Рішення Президії Асамблеї ділових кіл та Науково-експертної Ради Програми «Лідери ХХІ століття»

Коледж

05 січня 2021

Рішенням Президії Асамблеї ділових кіл та Науково-експертної Ради Програми «Лідери ХХІ століття» в.о. директора коледжу, заслуженого працівника освіти України Ярослава Корсуна удостоєно вищої суспільної нагороди Ордена «За громадянську доблесть» з врученням відповідного ордена з посвідченням, іменного диплома та іменного кортика національної гідності «За громадянську доблесть».

Ярослав Петрович удостоєний цієї високої нагороди за заслуги перед Україною, вагомі професійні досягнення, які є свідченням його патріотизму та громадянської свідомості, що проявляється у примноженні національної могутності нашої Держави, за громадянську мужність, патріотизм, активну громадську діяльність, самовіддане служіння Українському народу, особисту твердість і силу духу в захисті національних устроїв, збереженні і примноженні історичної спадщини та великої слави наших достойних предків.

Інформацію про ВСП "Рівненський фаховий коледж НУБіП України" розміщено в галереї лауреатів 2020 року на національному інтернет-ресурсі www.leaders-21.com. Генеральний розпорядник: «Всеукраїнський науково-дослідний центр ефективного управління» (ВНДЦЕУ).

Від імені оргкомітету Асамблеї ділових кіл

щиро та сердечно вітаю Вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаю мирного неба, успіхів, гарного настрою, міцного здоров'я,

щастя, благополуччя Вам і вашим родинам

та всім нам віри у щасливе успішне майбутнє України!

З повагою, директор ВНДЦЕУ В.В. Вознюк


Ми єднаємо кращих – кращі об’єднують Україну!