Вітаємо ректора НУБіП України Станіслава Ніколаєнка з Днем народження!

Коледж

09 лютого 2020

Ніколаєнко Станіслав Миколайович

ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України,

доктор педагогічних наук, професор,

академік Національної академії педагогічних наук України

Народився 9 лютого 1956 року в с. Богданівка Знам’янського району Кіровоградської області. Закінчив Українську сільськогосподарську академію за спеціальністю інженер-механік (1978 р.), інженер-педагог (1980 р.). У 1991 році закінчив Одеський інститут політології та соціології. Трудову діяльність розпочав викладачем Кіровоградського сільськогосподарського технікуму. Після отримання педагогічної освіти викладав механізацію тваринництва у Каховському радгоспі-технікумі. Згодом очолив Красноперекопське профтехучилище. У 1991-1994 роках – заступник начальника Херсонського обласного управління освіти, доцент кафедри механізації сільського господарства Херсонського сільськогосподарського інституту.

Народний депутат України кількох скликань, голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, у 2005-2007 роках Міністр освіти і науки України, голова Громадської Ради освітян і науковців України. Розробник і автор ряду законів, зокрема щодо запровадження єдиного фіксованого податку у сільському господарстві, меліорації земель, збереження і розвитку профтехосвіти і вищої школи. Багато зробив для соціального захисту вчителя і науковця, студента. Є автором більше 140 наукових публікацій та 13 книг.

З 2009 року працював професором кафедри вищої освіти та права Університету менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України.

29 серпня 2014 року обраний ректором Національного університету біоресурсів і природокористування. У червні 2019 року колектив університету та відокремлених підрозділів знову довірив один з кращих університетів Станіславу Ніколаєнко.

Для кожної людини найвищою формою визнання є авторитет і повага серед колег, друзів, знайомих. Це ті цінності, яких не купиш за гроші, не здобудеш їх силою.

Вельмишановний Станіславе Миколайовичу!

Ваш життєвий шлях є взірцем чесності і справедливості,

відповідального відношення до своїх обов’язків і подвижницької діяльності:

як політик, Ви спростували твердження про аморальність цієї сфери суспільного життя;

як Міністр, продемонстрували можливість позитивних змін у системі освіти;

як ректор, забезпечуєте постійне підвищення якості освітніх послуг

і зміцнення міжнародного авторитету Університету.

Колектив Рівненського коледжу запевняє Вас у своїй глибокій повазі та шле Вам найщиріші вітання з нагоди Дня народження!

Бажаємо Вам любові і турботи від рідних,

розуміння і підтримки від колег,

достатнього фінансового забезпечення з боку держави.

Живіть довго в щасті, благополуччі та в доброму здоров’ї.

З повагою,директор коледжу,

Заслужений працівник освіти України

 Я. П. Корсун