«Мати! Від неї все на світі! Навіть світ…»:

бібліографічний огляд-презентація

23 травня 2018 року

13 травня, в другу неділю місяця, в Україні відзначали День матері. Цього року свято співпало з святкуванням у багатьох країнах світу, у яких щороку День матері відзначають саме в цей день. 23 травня в читальній залі БІЦ Денисюк Марина Олександрівна на виховній годині провела огляд-презентацію з нагоди свята.

Читати далі...


Діяльність бібліотек закладів вищої освіти у світлі модернізації вищої освіти

14 травня 2018 року

10-11 травня на базі наукової бібліотеки Львівського національного аграрного університету відбувся семінар для сільськогосподарських бібліотек закладів вищої освіти Західного регіону України «Діяльність бібліотек вищої освіти у світлі модернізації вищої освіти», у роботі якого взяла участь завідувач БІЦ Бурячинська Л. В.

Читати далі...


«Хай буде мир, хай більше не горить у пеклі війн твоє життя, людино!»

8-9 травня – Дні пам’яті та примирення: книжкова виставка

8 травня 2018 року

8 та 9 травня у всьому світі та в Україні відзначають Дні пам'яті та примирення, які присвячено пам'яті загиблим під час Другої світової війни, проводять вечори пам'яті, панахиди, пам'ятну ходу та уникають розважальних подій.

Читати далі...


 

Чорнобиль: біль і скорбота України (26.04 – день чорнобильської трагедії) : книжкова виставка

25 квітня 2018 року

 

«Кричали «біс»

пишались зробленим

Прогрес любили над усе

Летить лелека над Чорнобилем

нікому діток не несе»

(Ліна Костенко)

         Чорнобиль. Невелике миле провінційне українське містечко, занурене в зелень, все у вишнях та яблунях. Улітку тут любили відпочивати багато киян.  Приїздили сюди надовго, нерідко на ціле літо, з дітьми і домочадцями, винаймали кімнати в дерев’яних одноповерхових будиночках, готували на зиму соління і варення, збирали гриби, загорали на сліпучо-чистих піщаних берегах Київського моря, рибалили. І здавалося, що навдивовиж гармонійно і нерозривно зжилися тут краса поліської природи і сховані в бетон чотири блоки АЕС, розміщеної неподалік на північ від Чорнобиля. Здавалося...

Читати далі...


23 квітня - Всесвітній день книги й авторського права

23 квітня 2018 року

"Книги подібні рікам,

що тамують спрагу цілого світу

– це джерела мудрості."

("Повість минулих літ")

23 квітня - Всесвітній день книги й авторського права, його святкують у 190 країнах світу. Традиція святкування Дня книжки народилася у Каталонії, де 23 квітня на День Юрія традиційно дарували троянду за кожну куплену книжку. Цей день – знаковий, символічний день для світової літератури: саме цього дня померли Сервантес, Інко Гарсіласо де ла Вега, Шекспір, Михайло Коцюбинський... Проте були й позитивні події в літературному світі. Цього дня народилися Моріс Дрюон, Володимир Набоков, Григорій Тютюнник. Беручи до уваги цей факт, цілком природно, що Генеральна конференція ЮНЕСКО, яка проходила в Парижі в 1995 році, вирішила віддати в цей день данину уваги і шани книжкам і авторам, закликаючи молодь знаходити задоволення у читанні, поважати безцінний вклад тих, хто своєю творчістю сприяє соціальному і культурному розвитку і заснувала Всесвітній день книги і авторського права. Кожного року ЮНЕСКО визначає світову столицю книги, в 2018 році це історичний і культурний центр Афіни.

Читати далі...


«Нехай земля квітує всюди – планету збережімо люди!»:

тематична книжкова виставка

21.04.- День довкілля.

22.04.- Всесвітній день Землі


Щороку в третю суботу квітня відзначається Український день довкілля. Це свято з'явилося завдяки підписанню Президентом України Указу "Про День довкілля" в 1999 році. Поява цього свята пов'язана з проведенням Стокгольмської конференції, на річницю якої і була призначена дата свята. Конференція, що відбулася в Стокгольмі, зіграла вирішальну роль в глобальному екологічному русі.

Читати далі...


«ВЕЛИКДЕНЬ – СВЯТО СВІТЛОГО ХРИСТОВОГО ВОСКРЕСІННЯ»

Бібліографічний огляд

11 квітня 2018 року

 

«Христос Воскрес! Воістину Воскрес!» — чуємо ми звідусіль у ці прекрасні весняні дні вже більше 2000 років. Великдень — одне з найсвітліших та найбільших християнських свят, яке з нетерпінням чекають люди по всьому світу. 11 квітня в читальній залі БІЦ провідним бібліотекарем Андрійчук С. В. разом зі студентами 22-П групи (куратор Бойко Л. А.) під час виховної години проведено бібліографічний огляд «Великдень – свято Світлого Христового Воскресіння».

Читати далі...


Літературна спадщина гуманіста, мислителя та педагога

Василя Сухомлинського:

книжкова виставка до 100-річчя від дня народження

04 квітня 2018 року

Народився Василь Олександрович Сухомлинський 28 вересня 1918 року в с. Василівка Олександрійського повіту Херсонської губернії у родині незаможних селян. Його батько був теслею, працював у поміщицьких економіях та заможних селянських господарствах. Мати працювала в колгоспі. У родині Сухомлинських було четверо дітей, крім Василя, ще троє — Іван, Сергій та Меланія. Всі вони стали педагогами.

Читати далі...


Слово про Олеся Гончара: книжкова виставка

До 100-річчя від дня народження

03 квітня 2018 року

Про багатогранну, високохудожню, гуманістичну творчість Олеся Гончара написано немало статей, есе, етюдів. Його книги обішли народи і континенти. Олесь Гончар і його творчість – не тільки предмет гордості українців, а й яскраве явище у світовому літературному просторі.

Читати далі...


21 березня – Всесвітній день поезії

21 березня 2018 року

 

У 1999 році організацією ЮНЕСКО було вирішено відзначати Всесвітній день поезії 21 березня. Перший Всесвітній день поезії святкувався у Парижі.

„Поезія, - говориться в рішенні ЮНЕСКО, - може стати відповіддю на найгостріші і найглибші духовні питання сучасної людини, але для цього необхідно привернути до неї широку суспільну увагу”.

Читати далі...


День Гімну України

10 березня 2018 року

            10 березня - День Державного гімну України. Цього дня у 1865 році в польському місті Перемишль уперше прозвучав твір композитора Михайла Вербицького на слова поета Павла Чубинського «Ще не вмерла Україна». Ним завершили концерт, присвячений пам’яті Тараса Шевченка. Того ж року вірш уже був надрукований разом із нотами. У виконанні українського оперного співака-тенора Модеста Менцинського твір був записаний на платівку в Кельнському відділенні «Грамофона» у жовтні 1910 р.

Читати далі...


Тарас Шевченко – великий син свого народу: книжкова виставка

9 березня 2018 р.

«…Над Україною Чумацький Шлях

схилився

І шанобливо слуха Кобзаря»

Л. Рибенко

У Шевченківські дні знову і знову звертаємось до Шевченкового слова. На абонементі бібліотечно-інформаційного центру підготовлена виставка літератури. Вас чекають книги – від раритетних видань 1955 року – до сучасних  книг з творами Великого Кобзаря та дослідженнями його життя і творчості.

  Читати далі...


«Довго щирими словами до людей промовлятиму я…»: книжкова виставка

25 лютого  День народження Лесі Українки

25 лютого 2018 р.

Для людей і для сучасників Леся Українка була просто Ларисою Петрівною Косач, а після одруження Ларисою Квіткою. Але її творчість, її книги без сумніву стануть окрасою книжкової полиці у будь-якій оселі українця, у будь-якій книгозбірні. Так вважає автор передмови до видання «Леся Українка. Усі твори в одному томі» В. Бусел.

  Читати далі...


Героїчні спогади і світлі надії.

Зустріч з учасницею Майдану Мовчанець Н. І.

21 лютого 2018 р.

21 лютого у Світлиці Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки студенти та викладачі технічного відділення – 11-Д (куратор Медвідь М. М.), 31-Б (Філліпович А. Ю.), 32-Б (Грищук Ю. М.) – вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Зустріч була організована бібліотекарем читального залу Бендюг В. Т.

  Читати далі...


«Зове на бій Небесна Сотня за України майбуття...»

Виховна година

21 лютого 2018

20 лютого – День  Героїв Небесної Сотні. З нагоди вшанування пам’яті героїв 21 лютого в читальній залі БІЦ провідним бібліотекарем Петренко Г. І. разом зі студентами 31-К (куратор Олійник Г. А) та 21-К (куратор Лисяк О. М.) була проведена виховна година «Зове на бій Небесна Сотня за України майбуття...».

  Читати далі...


21 лютого – Міжнародний день рідної мови

21 лютого 2018 р.

 

         Рідна мова - це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов'язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями.

  Читати далі...


20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

 20 лютого 2018 р

 

         11 лютого 2015 р. Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

  Читати далі...


14 лютого - Міжнародний день дарування книг

14 лютого 2018 р.

14 лютого у День всіх закоханих відзначається ще одне свято – Міжнародний день дарування книг (Internazional Book Giving Day), започатковане американкою Еммі Бродмур у 2012 році.

  Читати далі...


Таке різне кохання… : книжкова виставка

14 лютого 2018 року

 Коли востаннє Ви брали в руки книгу? А книгу про кохання? Таке різне і всеохоплююче, щемливе і зворушливе?.. Сьогодні саме час!       

 У бібліотечно-інформаційному центрі  коледжу Вас чекають  книги про історії закоханих усіх часів і народів.

  Читати далі...


«Афганістан: історія та пам’ять» : книжкова виставка

15 лютого 2018 року

Відповідно до Указу Президента України від 11.02. 2004 р., 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цей день не випадковий. 15 лютого – річниця з дня виводу радянських військ з республіки Афганістан. Саме цього дня 1989 року з Афганістану були виведені радянські війська, які протягом 10 років брали участь у війні на території цієї країни.

  Читати далі...


«Українська мрія - єдність, свобода і незалежність»: книжкова виставка

22 січня 2018 року

22 січня - День Соборності (День Злуки) відзначається в Україні з 1999-го року відповідно до Указу Президента України № 42/99.

  Читати далі...


"Крути: героїчні сторінки історії України" : книжкова виставка

29 січня 2018 року

Бій під Кру́тами — бій, що відбувся  29 січня 1918 року біля залізничної станції Крути поблизу селища Крути та села Пам'ятне, за 130 кілометрів на північний схід від Києва, 18 км на схід від Ніжина.

Цей бій тривав 5 годин між 4-тисячним підрозділом російської Червоної гвардії під проводом есера Михайла Муравйова та загоном із київських курсантів і козаків «Вільного козацтва», що загалом нараховував близько чотирьох сотень вояків.

  Читати далі...


Яр Славутич. До 100-річчя від дня народження

11 січня 2018 року

11 січня 2018 року вся прогресивна громадськість не лише України, а й Канади, США та інших держав відзначає 100-і роковини від дня народження Яра Славутича (Григорія Михайловича Жученка) — видатного педагога, українського мовознавця і літературознавця, письменника і перекладача, автора багатьох підручників з української мови, доктора філософії зі славістики, професора-емерита Альбертського університету (Едмонтон, Канада).

  Читати далі...


Василь Стус. Листи у вічність… :

до 80-річчя від дня народження

04 січня 2018 року

Минає 80 років від дня народження відомого українського поета-шістдесятника, правозахисника, дисидента Василя Стуса. Обставини його смерті й досі залишаються нерозкритими, а окупаційна влада Донецька зняла пам'ятник з Донецького національного університету, де навчався поет.

  Читати далі...


Шморгун Євген Іванович - письменник, видавець, редактор, журналіст.

Зустріч студентів та викладачів з рівненським письменником.

14 грудня 2017 року

14 грудня у актові залі коледжу відбулась зустріч студентів та викладачів з Євге́ном Іва́новичем Шморгу́ном  - письменником, видавцем, краєзнавцем, громадським діячем,  Лауреатом премій імені Лесі Українки, Володимира Кобилянського, Валер'яна Поліщука. Зворушливо і емоційно Євген Іванович розповів молоді про свій життєвий шлях, про свою творчість, прочитав вірші і поділився думками про рідну Пересопницю, Рівненщину і майбутнє України. Студенти зацікавились книгами Євгена Івановича Шморгуна, підходили  взяти автограф. А від коледжу директор Корсун Я. П. подарував визначному письменнику Рівненщини книги про історію нашого навчального закладу та його славних випускників.

   Читати далі...


 

14 грудня - день вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

12 грудня 2017 року

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС щорічно відзначається в Україні 14 грудня – у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

   Читати далі...


 

«Права людини та громадянина: декларації і свободи»: книжкова виставка

07 грудня 2017 року

Щорічно 10 грудня в світі відзначають Міжнародний день захисту прав людини. Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблеєю ООН в 1950 році на честь прийняття 10 грудня 1948 року Загальної декларації з прав людини. Декларація стала першим світовим документом, що сформулював положення про права людини.

   Читати далі...


Куліш Микола Гурович. До 125-річчя від дня народження.

06 грудня 2017 року

6 грудня минуло 125 років від дня народження Миколи Гуровича Куліша -  одиного з найяскравіших та найбільш оригінальних українських драматургів першої половини минулого століття..

   Читати далі...


Григорій Савич Сковорода.

До 295-річчя від дня народження.

06 грудня 2017 року

6 грудня в читальні залі БІЦ було проведено бібліографічний огляд: «І слово, і ділом, і життям своїм мудрець…». Захід приурочений до 295-річчя з часу народження на нашій землі великого сина українського народу, мислителя, філософа, письменника, педагога Григорія Савича Сковороди.

   Читати далі...


 Універсальна десяткова класифікація (УДК)

05 грудня 2017 року

Постановою Кабінету Міністрів України № 177 від 22 березня 2017 р. «Про припинення використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації та впровадження Універсальної  десяткової класифікації»  запроваджено для класифікації документів в установах та організаціях УДК (Універсальну десяткову класифікацію). 

   Читати далі...


"І словом, і розумом, і життям своїм мудрець…": книжкова виставка

03 грудня 2017 року

 

3 грудня виповнилося 295 років від дня народження видатного українського філософа і письменника Григорія Савича Сковороди.

 

   Читати далі...


«Захисти життя, бо ще не пізно!»: виховна година

01 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

29 листопада 2017 року

29 листопада у читальній залі бібліотечно-інформаційного центру коледжу  відбулась зустріч студентів 22-П групи (куратор Бойко Л. А.) із психологом Рівненського обласного благодійного центру «Наше майбутнє» Ларисою Полюхович. Захід присвячений Дню боротьби зі СНІДом.

   Читати далі...


«Запали свічку скорботи» : книжкова виставка.

25 листопада – День пам’яті жертв голодомору.

24 листопада 2017 року

День па́м'яті жертв голодомо́рів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні.

Бібліотечно-інформаційний центр пропонує у читальній залі виставку книг та періодиних видань, в яких міститься інформація про страшні роки голодомору в Україні. 

   Читати далі...


БІЦ коледжу. Напрямки удосконалення бібліотечно-інформаційного обслуговування на новому етапі соціальних комунікацій

22 листопада 2017 року

Сучасний рівень організації роботи БІЦ– оснащення комп’ютерами, доступ до мережі Інтернет, фахове програмне забезпечення, власні електронні бази даних, створення електронного довідково-інформаційного апарату, систематичне поповнення фонду навчальних посібників на традиційних та електронних носіях - забезпечує повноцінне бібліотечно-бібліографічне та довідково-інформаційне обслуговування користувачів бібліотечно-інформаційного центру. З метою вдосконалення освітньої функції бібліотек – забезпечення освітнього процесу у вищому навчальному закладі за допомогою сучасних соціальних комунікацій, пропаганди нових технологій, культурних здобутків, досвіду їх освоєння і безпосередньої участі у навчанні читачів комп’ютерній та інформаційній грамотності, а також враховуючи  рекомендації  Всеукраїнської науково-практичної конференції «Бібліотеки навчального закладу на новому етапі соціальних комунікацій» (м. Харків, ХНТУСГ ім. П. Василенка) бібліотечно-інформаційний центр розробив заходи. 

   Читати далі...


 «Сільське господарство України – здобутки і проблеми»:книжкова виставка

16 листопада 2017 року

День працівників сільського господарства України

19 листопада, неділя

Сільське господарство — одна з найважливіших галузей економіки України. Від працівників сільського господарства залежить, що ми їстимемо завтра, і як ці продукти вплинуть на наше життя.

День працівників сільського господарства відзначається в Україні згідно з Указом Президента №428/93 від 07.10.93 р. щорічно у третю неділю листопада. Це професійне свято працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних і обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу. На території України знаходиться 32 млн гектарів чорнозему, що становить третину орних земель всієї Європи. Завдяки цьому країна посідає третє місце в світі з експорту кукурудзи, п'яте — за експортом пшениці. Головними продуктами сільськогосподарського виробництва в Україні були і є цукрові буряки, картопля, молоко, м'ясо, зерно.

У це професійне свято вітаємо всіх, хто так чи інакше пов’язує свою трудову діяльність з обробкой нашої землі, збиранням, переробкою та заготовленям її плодів, здійснюючи цю важливу для всіх нас роботу! Низький Вам уклін! Повага, здоров’я і благополуччя Вам і Вашим родинам! З Днем працівників сільського господарства!

 Бібліотечно-інформаційний центр Відокремленого структурного підрозділу «Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» пропонує тематичну книжкову виставку «Сільське господарство України – здобутки і проблеми».

   Читати далі...


"Ніхто не переможе мій народ!.." : книжкова виставка

21 листопада – День Гідності та Свободи

14-30 листопада 2017 року

Указ «Про відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи», підписаний Президентом Петром Порошенком, спрямований на належне відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи, вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, а також зважаючи на важливе значення цих подій для утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості та європейського шляху розвитку України. «Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи», - зазначив глава держави, Петро Порошенко.

Бібліотечно-інформаційний центр підготував книжкову виставку "Ніхто не переможе мій народ!..", на якій представлена література про революційні події в Україні.

   Читати далі...


Зустріч з рівненською поетесою Валентиною Люліч

09 листопада 2017 року

9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Це свято було встановлено Указом президента України в 1997 році і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з Преподобного Нестора-Літописця і починається писемна українська мова.

    Читати далі...


«Електронна демократія в дії». Круглий стіл

01 листопада 2017 року

1 листопада студенти коледжу 22-Б, 21-З та 22-З груп (куратори – Шаперчук С. В., Русіна Н. Г, Малимон С.С.) разом Шаперчуком С. В. та завідувачем БІЦ Бурячинською Л. В.  отримали практичний досвід з використання он-лайн сервісів для звернення в органи влади.

    Читати далі...


Етапи визволення України - історична довідка

Перегляд літератури

28 жовтня 2017 року

28 жовтня відзначається День визволення України від фашистських загарбників. Цей день було засновано згідно з Указом Президента "Про День визволення України від фашистських загарбників" від 20 жовтня 2009 року "з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні".

    Читати далі...


Міжнародний день Організації Об'єднаних Націй.

 Перегляд літератури «Миротворці ООН - гарантія миру і безпеки»

24 жовтня 2017  року

24 жовтня світове співтовариство відзначає Міжнародний день Організації Об'єднаних Націй (День ООН).  Саме в цей день 1945 року у Сан-Франциско на підставі Хартії Об'єднаних Націй була заснована Організа́ція Об'є́днаних На́цій — глобальна міжнародна організація.

    Читати далі...


Бібліотечно-інформаційний центр коледжу на новому етапі розвитку соціальних комунікацій

18 жовтня 2017  року

Педагогічна рада коледжу заслухала доповідь завідувача БІЦ  Бурячинської Людмили Василівни про завдання бібліотечно-інформаційного центру в світлі рекомендацій Всеукраїнської  науково-практичної  конференції «Бібліотека навчального закладу на  новому етапі розвитку соціальних комунікацій», яка відбулась 21-22 вересня 2017 року в Науковій бібліотеці Харківського  національного технічного університету сільського господарства  ім. П. Василенка.

    Читати далі...


Презентація книги доктора історичних наук Івана Патриляка «Перемога або смерть»

13 жовтня  2017 року

13 жовтня 2017 року у Бібліотечно-інформаційному центрі ВСП «РК НУБіПУ» відбулась презентація книги доктора історичних наук Івана Патриляка «Перемога або смерть». Під час заходу було продемонстровано фотографії з історії національно-визвольного руху 1939-1960 років та документальний фільм «Роман Шухевич».

  Читати далі...


«Козацтво – від сьогодення до витоків» : книжкова виставка

10-30 жовтня  2017 року

14 жовтня в Україні відзначається кілька свят: День українського козацтва, День захисника України та Покрова Пресвятої Богородиці. В цей день ми вшановуємо славних українських козаків, покровителькою яких вважається Богородиця. Детально з історією виникнення та розвитку українського козацтва можна ознайомитись у читальному залі на книжковій виставці «Козацтво – від сьогодення до витоків».

  Читати далі...


«Енергетична незалежність – основа стабільної економіки».

11 жовтня 2017  року

Саме таку тему обговорювали студенти 11-0 групи разом з куратором групи Чернегою  І. Г. та завідувачем БІЦ Бурячинською Л. В. у читальному залі Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки. Продовжуючи популяризувати екологічні знання серед молоді, працівники відділу інформації та документів виробничої тематики, зокрема Гірак Р. О., організували цю тематичну зустріч. Особливий інтерес викликала інформація Бурдюк Олесі Олександрівни, представниці громадської природоохоронної організації Екоклуб, про  використання альтернативних джерел енергії. Тільки поєднуючи теоретичні і практичні знання про використання енергоресурсів та їх економію на споживацькому рівні кожен із нас дбає не лише про власні інтереси, а підтримує стабільність економіки держави. Дякуємо працівникам обласної бібліотеки за багаторічне партнерство в бібліотечно-інформаційній та навчально-виховній роботі.

  Читати далі...


Презентація творчих робіт викладачів та студентів коледжу "Цей дивовижний світ - КНИГА!"

04 жовтня 2017  року

В читальному залі бібліотечно-інформаційного центру Відокремленого структурного підрозділу «Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України»відбуласьпрезентація творчих робіт викладачів та студентів коледжу "Цей дивовижний світ - КНИГА!". Автори живописних полотен, графічних робіт, фото поділились своїми думками з приводу експонатів виставки, а присутні в залі обмінялись враженнями від споглядання цих натхненних і зворушливих полотен.

  Читати далі...


Європейська та євроатлантична орієнтація України

04 жовтня 2017  року

З перших днів навчання студенти перших курсів відвідують бібліотечно-інформаційний центр. Саме тут для викладачів та студентів підготовлена книжкова виставка, співзвучна з темою першого уроку «Поважаю європейські цінності – будую сучасну Україну».

З перших років незалежності нашої держави європейська та євроатлантична інтеграція України перебуває у центрі уваги нашого суспільства. Книжкова виставка, підготовлена бібліотечно-інформаційним центром коледжу, представляє літературу про теоретико-методологічні проблеми і особливості практичної реалізації ідеї європейської та євроатлантичної інтеграції України, про сучасні політологічні і правові підходи до проблем модернізації українського суспільства, гармонізації законодавства України та ЄС, довгострокових стратегій співробітництва між Україною та Євросоюзом, міжнародний досвід забезпечення інтеграційної політики та ін.

  Читати далі...