санітарно-технічне обладн

Філіпович

 

 

4

РЕБС

Грищук

03.02.

 

 

ВИХІДНИЙ

 

субота

 

 

 

 

04.02.

 

 

ВИХІДНИЙ

 

неділя

 

 

 

 

05.02.

10.00.

2

Економіка будівництва

Філіпович

понеділок

 

3

Основи підпр.і управл.д.

Філіпович

06.02.

10.00

2

Етика і психологія

Пастушенко

вівторок

 

3

Етика і психологія

Пастушенко

07.02.

10.00.

2

Основи підпр.і управл.д.

Філіпович

середа

 

3

Економіка будівництва

Філіпович

 

 

       Р О З К Л А Д

ЗАНЯТЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ-ЗАОЧНИКІВ ІIІ КУРСУ ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ

            "БУДІВНИЦТВО ТА ЦИВІЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ"

НА ЗИМОВУ ЛАБОРАТОРНО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНУ СЕСІЮ з 29.01.- 09.02.18

Дата

Регл.

31-Бз

Прізвище викладача

 

 

 

назва предмета

 

29.01.

10.00

2

ОРБК

Медвідь

понеділок

 

3

САПр

Медвідь

 

 

4

Будівельні конструкції

Петриковська

30.01.

8.30.

1

ТОБВ

Медвідь

вівторок

 

2

Іноземна мова

Сінькова

 

 

3

ОРБК

Медвідь

 

 

4

С/г будівлі і споруди

Петриковська

31.01.

10.00.

2

Економічна теорія

Купчишина

середа

 

3

Іноземна мова

Сінькова

 

 

4

ОРБК

Медвідь

 

 

5

Будівельна техніка

Заремба

01.02.

8.30.

1

ОРБК

Медвідь

четвер

 

2

Основи філос.знань

Навозняк

 

 

3

Іноземна мова

Сінькова

 

 

4

Соціологія

Лук'янчук С.

02.02.

8.30.

1

ОРБК

Медвідь

п'ятниця

 

2

Основи філос.знань

Навозняк

 

 

3

Економічна теорія

Купчишина

 

 

4

С/г будівлі і споруди

Петриковська

03.02.

8.00.

1

Фізика

Тищук

субота

 

2

Правознавство

Гулюк С.

 

 

3

Будівел.механіка

Медвідь

 

 

4

Економіка будівництва

Філіпович

04.02.

8.00.

 

ЕКЗАМЕН

 

неділя

 

 

Економічна теорія

Купчишина

05.02.

8.30.

1

ТОБВ

Медвідь

понеділок

 

2

Будівел.механіка

Медвідь

 

 

3

С/г будівлі і споруди

Петриковська

 

 

4

Ціноутворення

Філіпович

06.02.

8.30.

1

САПр

Медвідь

вівторок

 

2

Будівел.механіка

Медвідь

 

 

3

Ціноутворення

Філіпович

 

 

4

Економіка будівництва

Філіпович

07.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

середа

 

 

ОРБК

Медвідь

08.02.

8.30.

1

ТОБВ

Медвідь

четвер

 

2

Культурологія

Купчишина

 

 

3

Будівельні конструкції

Петриковська

 

 

4

Культурологія

Купчишина

09.02.

8.30.

1

ТОБВ

Медвідь

п'ятниця

 

2

Правознавство

Гулюк С.

 

 

3

Будівел.механіка

Медвідь

 

 

4

Будівел.техніка

Заремба

 

             Р О З К Л А Д

ЗАНЯТЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНИКІВ ІІ КУРСУ ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ

        "Будівництво та цивільна інженерія"

 НА ЗИМОВУ ЛАБОРАТОРНО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНУ СЕСІЮ з 29.01.-09.02.18

Дата

Регл.

21-Бз група

 

 

 

п.п.

Назва предмета

Прізвище викладача

29.01.

10.00.

2

Іноземна мова

Сінькова

понеділок

 

3

Основи сам.роботи

Пастушенко

30.01.

10.00.

2

ІсторіяУкраїни

Зажицький

вівторок

 

3

Іноземна мова

Сінькова

31.01.

8.30.

1

Хімія

Капітула

середа

 

2

Буд.матеріалознавство

Петриковська

 

 

3

Теор.механіка

Медвідь

01.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

четвер

 

 

ІсторіяУкраїни

Зажицький

02.02.

10.00.

2

Буд.матеріалознавство

Петриковська

п'ятниця

 

3

Основи філос.знань

Навозняк

 

 

4

Опір матеріал.

Медвідь

03.02.

8.00.

1

БЖД

Пастушенко

субота

 

2

Вища математика

Лебедюк

 

 

3

Опір матеріал.

Медвідь

04.02.

 

 

ВИХІДНИЙ

 

неділя

 

 

 

 

05.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

понеділок

 

 

Буд.матеріалознавство

Петриковська

06.02.

10.00.

2

Інженерна геодезія

Ковальчук

вівторок

 

3

Електротехніка

Христянович

 

 

4

Опір матеріал.

Медвідь

07.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

середа

 

 

Вища математика

Лебедюк

08.02.

10.00.

2

Інжерне креслення

Петриковська

четвер

 

3

Інженерна геодезія

Ковальчук

09.02.

8.30.

1

Основи екології

Малимон

пятниця

 

2

Інженерне креслення

Петриковська

 

 

3

Інжерна геологія

Грищук

 

 

 

       Р О З К Л А Д

ЗАНЯТЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ-ЗАОЧНИКІВ ІІ КУРСУ ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ

"ПРАВО"

НА ЗИМОВУ ЛАБОРАТОРНО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНУ СЕСІЮ з 29.01.- 09.02.18

Дата

Регл.

21-Юз

Прізвище викладача

 

 

 

назва предмета

 

29.01.

8.30.

1

Діловодство в юрид.практиці

Чорнобрива

понеділок

 

2

Іноземна мова

Сінькова

 

 

3

Осн.сам.роботи

Пастушенко

 

 

4

ДБМС

Гулюк С.

30.01.

10.00.

2

Історія України

Зажицький

вівторок

 

3

Іноземна мова

Сінькова

 

 

4

Латинська мова

Захарчук

31.01.

8.30.

1

КПУ

Гулюк С.

середа

 

2

Укр.мова

Сорока

 

 

3

Культурологія

Лук'янчук С.

 

 

4

ІДПЗК

Захарчук

01.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

четвер

 

 

Історія України

Зажицький

02.02.

10.00.

2

Конст.право України

Гулюк С.

п'ятниця

 

3

Осн.філос.знань

Навозняк

 

 

4

ТДП

Басюк

03.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

субота

 

 

ТДП

Басюк

04.02.

8.00.

1

БЖД

Пастушенко

неділя

 

2

Осн.інформатики

Лук'янчук В.

 

 

3

Діловодство в юрид.практиці

Чорнобрива

05.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

понеділок

 

 

Діловодство в юрид.практиці

Чорнобрива

06.02.

 

 

ВИХІДНИЙ

 

вівторок

 

 

 

 

07.02.

10.00.

2

КПУ

Гулюк С.

середа

 

3

Економічна теорія

Купчишина

 

 

4

Орг.суд.пр.органів

Басюк

08.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

четвер

 

 

Орг.суд.пр.органів

Басюк

09.02.

8.30.

1

Осн.інформатики

Лук'янчук В.

п'ятниця

 

2

Укр.мова

Сорока

 

 

3

Юрид.деонтологія

Басюк

 

 

4

КПЗК

Захарчук

 

       Р О З К Л А Д

ЗАНЯТЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ-ЗАОЧНИКІВ ІV КУРСУ ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ

  

        "ПРАВО"

НА ЗИМОВУ ЛАБОРАТОРНО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНУ СЕСІЮ з 29.01.-15.02.18

Дата

 

31-Юз

Прізвище викладача

 

 

 

назва предмета

 

29.01.

10.00.

2

Кримін.право

Мельниченко

понеділок

 

3

Іноземна мова

Сінькова

30.01.

10.00.

2

Осн.охорони праці

Пастушенко

вівторок

 

3

Адмін.право

Чорнобрива

 

 

4

Адвокатура

Ільїн

31.01.

10.00.

2

Іноземна мова

Сінькова

середа

 

3

Пр.соц.забезпечення

Басюк

 

 

4

Адмін.право

Чорнобрива

01.02.

10.00.

2

Іноземна мова

Сінькова

четвер

 

3

Цив.і сім.право

Ільїн

 

 

4

Соціологія

Лук'янчук С.

 

 

 

 

 

02.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

п'ятниця

 

 

Іноземна мова

Сінькова

 

 

 

 

 

03.02.

 

 

ВИХІДНИЙ

 

субота

 

 

 

 

 

 

 

 

 

04.02.

9.10.

2

Цив.і сім.право

Ільін

неділя

 

3

Комп.техніка

Лук'янчук В.

05.02.

10.00.

2

Логіка

Лук'янчук С.

понеділок

 

3

Цив.і сім.право

Ільїн

06.02.

10.00.

2

ІДПЗК

Захарчук

вівторок

 

3

Трудове право

Захарчук

07.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

середа

 

 

Адмін.право

Чорнобрива

 

 

 

 

 

08.02.

10.00.

2

Крим.право

Мельниченко

четвер

 

3

Нотаріат

Осадчук

 

 

4

Римське право

Захарчук

09.02.

10.00.

2

Комп.техніка

Лук'янчук В.

п'ятниця

 

3

Трудове право

Захарчук

10.02.

 

 

ВИХІДНИЙ

 

субота

 

 

 

 

11.02.

 

 

ВИХІДНИЙ

 

неділя

 

 

 

 

12.02.

10.00.

2

Комп.техніка

Лук'янчук В.

понеділок

 

3

Орган.роб.з кадрами

Чорнобрива

 

 

4

Римське право

Захарчук

13.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

вівторок

 

 

Крим.право

Мельниченко

14.02.

10.00.

2

Право соц.забез.

Басюк

середа

 

3

Орган.роб.з кадрами

Чорнобрива

 

 

4

Адвокатура

Ільїн

15.02.

10.00.

2

Трудове право

Захарчук

п'ятниця

 

3

Нотаріат

Ільїн

 

 

       Р О З К Л А Д

ЗАНЯТЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ-ЗАОЧНИКІВ ІV КУРСУ ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ

  

        "ПРАВОЗНАВСТВО"

НА ЗИМОВУ ЛАБОРАТОРНО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНУ СЕСІЮ з 29.01.-17.02.18

Дата

 

41-Юз

Прізвище викладача

 

 

 

назва предмета

 

29.01.

8.30.

1

Цивільне і сімейне право

Ільїн

понеділок

 

2

Цивільний процес

Осадчук

 

 

3

Господарське право

Осадчук

 

 

4

Фінансове право

Гулюк Ю.

30.01.

10.00.

2

Фінансове право

Гулюк Ю.

вівторок

 

3

Цивільний процес

Осадчук

 

 

4

Екологічне право

Басюк

31.01.

10.00.

2

Організац.юридич.служби

Захарчук

середа

 

3

Цивільний процес

Осадчук

 

 

4

Виконавче провадження

Осадчук

01.02.

10.00.

2

Організац.юридич.служби

Захарчук

четвер

 

3

Цивільний процес

Осадчук

 

 

4

Фінансове право

Гулюк Ю.

 

 

5

Цивільне і сімейне право

Ільїн

02.02.

10.00.

2

Виконавче провадження

Осадчук

п'ятниця

 

3

Цивільний процес

Осадчук

 

 

4

Організац.юридич.служби

Захарчук

03.02.

9.10.

2

Цивільне і сімейне право

Ільїн

субота

 

3

Цивільне і сімейне право

Ільїн

 

 

4

Біржове право

Захарчук

04.02.

 

 

ВИХІДНИЙ

 

неділя

 

 

 

 

05.02.

8.30.

1

Фінансове право

Гулюк Ю.

понеділок

 

2

Цивільний процес

Осадчук

 

 

3

Господарське право

Осадчук

 

 

4

Цивільне і сімейне право

Ільїн

06.02.

10.00.

2

Кримінальний процес

Мельниченко

вівторок

 

3

Цивільний процес

Осадчук

 

 

4

Аграрне право

Ільїн

07.02.

10.00.

2

Організац.юридич.служби

Захарчук

середа

 

3

Цивільний процес

Осадчук

 

 

4

Правові основи інвестиц.діял.

Гулюк Ю.

08.02.

10.00.

2

Цивільне і сімейне право

Ільїн

четвер

 

3

Господарське право

Осадчук

 

 

4

Правові основи інвестиц.діял.

Гулюк Ю.

 

 

5

РАЦС

Гулюк С.

09.02.

10.00.

2

Господарське право

Осадчук

п'ятниця

 

3

Аграрне право

Ільїн

10.02.

10.20.

3

Банківське право

Гулюк Ю.

субота

 

4

Банківське право

Гулюк Ю.

11.02.

 

 

ВИХІДНИЙ

 

неділя

 

 

 

 

12.02.

10.00.

2

Біржове право

Захарчук

понеділок

 

3

Господарське право

Осадчук

 

 

4

Митне право

Чорнобрива

13.02.

10.00.

2

Цивільний процес

Осадчук

вівторок

 

3

Судочинство в госп.судах

Захарчук

 

 

4

Екологічне право

Басюк

14.02.

10.00.

2

Судочинство в госп.судах

Захарчук

середа

 

3

Цивільний процес

Осадчук

 

 

4

Кримінальний процес

Мельниченко

15.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

п'ятниця

 

 

Цивільний процес

Осадчук

16.02.

10.00.

2

Судочинство в госп.судах

Захарчук

субота

 

3

Аграрне право

Ільїн

 

 

4

Кримінальний процес

Мельниченко

 

 

5

РАЦС

Гулюк С.

17.02.

 

 

ВИХІДНИЙ

 

неділя

 

 

 

 

 

       Р О З К Л А Д

ЗАНЯТЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНИКІВ IІІ КУРСУ ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ

"ГЕОДЕЗІЯ ТА ЗЕМЛЕУСТРІЙ"

                 НА ЗИМОВУ ЛЕС З 29.01.- 10.02.18р.

Дата

Регл.

31-Зз група

 

 

 

п.п.

Назва предмета

Прізвище викладача

29.01.

10.00.

2

Економіка

Пастушенко

понеділок

 

3

Автоматиз.зем.-кадаст.

Качановський

 

 

4

Зем.проект.

Русіна

30.01.

10.00.

2

Іноземна мова

Сінькова

вівторок

 

3

Укр.мова

Сорока

31.01.

10.00.

2

Економічна теорія

Купчишина

середа

 

3

Іноземна мова

Сінькова

01.02.

10.00.

2

Основи філ.знань

Навозняк

четвер

 

3

Іноземна мова

Сінькова

 

 

4

Соціологія

Лук'янчук С.

02.02.

10.00.

2

Основи філ.знань

Навозняк

п'ятниця

 

3

Економічна теорія

Купчишина

03.02.

9.10.

2

Правознавство

Гулюк С.

субота

 

3

Комп'ютериз.земл.вир.

Рудько

04.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

неділя

 

 

Укр.мова

Сорока

05.02.

10.00

2

Грошова оцінка землі

Лютко

понеділок

 

3

Геодезія

Петрова

 

 

3

Комп'ютериз.земл.вир.

Рудько

06.02.

10.00.

2

Автоматиз.зем.-кадаст.

Качановський

вівторок

 

3

Зем.проект.

Русіна

 

 

4

Зем.проект.

Русіна

07.02.

11.30.

3

Геодезія

Петрова

середа

 

4

Протиероз.орган.територ.

Кийко

08.02.

11.30.

3

Геодезія

Петрова

четвер

 

4

Охорона праці

Пастушенко

09.02.

10.00.

2

Правознавство

Гулюк С.

п'ятниця

 

 

ЕКЗАМЕН

 

 

 

 

Охорона праці

Пастушенко

10.02.

8.00.

1

Економіка

Пастушенко

субота

 

2

Економіка

Пастушенко

 

           Р О З К Л А Д

      ЗАНЯТЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНИКІВ IІ КУРСУ ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ

ГЕОДЕЗІЯ ТА ЗЕМЛЕУСТРІЙ

                      НА ЗИМОВУ ЛЕС З 29.01.- 09.02.18р.

  

Дата

Регл.

21-Зз група

 

 

 

п.п.

Назва предмета

Прізвище викладача

29.01.

10.00.

2

Іноземна мова

Сінькова

понеділок

 

3

Основи сам.роботи

Пастушенко

30.01.

10.00.

2

Історія України

Зажицький

вівторок

 

 

 

 

31.01.

10.00.

2

Основи грунтознавства

Русіна

середа

 

3

Культурологія

Лук'янчук С.

01.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

четвер

 

 

Історія України

Зажицький

02.02.

10.00.

2

Основи меліорації

Кушнірук

п'ятниця

 

3

Основи філософ.знань

Навозняк

 

 

4

Основи грунтознавства

Русіна

03.02.

8.00.

1

БЖД

Пастушенко

субота

 

2

Вища математика

Лебедюк

04.02.

 

 

ВИХІДНИЙ

 

неділя

 

 

 

 

05.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

понеділок

 

 

Основи меліорації

Кушнірук

06.02.

10.00.

2

Топографічне креслення

Бусленко

вівторок

 

3

Основи с/г виробництва

Петрова

07.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

середа

 

 

Вища математика

Лебедюк

08.02.

8.30.

1

Геодезія

Петрова

четвер

 

2

Основи стандартизац.

Лютко

 

 

3

Організ.діловод.

Лютко

09.02.

8.30.

1

Основи екології

Малимон

п'ятниця

 

2

Геодезія

Петрова

 

          Р О З К Л А Д

           ЗАНЯТЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ІV КУРСУ ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ

 "ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ"

НА ЗИМОВУ ЛАБОРАТОРНО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНУ СЕСІЮ з 29.01.-11.02.18

Дата

Регл.

41-Зз група

 

 

 

п.п.

назва предмета

Прізвище викладача

29.01.

10.00.

2

Земельне право

Кийко

понеділок

 

3

Держ.контроль і моніт.

Кушнірук

 

 

4

Фотограмметрія

Лагоднюк

30.01.

11.30.

3

Земл.населених пунктів

Бусленко

вівторок

 

4

Зем.кадастр

Русіна

31.01.

8.30.

1

Основи картографуван.

Лагоднюк

середа

 

2

Основи підпр.і упр.д.

Царук

 

 

3

Основи проект.доріг м.з

Петрова

01.02.

10.00.

2

Зем.право

Кийко

четвер

 

3

Зем.кадастр

Русіна

 

 

4

Зем.кадастр

Русіна

02.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

п'ятниця

 

 

Зем.кадастр

Русіна

03.02.

09.10.

2

Управління зем.ресур.

Лагоднюк

субота

 

3

Фотограмметрія

Лагоднюк

 

 

4

Основи картографуван.

Лагоднюк

04.02.

 

 

ВИХІДНИЙ

 

неділя

 

 

 

 

05.02.

10.00.

2

Держ.контроль і моніт.

Кушнірук

понеділок

 

3

Зем.проект.

Русіна

 

 

4

Зем.право

Кийко

06.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

вівторок

 

 

Земельне право

Кийко

07.02.

10.00.

2

Облік земель

Качановський

середа

 

3

Основи підпр.і упр.д.

Царук

 

 

4

Історія зем.відн.

Бусленко

08.02.

10.00.

2

Облік земель

Качановський

четвер

 

3

Зем.проект.

Русіна

 

 

4

Фотограмметрія

Лагоднюк

09.02.

11.30.

3

Управління зем.ресур.

Лагоднюк

п'ятниця

 

4

Зем.проект.

Русіна

 

 

5

Історія зем.відн.

Бусленко

10.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

субота

 

 

Зем.проект.

Русіна

 

 

 

 

 

11.02.

9.10.

2

Геодезичні роботи

Лютко

неділя

 

3

Геодезичні роботи

Лютко

         Р О З К Л А Д

           ЗАНЯТЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ІІ КУРСУ ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ

         "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

НА ЗИМОВУ ЛАБОРАТОРНО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНУ СЕСІЮ з 29.01.- 11.02.18

Дата

Регл.

21-Кз група

 

 

 

п.п.

назва предмета

Прізвище викладача

29.01.

8.30.

1

Менеджмент

Пастушенко

понеділок

 

2

Іноземна мова

Сінькова

 

 

3

Основи сам.роботи

Пастушенко

 

 

4

Комунікаційна діяльн.

Царук

30.01.

8.30.

1

Технологія збер.і перер.п.

Балдич

вівторок

 

2

Історія України

Зажицький

 

 

3

Іноземна мова

Сінькова

 

 

4

Технологія збер.і перер.п.

Балдич

31.01.

10.00.

2

Соціологія

Лук'янчук С.

середа

 

3

Культурологія

Лук'янчук С.

 

 

4

Комунікаційна діяльн.

Царук

01.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

четвер

 

 

Історія України

Зажицький

02.02.

10.00.

2

Економіка

Обарчук

п'ятниця

 

3

Основи філос.знань

Навозняк

 

 

4

Охорона праці

Пастушенко

03.02.

8.00.

1

БЖД

Пастушенко

субота

 

2

Вища математика

Лебедюк

 

 

3

Планування

Обарчук

04.02.

9.10.

2

Інформатика

Лук'янчук В.

неділя

 

3

Комерційна товарознавство

Балдич

05.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

понеділок

 

 

Онови філософ.знань

Навозняк

06.02.

10.00.

2

Економіка

Обарчук

вівторок

 

3

Біржова діяльність

Обарчук

 

 

4

Комерційна товарознавство

Балдич

07.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

середа

 

 

Вища математика

Лебедюк

08.02.

10.00.

2

Статистика

Конончук

четвер

 

3

Політекономія

Купчишина

 

 

4

Бух.облік

Матвійчук

09.02.

8.30.

1

Інформатика

Лук'янчук В.

п'тниця

 

2

Статистика

Конончук

 

 

3

Біржова діяльність

Обарчук

 

 

4

Інфраструктура

Царук

10.02.

8.30.

1

Екологія

Малимон

субота

 

2

Планування

Обарчук

 

 

3

Охорона праці

Пастушенко

 

 

4

Інфраструктура

Царук

11.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

неділя

 

 

Бух.облік

Матвійчук

 

             Р О З К Л А Д

           ЗАНЯТЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ІІІ КУРСУ ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ

"ПІДПРИЄМНИЦТВО,ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ"

НА ЗИМОВУ ЛАБОРАТОРНО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНУ СЕСІЮ з 29.01.- 11.02.2018

Дата

Регл.

31-Кз група

 

 

 

п.п.

назва предмета

Прізвище викладача

29.01.

10.00.

2

Фінанси підприємства

Конончук

понеділок

 

3

Іноземна мова

Сінькова

30.01.

8.30.

1

Ціноутворення

Царук

вівторок

 

2

Фінанси підприємства

Конончук

 

 

3

Укр.мова

Сорока

31.01.

10.00.

2

Іноземна мова

Сінькова

середа

 

3

Інформаційні системи

Панасюк

01.02.

10.00.

2

Іноземна мова

Сінькова

четвер

 

3

Інформаційні системи

Панасюк

02.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

п'ятниця

 

 

Іноземна мова

Сінькова

03.02.

9.10.

2

Правознавство

Гулюк С.

субота

 

4

Підприємн.діяльність

Обарчук

04.02.

 

 

Підготовка до екзамену

 

неділя

 

 

 

 

05.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

понеділок

 

 

Укр.мова

Сорока

06.02.

10.00.

2

Фінансовий облік

Матвійчук

вівторок

 

3

Фінансовий облік

Матвійчук

07.02.

10.00.

2

Ринкові дослідження  

Царук

середа

 

3

Інформаційні системи

Панасюк

 

 

4

Підприємн.діяльність

Обарчук

08.02.

10.00.

2

Ціноутворення

Царук

четвер

 

3

Ринкові дослідження  

Царук

 

 

4

Охорона праці

Пастушенко

09.02.

10.00.

2

Правознавство

Гулюк С.

п'ятниця

 

3

Комерційна діяльність

Балдич

10.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

субота

 

 

Іформаційні системи

Панасюк

11.02.

 

 

ВИХІДНИЙ

 

неділя

 

 

 

 

 

 

          Р О З К Л А Д

           ЗАНЯТЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ІІ КУРСУ ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ

          "Облік і оподаткування"

НА ЗИМОВУ ЛАБОРАТОРНО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНУ СЕСІЮ з 29.01.-12.02.18

Дата

Регл.

21-Оз група

 

 

 

п.п.

назва предмета

Прізвище викладача

29.01.

8.30.

1

Менеджмент

Пастушенко

понеділок

 

2

Іноземна мова

Сінькова

 

 

3

Основи сам.роботи

Пастушенко

30.01.

10.00

2

Історія України

Зажицький

вівторок

 

3

Іноземна мова

Сінькова

31.01.

10.00.

2

Соціологія

Лук'янчук С.

середа

 

3

Культурологія

Лук'янчук С.

01.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

четвер

 

 

Історія України

Зажицький

02.02.

10.00.

2

Економіка

Обарчук

п'ятниця

 

3

Основи філос.знань

Навозняк

 

 

4

Охорона праці

Пастушенко

03.02.

8.00

1

БЖД

Пастушенко

субота

 

2

Вища математика

Лебедюк

04.02.

9.10.

2

Інформат.і ком.техніка

Лук'янчук В.

неділя

 

 

 

 

05.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

понеділок

 

 

Основи філософ.знань

Навозняк

06.02.

10.00.

2

Економіка

Обарчук

вівторок

 

3

Технологія галузі

Корсун

07.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

середа

 

 

Вища математика

Лебедюк

08.02.

10.00.

2

Статистика

Конончук

четвер

 

3

Політекономія

Купчишина

 

 

4

Бухгалтер.облік

Матвійчук

09.02.

8.30.

1

Інформат.і ком.техніка

Лук'янчук В.

п'ятниця

 

2

Статистика

Конончук

 

 

3

Гроші і кредит

Конончук

 

 

4

Технологія галузі

Корсун

10.02.

8.30.

1

Екологія

Малимон

субота

 

2

Охорона праці

Пастушенко

11.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

неділя

 

 

Бухгалтер.облік

Матвійчук

12.02.

10.00.

2

Технологія галузі

Корсун

 

 

3

Технологія галузі

Корсун

 

 

4

Гроші і кредит

Конончук

 

             Р О З К Л А Д

           ЗАНЯТЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ІІІ КУРСУ ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ

"Облік і оподаткування"

НА ЗИМОВУ ЛАБОРАТОРНО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНУ СЕСІЮ з 29.01.-11.02.18

Дата

Регл.

31-Оз група

 

 

 

п.п.

назва предмета

Прізвище викладача

29.01.

8.30.

1

Інформ.системи

Лук'янчук В.

понеділок

 

2

Фінанси підпр.

Конончук

 

 

3

Іноземна мова

Сінькова

30.01.

8.30.

1

Економіч.аналіз

Обарчук

вівторок

 

2

Фінанси підпр.

Конончук

 

 

3

Укр.мова

Сорока

 

 

4

Казначейська справа

Гулюк Ю.

31.01.

8.30.

1

Фінанси

Конончук

середа

 

2

Іноземна мова

Сінькова

 

 

3

Податкова система

Конончук

 

 

4

Казначейська справа

Гулюк Ю.

01.02.

10.00

2

Іноземна мова

Сінькова

четвер

 

3

Податкова система

Конончук

02.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

п'ятниця

 

 

Іноземна мова

Сінькова

 

 

 

 

 

03.02.

9.00.

2

Правознавство

Гулюк С.

субота

 

3

Фінанси

Конончук

04.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

неділя

 

 

Українська мова

Сорока

05.02.

10.00.

2

Контроль і ревізія

Бондарчук

понеділок

 

3

Маркетинг

Царук

 

 

4

Інформ.системи

Лук'янчук В.

06.02.

10.00.

2

Фінансовий облік

Матвійчук

вівторок

 

3

Фінансовий облік

Матвійчук

 

 

4

Контроль і ревізія

Бондарчук

07.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

середа

 

 

Контроль і ревізія

Бондарчук

08.02.

10.00.

2

Інформ.системи

Лук'янчук В.

четвер

 

3

Інформ.системи

Лук'янчук В.

 

 

4

Охорона праці

Пастушенко

09.02.

10.00.

2

Правознавство

Гулюк С.

п'ятниця

 

3

Бухг.звітність

Чернега

 

 

4

Облік і звітність

Чернега

10.02.

09.10.

2

Бухг.звітність

Чернега

субота

 

3

Економ.аналіз

Обарчук

 

 

4

Облік і звітність

Чернега

11.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

неділя

 

 

Економічний аналіз

Обарчук

 

          Р О З К Л А Д

                  ЗАНЯТЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ IІІ КУРСУ ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ

               "ФІНАНСИ,БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ"

     НА ЗИМОВУ ЛАБОРАТОРНО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНУ СЕСІЮ з 29.01.-13.02.18

Дата

Регл.

31-Фз група

 

 

 

п.п.

назва предмета

Прізвище викладача

29.01.

10.00.

2

Фінанси підприєм.

Конончук

понеділок

 

3

Іноземна мова

Сінькова

30.01.

10.00.

2

Фінанси підприєм.

Конончук

вівторок

 

3

Укр.мова

Сорока

31.01.

10.00.

2

Іноземна мова

Сінькова

середа

 

3

Податкова система

Конончук

01.02.

10.00.

2

Іноземна мова

Сінькова

четвер

 

3

Податкова система

Конончук

02.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

п'ятниця

 

 

Іноземна мова

Сінькова

03.02.

9.10.

2

Правознавство

Гулюк С.

субота

 

 

 

 

04.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

неділя

 

 

Укр.мова

Сорока

05.02.

10.00.

2

Контроль і ревізія

Бондарчук

понеділок

 

3

Інформац.системи

Панасюк

06.02.

10.00.

2

Страхові послуги

Гулюк Ю.

вівторок

 

3

Інформац.системи

Панасюк

 

 

4

Контроль і ревізія

Бондарчук

07.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

середа

 

 

Контроль і ревізія

Бондарчук

08.02.

10.00.

2

Банк.операції

Гулюк Ю.

четвер

 

3

Банк.операції

Гулюк Ю.

 

 

4

Охорона праці

Пастушенко

09.02.

10.00.

2

Правознавство

Гулюк С.

пятниця

 

3

Страхові послуги

Гулюк Ю.

10.02.

 

 

Підготовка до екзамену

 

субота

 

 

 

 

11.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

неділя

 

 

Банківські операції

Гулюк Ю.

12.02.

11.30.

3

Фінансовий ринок

Чернега

понеділок

 

4

Бух.облік у КБ

Чернега

13.02.

10.00.

2

Бухг.облік у КБ

Чернега

вівторок

 

3

Інформац.системи

Панасюк

 

          Р О З К Л А Д

                  ЗАНЯТЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ IІ КУРСУ ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ

               "ФІНАНСИ,БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ"

     НА ЗИМОВУ ЛАБОРАТОРНО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНУ СЕСІЮ з 29.01.-13.02.18

Дата

Регл.

21-Фз група

 

 

 

п.п.

назва предмета

Прізвище викладача

29.01.

8.30.

1

Мененджмент

Пастушенко

понеділок

 

2

Іноземна мова

Сінькова

 

 

3

Осн.сам.роботи

Пастушенко

30.01.

10.00.

2

Історія Україна

Зажицький

вівторок

 

3

Іноземна мова

Сінькова

31.01.

10.00.

2

Соціологія

Лук'янчук С.

середа

 

3

Культурологія

Лук'янчук С.

01.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

четвер

 

 

Історія Україна

Зажицький

02.02.

10.00

2

Економіка

Обарчук

п'ятниця

 

3

Осн.філос.знань

Навозняк

 

 

4

Охорона праці

Пастушенко

03.02.

8.00.

1

БЖД

Сінькова

субота

 

2

Вища математика

Лебедюк

04.02.

9.10.

2

Інформ.і комп.техніка

Лук'янчук В.

неділя

 

 

 

 

05.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

понеділок

 

 

Осн.філос.знань

Навозняк

06.02.

10.00.

2

Економіка

Обарчук

вівторок

 

3

Фінанси

Гулюк Ю.

07.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

середа

 

 

Вища математика

Лебедюк

08.02.

10.00.

2

Статистика

Конончук

четвер

 

3

Політекономія

Купчишина

 

 

4

Бухг.облік

Матвійчук

09.02.

8.30.

1

Інформ.і комп.техніка

Лук'янчук В.

пятниця

 

2

Статистика

Конончук

 

 

3

Гроші і кредит

Конончук

10.02.

8.00

1

Екологія

Малимон

субота

 

2

Фінанси

Гулюк Ю.

 

 

3

Охорона праці

Пастушенко

11.02.

 

 

ЕКЗАМЕН

 

неділя

 

 

Бухг.облік

Матвійчук

12.02.

11.30.

3

Фінанси

Гулюк Ю.

понеділок

 

4

Гроші і кредит

Конончук