Вітаємо директора Ярослава Петровича Корсуна з Днем народження!

Коледж

14 березня 2019

Корсун Ярослав Петрович народився 14 березня 1944 року в с. Опарипси Радивилівського району Рівненської області. У 1966 році закінчив фізико-математичний факультет Рівненського державного педагогічного інституту. У 1980 році закінчив механічний факультет Української сільськогосподарської академії і отримав кваліфікацію інженера-механіка.

З 1966 року до 1978 року працював викладачем загальноосвітніх дисциплін Мирогощанського радгоспу-технікуму. З 1978 року до 1980 року здійснював роботу методиста Рівненського професійно-торгового училища, а з 1980 року до 1986 року працював завідувачем відділення Рівненського автотранспортного технікуму. З 1986 року працював на посаді заступника директора з навчальної роботи Ровенського радгоспу-технікуму. Починаючи з 03 серпня 1997 року і на даний час працює директором Відокремленого структурного підрозділу «Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» (ВСП «РК НУБіП України»).

Колектив коледжу щиросердечно вітає свого директора, заслуженого працівника освіти і науки України

Корсуна Ярослава Петровича

із 75-и річним ювілеєм!

За задумом Творця, кожна людина приходить у цей світ для виконання певної місії. Чи вдасться цю місію реалізувати, це залежить, в першу чергу, від самої людини.

Вельмишановний Ярославе Петровичу!

Ви змогли збудувати свій внутрішній Храм, у якому панують Доброта, Порядність, Людяність, Доброзичливість. Ви успішно розбудовуєте Храм освіти і науки, який має назву Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України, який став під Вашим керівництвом сучасним навчальним закладом європейського рівня.

Завжди з добрими намірами і відкритим серцем, чистою душею і готовністю прийти на допомогу Ви здобули повагу і авторитет серед освітян, колег, друзів. Для нас Ви є прикладом професіоналізму, відповідальності, відданості своїй справі, працьовитості. На Вашому життєвому шляху було чимало важких випробувань, але Ви мужньо долали перешкоди і завжди залишалися Людиною і патріотом України.

Бажаємо Вам від Бога – довголіття, від близьких – любові, від друзів – підтримки, від колег – розуміння. Хай Вас ніколи не залишає віра в Бога, віра в себе, віра в людей.

Живіть довго в щасті, благополуччі та в доброму здоров’ї!

З повагою,

колектив ВСП "Рівненський коледж НУБіП України"