30 листопада 2020

Адаптивний карантин, який триває до 31 жовтня продовжено до 31 грудня 2020 


28 жовтня 2020

ОГОЛОШЕННЯ

29.10.2020 в аудиторії № 56 відбудеться засідання

педагогічної ради коледжу № 2

Початок о 13:00 год

 

  1. Про хід виконання рішень попередніх педрад.

Інформує: секретар педагогічної ради

  1. Про підсумки діяльності колективу коледжу за період з 31.08.2020 по 29.10.2020.

Доповідає: Корсун Я. П., директор коледжу

  1. Сучасні аспекти формування громадянина-патріота під час викладання дисципліни «Захист Вітчизни».

Доповідає: Христянович В. М., викладач дисципліни «Захист Вітчизни»

Готують: Свінтозельський В. П., викладач дисципліни «Безпека життєдіяльності»,

Пастушенко Н. В., методист відділення

  1. Про документування управлінської діяльності коледжу з використанням системи електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ ОВВ).

Доповідає: Панасюк В. О., завідувач навчальної лабораторії «Комп’ютерно-інформаційний центр»

Готує: Рожко О. В., завідувач канцелярією

  1. Забезпечення унікальності освітньої програми, та врахування галузевого та регіонального контексту під час проектування освітньо-професійсної програми «Будівництво та цивільна інженерія»

Доповідає: Сасовський Т. А. голова циклової комісії будівельних дисциплін

Готує: Люльчик В. О., завідувач технічного відділення

  1. Різне

6.1. Про результати вступної кампанії 2020 року на основі повної загальної середньої освіти та ОКР «Молодший спеціаліст».

Доповідає: Качановський О. І. , відповідальний секретар приймальної комісії

6.2. Про результати вступу випускників коледжу за ступеневою освітою у Базовий університет.

Доповідає: Кондюк С. М., завідувач Міжкафедральною навчальною лабораторією

6.3. Covid-19 – непізнана чума ХХІ століття.

Доповідає: Капітула І. К., викладач

Співдоповідач: Чеберяка Н. А., фельдшер

6.4. Результати опитування студентів щодо якості організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання.

Доповідає: Балдич Л. В., методист коледжу

6.5. Про результати місцевих виборів 2020 року.

Доповідає: Коняхін Ю. О., викладач


24 жовтня 2020

План

проведення тижня економічних дисциплін

19.10.2020 – 23.10.2020

Дата

Захід

Група, учасники

Відповідальні

Понеділок

19.10.

 

Екскурсія в аудиторську фірму

«ТОВ аудиторська компанія «Акти плюс»

4-ОБ, 5-ОБ

Мартинова І. М,

Гнатюк А. А,

Немкович О. Б.

Олімпіада з дисципліни

«Фінансовий облік»

31-О

32-О

Матвійчук Л. А.,

Бондарчук І. П.

Вівторок

20.10.

 

Круглий стіл з роботодавцями на тему

«Аудитор. Плюси та мінуси професії»

Групи економічного відділення

Гнатюк А. А.,

Немкович О.Б.

Олімпіада з дисципліни

«Бухгалтерський облік»

21-О, 22-О,21-М,

21-Ф,22-Ф, 21-П

Матвійчук Л. А., Конончук О. М., Черначук-Семенишина О. В.,  Чернега І. Г

Середа

21.10.

 

Підсумкова конференція-презентація інтерактивного проекту  «Підприємства нашого краю – лідери на ринку товарів та послуг»

21-П, 31-П,

11-П

Мартинова І. М., Балдич Л. В.

 

Екскурсія на ферму «Verbar@Vlyk 2020»

21-П, 31-П

Мартинова І. М.,

Балдич Л. В.,

Лисяк О. М.,

Коняхін Ю. О.

Четвер

22.10.

 

Виховна година

 «Топ-10 найбільш затребуваних професій в Україні»

Випускні групи економічного відділення

Бондарчук І. П

Зустріч студентів економічного відділення  з виконавчим директором ТМ «Скиба» Васильцем Сергієм Дмитровичем на тему «ТМ «Скиба» - це не лише наша команда, а й наша любов до хліба»

Групи економічного відділення

Мартинова І. М., Конончук О. М.

П’ятниця

23.10.

 

Квест з дисципліни «Фінанси»

21-Ф, 31-Ф

Гулюк Ю. С.,

Пастушенко Н. В.

Відкрите заняття з дисципліни «Ринкові дослідження» на тему «Дослідження конкурентоспроможності підприємств та конкурентів»

31-П

Балдич Л. В.

 


9 жовтня 2020

ПЛАН

Проведення тижня циклової комісії юридично-соціальних дисциплін

З 05.10.2020 - 10.10.2020 року

Захід

Виконавець

Термін

1.

Виставка творчих робіт здобувачів освіти юридичного відділення

Чорнобрива Ольга Вікторівна

Здобувачі освіти та викладачі юридичного відділення

  05.10.2020

2.

Спортивні змагання на першість юридичного відділення

Захарчук Володимир Михайлович

Здобувачі освіти

 

05.10.2020

3.

Відкрите заняття з дисципліни «Теорія держави і права»  на тему: «Форма держави»

Басюк Оксана Петрівна

 

05.10.2020

4.

Відкрите практичне заняття в Навчальній юридичній консультації на тему: «Захист в кримінальному процесі»

Ільїн ВадимАнатолійович

Іванців Михайло Романович

 

06.10.2020

5.

 

 

Відкритий виховний захід на тему: «Жінки, які змінили світ»

Купчишина Тетяна Володимирівна,

Лук’янчук Світлана Василівна,

Навозняк Людмила Михайлівна

Яткевич Інна Павлівна

07.10.2020

6.

Інформаційний захід на тему: «Україна - член європейського та світового співтовариства»

Купчишина Тетяна Володимирівна

Лук’янчук Світлана Василівна

Навозняк Людмила Михайлівна

Яткевич Інна Павлівна

07.10.2020

7.

Відкрите практичне заняття в Навчальній юридичній консультації на тему:«Доказування в цивільному процесі»

Іванців Михайло Романович

Ільїн Володимир Анатолійович

Гулюк Сергій Іванович

08.10.2020

8.

Інтерактивний правовий проект «Підвищення активності юристок у напрямку захисту прав жінок»

Кухарук Світлана,

студентка 31-Ю групи

Чорнобрива Ольга Вікторівна

Матковська Ірина Дмитрівна

09.10.2020

9.

Відкрите засідання гуртка на тему: "Істас" на тему:«Причини та особливості запровадження Магдебурзького права на Волинських землях: історичний ракурс»

Захарчук Володимир Михайлович

09.10.2020

10.

ХІ міжвузівська студентська  науково-практична конференція на тему: «Проблеми українського суспільства: пандемія - свобода, довіра, безпека»

Циклова комісія юридично-соціальних дисциплін

10.10.2020

11.

Засідання циклової комісії юридично-соціальних дисциплін

Циклова комісія юридично-соціальних дисциплін

10.10.2020

 

 


29 вересня 2020

29 вересня 2020 року відбудеться в онлайн-режимі семінар "Інноваційна діяльність бібліотек закладів освіти та їх роль у формуванні інформаційної культури, творчої активності здобувачів освіти та педагогічного колективу" за участі завідувачів бібліотек закладів фахової передвищої освіти. 


28 вересня 2020

28 вересня 2020 року відбудеться обласний конкурс "Кращий гуртожиток" 


26 вересня 2020

26.09.20, з 10:00 до 15:00 відбудеться всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM-ICPC


14 вересня 2020

УВАГА!

ІНФОРМАЦІЯ про початок навчання

у коледжі у 2020-2021 н.р.

Навчання проходить у дві зміни

ПЕРША ЗМІНА:

  • Відділення ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ПІДГОТОВКИ (з 01.09.2020 р. – всі групи) - ВХІД №1;
  • ЕКОНОМІЧНЕ відділення (з 01.09.2020 р. – всі групи, крім груп нового набору) ВХІД №2;
  • ТЕХНІЧНЕ відділення (з 01.09.20р. – всі групи, крім груп нового набору) - ВХІД №3 та ВХІД №4.

 

ДРУГА ЗМІНА:

  • Відділення ПРОГРАМУВАННЯ (всі групи, крім груп нового набору) ВХІД №1;
  • ТЕХНІЧНЕ відділення (спеціальність «Геодезія та землеустрій, група 6-ЗБ) - ВХІД №4;
  • ЮРИДИЧНЕ відділення (з 1.09.20р. – всі групи, крім груп нового набору) ВХІД №2.

ВХІД №1 - центральний вхід з електронним табло

ВХІД №2 - вхід біля котельні

ВХІД №3 - зі сторони їдальні коледжу

ВХІД №4 - справа біля входу в гуртожиток №2

Групи нового набору після ПЗСО та бакалаври груп 5-ЗБ, 5 ББ, 5-ІПБ, 4-ОБ приступають до навчання 14.09.2020 р.

 

РЕГЛАМЕНТ ЗАНЯТЬ

на 1 семестр 2020-2021 навчального року

 І зміна

І пара       8.30 – 9.50

ІІ пара    10.00 – 11.20

ІІІ пара   11.30 – 12.50

ІV пара   13.00 – 14.20

ІІ зміна

ІV пара     13.00 – 14.20

V пара       14.50 – 16.10

VІ пара      16.20 – 17.40

VІІ пара     17.50 – 19.10


11 вересня 2020

ПЛАН

проведення тижня циклової комісії програмування та інформаційних дисциплін

з 07.09.2020 р. до 11.09.2020 р.

№ з/п

Дата проведення

Назва заходів

Відповідальний

Місце проведення

1

07.09.2020

понеділок

 

- «ІТ-світ»

Анонс тижня програмування та інформаційних дисциплін

 

«Вірус»

Відкриття хакатону серед студентів відділення програмування

Якимчук І. О.

Куделя О. О.

Черняк Т. Г.

 

 

Рекреація другого поверху

13:00

YouTube-канал

2

08.09.2020

вівторок

 

-   «Штучний інтелект очима програміста»

Виставка-презентація тематичних колажів

 

-   «Інтелектуальний батл 2020»

Турнір серед команд відділення програмування

 

-   «Якщо не ти, то хто?»

Благодійна акція для вихованців Клеванської школи-інтернату

Куделя О. О.

куратори груп

 

Стрик П. М.

Нікітська О. В.

 

Куделя О. О.

Рекреація другого поверху  (протягом дня)

13:00

Актова зала

12:00

 

Протягом тижня

3

09.09.2020

середа

 

-   «CounterStrike 1.6»

Ігровий турнір для студентів відділення програмування

 

-   «Перспективи ступеневої освіти в ІТ-сфері»

Семінар для студентів 4-го курсу відділення програмування

 

-    «Освітні вебресурси та вебресурси коледжу»

Віртуальна екскурсія для студентів загальноосвітнього відділення

Масталярчук Є. В.

Панасюк В. О.

 

Нікітська О. В.

Артемчук В. І.

Кондюк С. М.

 

Матвійчук Т. А.

16 ауд.

11.30

 

37 ауд.

13.00

 

 

18 ауд.

10:00

4

10.09.2020 четвер

 

-      «Кібербезпека. Проблеми інформаційної безпеки»

Бесіда-повідомлення для студентів 1-го курсу

 

-    «LcloudРК НУБІП»

Майстер-клас для викладачів з роботи у навчальній хмарі

 

-      «Створення пристроїв на базі платформи прототипування Arduino. Переваги та недоліки Arduino, особливості її вивчення студентами»

Майстер-клас

 

-   «Вірус»

Підведення підсумків хакатону

Новіцький С. Б

 

 

Якимчук І. О.

 

 

Кот В. В.

 

 

 

Якимчук І. О.

Черняк Т. Г.

48 ауд.

11:30

 

51 ауд.

10:00

 

43 ауд.

14:50

 

51 ауд.

15:00

5

11.09.2020

п’ятниця

-   «День програміста»

Вітання завідувача відділення програмування з професійним святом

-        Засідання круглого столу«Діджиталізація в управлінні освітнім процесом»:

1.     Діджиталізація в Україні

2.     Як ефективно використовувати Digital в управлінні освітнім процесом.

3.     Переваги електронного документообігу в закладі освіти.

4.     «Розумний» навчальний заклад

5.     Підведення підсумків проведення тижня програмування та інформаційних дисциплін

 

Якимчук І. О.

 

 

 

Балдич Л. В.

Собко В. Г.

 

Панасюк В. О.

 

Кот В. В.

Куделя О. О.

 

 

YouTube-канал

 

 

16 ауд.

14:00

 


5 вересня 2020

УВАГА!

ІНФОРМАЦІЯ про початок навчання

у коледжі у 2020-2021 н.р.

Навчання проходить у дві зміни

ПЕРША ЗМІНА:

  • Відділення ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ПІДГОТОВКИ (з 01.09.2020 р. – всі групи) - ВХІД №1;
  • ЕКОНОМІЧНЕ відділення (з 01.09.2020 р. – всі групи, крім груп нового набору) ВХІД №2;
  • ТЕХНІЧНЕ відділення (з 01.09.20р. – всі групи, крім груп нового набору) - ВХІД №3 та ВХІД №4.

 

ДРУГА ЗМІНА:

  • Відділення ПРОГРАМУВАННЯ (всі групи, крім груп нового набору) ВХІД №1;
  • ТЕХНІЧНЕ відділення (спеціальність «Геодезія та землеустрій, група 6-ЗБ) - ВХІД №4;
  • ЮРИДИЧНЕ відділення (з 1.09.20р. – всі групи, крім груп нового набору) ВХІД №2.

ВХІД №1 - центральний вхід з електронним табло

ВХІД №2 - вхід біля котельні

ВХІД №3 - зі сторони їдальні коледжу

ВХІД №4 - справа біля входу в гуртожиток №2

Групи нового набору після ПЗСО та бакалаври груп 5-ЗБ, 5 ББ, 5-ІПБ, 4-ОБ приступають до навчання 14.09.2020 р.

 

РЕГЛАМЕНТ ЗАНЯТЬ

на 1 семестр 2020-2021 навчального року

 І зміна

І пара       8.30 – 9.50

ІІ пара    10.00 – 11.20

ІІІ пара   11.30 – 12.50

ІV пара   13.00 – 14.20

ІІ зміна

ІV пара     13.00 – 14.20

V пара       14.50 – 16.10

VІ пара      16.20 – 17.40

VІІ пара     17.50 – 19.10

 

Технічна перерва  14.20 – 14.50 год. передбачає прибирання, дезінфекцію та провітрювання навчальних аудиторій та приміщень.