Дудник Ігор переможець Кубку Європи в Сербії з кікбоксингу WAKO

Відділення програмування Спорт

24 травня 2021

Днями відбувся Кубок Європи в Сербії, на якому студент четвертого курсу відділення програмування та член національної збірної з кікбоксингу WAKO Дудник Ігор здобув перемогу серед дорослих, провівши три поєдинки з представниками Сербії.

Варто відмітити, що це його перший Міжнародний старт серед дорослих. До цього часу Ігор приймав участь у змаганнях у категорії 17-18 років, та, перейшовши до дорослої категорії, не лише показав гідний результат, а й зайняв перше переможне місце!

- Я цю перемогу вважаю не тільки власним здобутком, а й присвячую 123-річниці НУБіП України. Адже це той університет, де я хочу навчатися й здобувати  освітній ступінь "Бакалавра".

Дорогу у великий спорт сину дали батьки - Дудники Юрій та Ганна. Юрій працює газоелектрозварювальником, а Ганна - начальником відділу по роботі з учасниками АТО/ООС та членами їх сімей, Управління праці та соціального захисту населення Рівненського Виконавчого комітету.

Дякуємо тренерам Роману Кролю та Івану Хащівському та клубу "FCLC" за підготовку чемпіона Кубка Європи Ігоря Дудника!