Р О З К Л А Д
       ЗАНЯТЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНИКІВ ІІ КУРСУ ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ
                "БУДІВНИЦТВО ТА ЦИВІЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ"
                     НА ВЕСНЯНУ ЛЕС З 14.05.-21.05.18р.
       
ДатаРегл.21-Бз група 
  п.п.Назва предметаПрізвище викладача
14.05.11.30.3БЖДПастушенко
понеділок 4Опір матеріал.Медвідь
  5Іноземна моваСінькова
15.05.11.30.3Інженер.кресленняПетриковська
вівторок 4Інжен.геодезіяКовальчук
16.05.11.30.3Інженер.кресленняПетриковська
середа 4Інжен.геодезіяКовальчук
17.05.  Підготовка до екзамену 
четвер    
18.05.  ЕКЗАМЕН 
пятниця  Інжен.геодезіяКовальчук
19.05.9.10.2Інжен.геологіяГрищук
субота 3ХіміяКапітула
20.05.           ВИХІДНИЙ 
неділя    
21.05.11.30.3Основи екологіїМалимон
понеділок 4Іноземна моваСінькова

 

 

             Р О З К Л А Д
       ЗАНЯТЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНИКІВ ІІІ КУРСУ ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ
                "БУДІВНИЦТВО ТА ЦИВІЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ"
                     НА ВЕСНЯНУ ЛЕС З 14.05.-24.05.18р.
ДатаРегл.31-Бз група 
  п.п.Назва предметаПрізвище викладача
14.05.11.30.3Буд.конструкціїПетриковська
понеділок 4Екон.будівництваФіліпович
  5ТОБВМедвідь
15.05.11.30.3Буд.технікаЗаремба
вівторок 4Буд.конструкціїПетриковська
  5ТОБВМедвідь
16.05.11.30.3Буд.конструкціїПетриковська
середа 4Буд.конструкціїПетриковська
  5ТОБВМедвідь
17.05.  ЕКЗАМЕН 
четвер  Буд.конструкціїПетриковська
18.05.11.30.3Осн.філ.знаньНавозняк
пятниця 4Ціноутв.в будівництвіФіліпович
  5Буд.технікаЗаремба
19.05.09.10.2ТОБВМедвідь
субота 3ТОБВМедвідь
20.05.  ВИХІДНИЙ 
неділя    
21.05.  ЕКЗАМЕН 
понеділок  ТОБВМедвідь
22.05.13.20.4С/г буд.і спорудПетриковська
вівторок 5ФізикаТищук
23.05.11.30.3С/г буд.і спорудПетриковська
середа 4Ціноутв.в будівництвіФіліпович
  5Буд.технікаЗаремба
24.05.13.20.4Ціноутв.в будівництвіФіліпович
четвер 5Екон.будівництваФіліпович

 

 

Р О З К Л А Д
           ЗАНЯТЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ІІІ КУРСУ ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ 
"ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ"
НА ВЕСНЯНУ ЛАБОРАТОРНО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНУ СЕСІЮ з 14.05.-24.05.18
ДатаРегл.31-Оз група 
  п.п.назва предметаПрізвище викладача
14.05.11.30.3Фін.облікМатвійчук
понеділок 4ФінансиКонончук
15.05.13.20.4Облік і звіт.у бюдж.устан.Чернега
вівторок 5Фін.облікМатвійчук
  6Казначейська справаГулюк Ю.С.
16.05.  ЕКЗАМЕН 
середа  Фін.облікМатвійчук
17.05.11.30.3Податкова системаКонончук
четвер 4Бухг.звіт.під-стваЧернега
  5Гроші і кредитЧернега
18.05.13.20.4Податкова системаКонончук
пятниця 5Інформ.си-ми і тех.в облікуПанасюк
  6ФінансиКонончук
19.05.  ЕКЗАМЕН 
субота  Облік і звіт.у бюдж.устан.Чернега
20.05.  Підготовка до екзамену 
неділя    
21.05.  ЕКЗАМЕН 
понеділок  Податкова системаКонончук
22.05.  ВИХІДНИЙ 
вівторок    
23.05.13.20.4Інформ.си-ми і тех.в облікуПанасюк
середа 5МаркетингЦарук
  6Фін.підприємстваКонончук
24.05.  ЕКЗАМЕН 
четвер  Інформ.си-ми і тех.в облікуПанасюк

 

Р О З К Л А Д
           ЗАНЯТЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ІІ КУРСУ ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ 
"ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ"
НА ВЕСНЯНУ ЛАБОРАТОРНО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНУ СЕСІЮ з 14.05.-22.05.18
ДатаРегл.21-Оз група 
  п.п.назва предметаПрізвище викладача
14.05.11.30.3БЖДПастушенко
понеділок 4ПолітекономіяКупчишина
  5Іноземна моваСінькова
  6Техн.вироб.с/г продукціїКорсун
15.05.11.30.3Інформ.і комп.технікаЛук'янчук В.С.
вівторок 4ПолітекономіяКупчишина
  5Економіка підприємстваОбарчук
  6Техн.вироб.с/г продукціїКорсун
16.05.  ЕКЗАМЕН 
середа  ПолітекономіяКупчишина
17.05.10.00.2Гроші і кредитКонончук
четвер 3Економіка підприємстваОбарчук
  4Інформ.і комп.технікаЛук'янчук В.С.
  5Інформ.і комп.технікаЛук'янчук В.С.
18.05.  ЕКЗАМЕН 
пятниця  Економіка підприємстваОбарчук
19.05.8.00.1МенеджментПастушенко
субота 2Охорона праціПастушенко
  3Техн.вироб.с/г продукціїКорсун
20.05.  ЕКЗАМЕН 
неділя  Інформ.і комп.технікаЛук'янчук В.С.
21.05.11.30.3Основи екологіїМалимон
понеділок 4Іноземна моваСінькова
  5Техн.вироб.с/г продукціїКорсун
  6Гроші і кредитКонончук
22.05.  ЕКЗАМЕН 
вівторок  Гроші і кредитКонончук

 

 

Р О З К Л А Д
           ЗАНЯТЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ІІ КУРСУ ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ 
     "Фінанси, банківська справа та страхування"
НА ВЕСНЯНУ ЛАБОРАТОРНО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНУ СЕСІЮ з 14.05.-22.05.18
ДатаРегл.21-Фз група 
  п.п.назва предметаПрізвище викладача
14.05.11.30.3БЖДПастушенко
понеділок 4Політ.економіяКупчишина
  5Іноземна моваСінькова
  6ФінансиГулюк Ю.С.
15.05.11.30.3Інформ.і комп.технікаЛук'янчук В.С.
вівторок 4Політ.економіяКупчишина
  5Екноміка під-стваОбарчук
16.05.  ЕКЗАМЕН 
середа  Політ.економіяКупчишина
17.05.10.00.2Гроші і кредитКонончук
четвер 3Економіка під-стваОбарчук
  4Інформ.і комп.технікаЛук'янчук В.С.
  5Інформ.і комп.технікаЛук'янчук В.С.
18.05.11.30.3ФінансиГулюк Ю.С.
пятниця  ЕКЗАМЕН 
   Економіка під-стваОбарчук
19.05.8.00.1МенеджментПастушенко
субота 2Охорона праціПастушенко
   ЕКЗАМЕН 
   ФінансиГулюк Ю.С.
20.05.  ЕКЗАМЕН 
неділя  Інформ.і комп.технікаЛук'янчук В.С.
21.05.11.30.3Основи екології Малимон
понеділок 4Іноземна моваСінькова
  6Гроші і кредитКонончук
22.05.  ЕКЗАМЕН 
вівторок  Гроші і кредитКонончук

 

 

Р О З К Л А Д
           ЗАНЯТЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ІІІ КУРСУ ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ 
     "Фінанси, банківська справа та страхування"
НА ВЕСНЯНУ ЛАБОРАТОРНО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНУ СЕСІЮ з 14.05.-25.05.18
ДатаРегл.31-Фз група 
  п.п.назва предметаПрізвище викладача
14.05.14.50.5Інформ.с-ми і техн. ФКАПанасюк
понеділок    
15.05.14.50.5Інформ.с-ми і техн. ФКАПанасюк
вівторок 6Бух.облік і звітність у КБЧернега
16.05.  ЕКЗАМЕН 
середа  Інформ.с-ми і техн. ФКАПанасюк
17.05.11.30.3Податкова системаКонончук
четвер    
18.05.13.20.4Податкова системаКонончук
пятниця 5Бух.облік і звітність у КБЧернега
  6Бух.облік і звітність у КБЧернега
19.05.  ЕКЗАМЕН 
субота  Бух.облік і звітність у КБЧернега
20.05.  Підготовка до екзамену 
неділя    
21.05.  ЕКЗАМЕН 
понеділок  Податкова системаКонончук
22.05.13.20.4Страхові послугиГулюк Ю.С.
вівторок    
23.05.17.00.6Фін.під-стваКонончук
середа    
24.05.13.20.4Страхові послугиГулюк Ю.С.
четвер    
25.05.  ВИХІДНИЙ 
пятниця    

 

 

             Р О З К Л А Д
           ЗАНЯТЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ІІ КУРСУ ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ 
      "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"
НА ВЕСНЯНУ ЛАБОРАТОРНО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНУ СЕСІЮ з 14.05.-22.05.18
ДатаРегл.21-Кз група 
  п.п.назва предметаПрізвище викладача
14.05.11.30.3БЖДПастушенко
понеділок 4ПолітекономіяКупчишина
  5Іноземна моваСінькова
  6Іфраструктура товар.ринкуЦарук
15.05.11.30.3Інформ.і комп.техн.Лук'янчук В.С.
вівторок 4ПолітекономіяКупчишина
  5Економ.підприєм.Обарчук
  6Тех.зберіг.і перероб.пр-ціїБалдич
16.05.  ЕКЗАМЕН 
середа  ПолітекономіяКупчишина
17.05.10.00.2Кумунікаційна діяльністьЦарук
четвер 3Економ.підприєм.Обарчук
  4Інформ.і комп.техн.Лук'янчук В.С.
  5Інформ.і комп.техн.Лук'янчук В.С.
18.05.  ЕКЗАМЕН 
пятниця  Економ.підприєм.Обарчук
19.05.8.00.1МенеджментПастушенко
субота 2Охорона праціПастушенко
  3Комунікац.діял.-стьЦарук
  4Комунікац.діял.-стьЦарук
20.05.  ЕКЗАМЕН 
неділя  Інформ.і комп.техн.Лук'янчук В.С.
21.05.11.30.3Основи екології Малимон
понеділок 4Іноземна моваСінькова
  5Комер.товарознавствоБалдич
  6Тех.зберіг.і перероб.пр-ціїБалдич
22.05.8.30.1Комер.товарознавствоБалдич
вівторок  ЕКЗАМЕН 
   Комер.товарознавствоБалдич

 

 

     Р О З К Л А Д
           ЗАНЯТЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ІІІ КУРСУ ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ 
      "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"
НА ВЕСНЯНУ ЛАБОРАТОРНО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНУ СЕСІЮ з14.05.-24.05.18
ДатаРегл.31-Кз група 
  п.п.назва предметаПрізвище викладача
14.05.11.30.3Фін.облікМатвійчук
понеділок 4ЦіноутворенняЦарук
15.05.14.50.5Фін.облікМатвійчук
вівторок 6Ринкові дослідженняЦарук
16.05.  ЕКЗАМЕН 
середа  Фін.облікМатвійчук
17.05.14.50.5Комерційна дія-стьБалдич
четвер 6ЦіноутворенняЦарук
18.05.13.20.4ЦіноутворенняЦарук
пятниця 5Ринкові дослідженняЦарук
  6Комерційна дія-стьБалдич
19.05.  ЕКЗАМЕН 
субота  Комерційна дія-стьБалдич
20.05.  Підготовка до екзамену 
неділя    
21.05.  ЕКЗАМЕН 
понеділок  ЦіноутворенняЦарук
22.05.11.30.3Підприємницька дія-стьОбарчук
вівторок 4Підприємницька дія-стьОбарчук
23.05.17.00.6Фін.облікКонончук
середа    
24.05.  ЕКЗАМЕН 
четвер  Ринкові дослідженняЦарук

 

 

       Р О З К Л А Д
ЗАНЯТЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНИКІВ IІ КУРСУ ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ
"ГЕОДЕЗІЯ ТА ЗЕМЛЕУСТРІЙ"
                 НА ВЕСНЯНУ ЛЕС З 14.05.- 21.05.18р.
ДатаРегл.21-Зз група 
  п.п.Назва предметаПрізвище викладача
14.05.11.30.3БЖДПастушенко
понеділок 4ГеодезіяПетрова
  5Іноземна моваСінькова
15.05.13.20.4Орган.діловодстваЛютко
вівторок    
16.05.           ВИХІДНИЙ 
середа    
17.05.13.20.4Топограф.кресленняБусленко
четвер    
18.05.13.20.4Топограф.кресленняБусленко
п'ятниця 5ГеодезіяПетрова
19.05.  Підготовка до екзамену 
субота    
20.05.  ЕКЗАМЕН 
неділя  БЖДПастушенко
21.05.11.30.3Основи екологіїМалимон
понеділок 4Іноземна моваСінькова
     

 

 

           Р О З К Л А Д
      ЗАНЯТЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНИКІВ IІІ КУРСУ ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ
ГЕОДЕЗІЯ ТА ЗЕМЛЕУСТРІЙ
                            НА ВЕСНЯНУ ЛЕС з 14.05.- 23.05.18р.
   
ДатаРегл.31-Зз група 
  п.п.Назва предметаПрізвище викладача
14.05.13.20.4ГеодезіяПетрова
понеділок 5Протиер.орг.територіїКийко
  6Комп.зем.ви-ваРудько
15.05.13.20.4ГеодезіяПетрова
вівторок 5Протиер.орг.територіїКийко
  6Екон.і орган.с/г ви-ваПастушенко
16.05.11.30.3Зем.проектРусіна
середа 4Екон.і орган.с/г ви-ваПастушенко
  5ГеодезіяПетрова
17.05.  ЕКЗАМЕН 
четвер  Протиер.орг.територіїКийко
18.05.11.30.3Осн.філ.знаньНавозняк
п'ятниця 4Зем.проектРусіна
  5ГеодезіяПетрова
19.05.9.10.2ГеодезіяПетрова
субота 3ГеодезіяПетрова
  4Комп.зем.ви-ваРудько
  5Комп.зем.ви-ваРудько
20.05.  ЕКЗАМЕН 
неділя  ГеодезіяПетрова
21.05.13.20.4Екон.і орган.с/г ви-ваПастушенко
понеділок 5Зем.проектРусіна
22.05.13.20.4Зем.проектРусіна
вівторок 5Екон.і орган.с/г ви-ваПастушенко
23.05.  ЕКЗАМЕН 
середа  Екон.і орган.с/г ви-ваПастушенко

 

 

       Р О З К Л А Д 
ЗАНЯТЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ-ЗАОЧНИКІВ ІІ КУРСУ ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ
           "ПРАВО"
НА ВЕСНЯНУ ЛАБОРАТОРНО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНУ СЕСІЮ з 14.05.-26.05.18
ДатаРегл.21-ЮзПрізвище викладача
   назва предмета 
14.05.11.30.3БЖДПастушенко
понеділок 4ІДПЗКЗахарчук
  5Іноземна моваСінькова
15.05.11.30.3Основи інформатикиЛук'янчук В.С.
вівторок 4ІДПЗКЗахарчук
  5Укр.моваСорока
16.05.  ЕКЗАМЕН 
середа  ІДПЗКЗахарчук
17.05.11.30.3ДБМСГулюк С.І.
четвер 4Основи інформатикиЛук'янчук В.С.
  5Основи інформатикиЛук'янчук В.С.
18.05.  ЕКЗАМЕН 
пятниця  Укр.моваСорока
19.05.  Підготовка до екзамену 
субота    
20.05.  ЕКЗАМЕН 
неділя  Основи інформатикиЛук'янчук В.С.
21.05.13.20.4Іноземна моваСінькова
понеділок 5Латинська моваЗахарчук
22.05.13.20.4Економічна теоріяКупчишина
вівторок 5Конст.право заруб.країнЗахарчук
23.05.11.30.3Економічна теоріяКупчишина
середа 4Конст.право заруб.країнЗахарчук
24.05.  ЕКЗАМЕН 
четвер  Економічна теоріяКупчишина
25.05.10.00.2Конст.право УкраїниГулюк С.І.
пятниця 4ДБМСГулюк С.І.
  5Латинська моваЗахарчук
26.05.  ЕКЗАМЕН 
субота  Конст.право УкраїниГулюк С.І.

 

       Р О З К Л А Д 
ЗАНЯТЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ-ЗАОЧНИКІВ ІІІ КУРСУ ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ
              "ПРАВО"
НА ВЕСНЯНУ ЛАБОРАТОРНО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНУ СЕСІЮ з 14.05.-25.05.18
ДатаРегл.31-ЮзПрізвище викладача
   назва предмета 
14.05.11.30.3Цивільне і сім.правоІльїн
понеділок 4Орган.роботи з кадрамиЧорнобрива
  5Трудове право Захарчук
15.05.10.00.2Трудове право Захарчук
вівторок 3Трудове право Захарчук
16.05.11.30.3Трудове право Захарчук
середа 4ЛогікаЛук'янчук С.В.
17.05.  ЕКЗАМЕН 
четвер  Трудове право Захарчук
18.05.10.00.2Комп'ютерна технікаЛук'янчук В.С.
пятниця 3Цивільне і сім.правоІльїн
19.05.  ВИХІДНИЙ 
субота    
20.05.9.10.2Комп'ютерна технікаЛук'янчук В.С.
неділя 3НотаріатЗахарчук 
21.05.11.30.3Комп'ютерна технікаЛук'янчук В.С.
понеділок 4АдвокатураІльїн
22.05.  ЕКЗАМЕН 
вівторок  Комп'ютерна технікаЛук'янчук В.С.
23.05.14.00.4Орган.роботи з кадрамиЧорнобрива
середа 5АдвокатураІльїн
24.05.11.30.3Римське правоЗахарчук
четвер 4НотаріатЗахарчук
25.05.13.20.4Цивільне і сім.правоІльїн
пятниця    

 

 

       Р О З К Л А Д 
ЗАНЯТЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ-ЗАОЧНИКІВ ІV КУРСУ ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ
   "ПРАВОЗНАВСТВО"
НА  ВЕСНЯНУ ЛАБОРАТОРНО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНУ СЕСІЮ з 14.05.-27.05.18
ДатаРегл.41-ЮзПрізвище викладача
   назва предмета 
14.05.13.20.4Аграрне правоІльїн
понеділок 5Кримінальний процесМельниченко
15.05.10.00.2Аграрне правоІльїн
вівторок 3Аграрне правоІльїн
  4РАЦСГулюк С.І.
16.05.  ЕКЗАМЕН 
середа  Аграрне правоІльїн
17.05.  ВИХІДНИЙ 
четвер    
18.05.11.30.3Суд.в госп.судахЗахарчук
пятниця 4Біржове правоЗахарчук
19.05.9.10.2Господарське правоЗахарчук
субота 3Суд.в госп.судахЗахарчук
20.05.  ЕКЗАМЕН 
неділя  Суд.в госп.судахЗахарчук
21.05.10.00.2Господарське правоЗахарчук
понеділок 3Екологічне правоБасюк
  4Кримінальний процесМельниченко
22.05.10.00.2Господарське правоЗахарчук
вівторок 3Кримінальний процесМельниченко
  4Цив.і сім.правоІльїн
23.05.  ЕКЗАМЕН 
середа  Кримінальний процесМельниченко
24.05.10.00.2Цив.і сім.правоІльїн
четвер 3Цив.і сім.правоІльїн
25.05.11.30.3Цив.і сім.правоІльїн
пятниця 4Екологічне правоБасюк
26.05.  Підготовка до екзамену 
субота    
27.05.  ЕКЗАМЕН 
неділя  Цив.і сім.правоІльїн