071 Облік і оподаткування

Група №1
071Облік і оподаткування
1Присяжнюк Вікторія Вікторівна 29.05.2003
2Кабай Софія Миколаївна 04.04.2003
3Курносікова Ніна Іванівна 19.06.2003
4Гопанчук Марія Борисівна 03.08.2003
5Сидорчук Оксана Дмитрівна 06.02.2003
6Вашай Анна Олександрівна 07.11.2002
7Никифорук Вікторія Олександрівна 22.09.2003
8Потапчук Ольга Яківна 18.01.2003
9Заноза Вікторія Валеріївна 20.01.2003
10Садовська Елизавета Михайлівна 18.09.2003
11Рис Ірина Анатоліївна 20.09.2002
12Семенюк Ілля Юрійович 04.08.2003
13Бойко Аніта Миколаївна 14.03.2003
14Баглай Тетяна Миколаївна 04.03.2003
15Кривоблоцька Єлизавета Вікторівна 23.03.2004
16Грабар Катерина Ігорівна 31.03.2003
17Бондар Іванна Володимирівна 08.04.2003
18Мельник Марія Вікторівна 29.06.2003
19Забейда Яна Степанівна 28.02.2003
20Шиманська Катерина Андріївна 11.10.2003
21Ільчук Андрій Васильович 02.07.2003
22Паламарчук Марія Василівна 09.01.2003
23Хаєцька Анастасія Василівна 24.01.2003
24Репицька Вікторія Ігорівна 25.12.2002
25Величко Надія Сергіївна 17.04.2003
26Назарук Естер Володимирівна 01.05.2002
27Труш Катерина Андріївна 27.05.2003
28Маринич Софія Олександрівна 23.11.2003
29Калинович Марія Григорівна 08.04.2003
30Замлинна Вікторія Андріївна 02.01.2003
Група №2
071Облік і оподаткування
1Шульжук Віра Петрівна 16.11.2002
2Маскевич Аліна Андріївна 27.11.2002
3Баланенко Юрій Юрійович 04.05.2003
4Сільковський Олександр Олександрович 21.06.2003
5Шоназарова Зубайда Акбарівна 01.08.2002
6Кухарук Світлана Вікторівна 26.02.2003
7Савицька Світлана Миколаївна 27.03.2003
8Цеклар Анастасія Олегівна 29.11.2002
9Дідух Тетяна Валеріївна 25.01.2003
10Галинець Марина Михайлівна 19.09.2003
11Юзвяк Роман Ігорович 29.09.2003
12Дробуш Марія Володимирівна 20.11.2002
13Сизоненко Юлія Олексіївна 26.08.2003
14Бабич Марія Іванівна 16.09.2003
15Гуда Ліза Василівна 24.11.2003
16Пароконний Євгеній Олександрович 08.04.2003
17Сощук Сергій Олександрович 18.12.2002
18Ляхацька Тетяна Сергіївна 24.03.2003
19Гайдук Сергій Вікторович 02.07.2003
20Долголенко Ірина Сергіївна 22.07.2003
21Захарчук Тетяна Валеріївна 20.08.2003
22Калісінська Дарія Михайлівна 14.09.2002

076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Група №3
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
1Сутулець Ольга Юріївна 10.06.2003
2Никифорук Вікторія Олександрівна 22.09.2003
3Головчук Максим Сергійович 21.04.2003
4Заставська Ірина Михайлівна 29.04.2003
5Потапчук Ольга Яківна 18.01.2003
6Данилюк Руслана Петрівна 15.06.2003
7Масевич Петро Васильович 27.10.2002
8Рис Ірина Анатоліївна 20.09.2002
9Мальчевський Віталій Вікторович 19.05.2003
10Романюк Ольга Володимирівна 10.06.2003
11Нікітін Віктор Андрійович 19.05.2003
12Політько Катерина Дмитрівна 30.05.2003
13Протасюк Наталія Андріївна 13.07.2003
14Кравчук Олексій Сергійович 30.03.2003
15Садовець Тетяна Павлівна 05.03.2003
16Самуйло Мирослав Павлович 04.06.2003
17Владимирова Вероніка Сергіївна 04.03.2002
18Величко Станіслав Вікторович 17.09.2003
19Клочок Андрій Сергійович 13.12.2002
20Легкобит Олексій Юрійович 30.03.2003
21Бондар Іванна Володимирівна 08.04.2003
22Войтович Назар Сергійович 02.12.2002
23Бордюк Данило Сергійович 05.07.2003
24Власюк Максим Васильович 16.02.2003
25Курносіков Михайло Володимирович 18.08.2003
26Ільчук Андрій Васильович 02.07.2003
27Мурашко Максим Ігорович 29.01.2003
28Назарук Естер Володимирівна 01.05.2002
Група №4
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
1Боярчук Богдан Вадимович 16.03.2003
2Калинович Марія Григорівна 08.04.2003
3Шульжук Віра Петрівна 16.11.2002
4Замлинна Вікторія Андріївна 02.01.2003
5Капітанюк Назар Миколайович 06.03.2003
6Давидюк Анастасія Анатоліївна 08.03.2003
7Баланенко Юрій Юрійович 04.05.2003
8Сільковський Олександр Олександрович 21.06.2003
9Шоназарова Зубайда Акбарівна 01.08.2002
10Савицька Світлана Миколаївна 27.03.2003
11Маринич Олександр Юрійович 28.07.2003
12Нікітін Святослав Вікторович 20.06.2003
13Коханюк Антон Романович 20.09.2003
14Матвієнко Анастасія Володимирівна 05.09.2003
15Цеклар Анастасія Олегівна 29.11.2002
16Дідух Тетяна Валеріївна 25.01.2003
17Галинець Марина Михайлівна 19.09.2003
18Овсієнко Владислав Валерійович 02.01.2003
19Дробуш Марія Володимирівна 20.11.2002
20Желязко Аліна Валеріївна 13.04.2003
21Якимович Денис Вікторович 01.07.2003
22Остапчук Антон Вікторович 04.05.2003
23Грищенко Вероніка Вадимівна 31.07.2003
24Крестянінов Андрій Андрійович 05.10.2002
25Труш Катерина Андріївна 27.05.2003
26Гвоздь Юрій Федорович 13.12.2002
27Ляхацька Тетяна Сергіївна 24.03.2003
28Плетньов Віталій Вікторович 07.05.2003

072 Фінанси, банківська справа і страхування

Група №5
072 Фінанси, банківська справа і страхування
1Кабай Софія Миколаївна 04.04.2003
2Присяжнюк Вікторія Вікторівна 29.05.2003
3Козаченко Вікторія Федорівна 20.04.2003
4Труш Катерина Андріївна 27.05.2003
5Грищенко Анатолій Вікторович 21.12.2002
6Денисюк Денис Олександрович 04.05.2003
7Ванценко Софія Вікторівна 16.10.2002
8Козакевич Софія Геннадіївна 24.10.2002
9Слесар Олексій Миколайович 30.03.2003
10Ільяш Дмитро Сергійович 30.05.2002
11Романюк Софія Миколаївна 02.02.2003
12Овдійчук Маргарита Володимирівна 30.07.2002
13Якубчик Валерія Дмитрівна 26.11.2002
14Дацюк Дарина Миколаївна 30.01.2003
15Резнікова Ірина Вадимівна 09.05.2002
16Маскевич Аліна Андріївна 27.11.2002
17Гордійчук Ольга Андріївна 24.07.2003
18Потапчук Ольга Яківна 18.01.2003
19Заставська Ірина Михайлівна 29.04.2003
20Бурма Діана Іванівна 15.10.2003
21Никифорук Вікторія Олександрівна 22.09.2003
22Баглай Тетяна Миколаївна 04.03.2003
23Політько Катерина Дмитрівна 30.05.2003
24Грабар Катерина Ігорівна 31.03.2003
25Нікітін Віктор Андрійович 19.05.2003
26Семенюк Ілля Юрійович 04.08.2003
27Садовська Елизавета Михайлівна 18.09.2003
28Кашталян Вікторія Олегівна 28.05.2003
29Денисюк Яна Віталіївна 06.06.2003
30Сташків Вікторія Сергіївна 14.03.2003
Група №6
Фінанси, банківська справа і страхування
1Бездольна Аліна Сергіївна 10.03.2003
2Радчук Дмитро Миколайович 14.06.2003
3Піддубна Людмила Валентинівна 15.03.2003
4Левінська Мар`яна Володимирівна 06.07.2003
5Фенюк Єлизавета Олегівна 18.07.2003
6Паламарчук Марія Василівна 09.01.2003
7Самедов Тимур Рауфович 19.06.2003
8Ільчук Андрій Васильович 02.07.2003
9Паламарчук Анастасія Вікторівна 18.04.2003
10Форсюк Уляна Романівна 21.05.2003
11Забейда Яна Степанівна 28.02.2003
12Бобровницький Артур Ярославович 10.04.2003
13Садовець Тетяна Павлівна 05.03.2003
14Кривоблоцька Єлизавета Вікторівна 23.03.2004
15Назарук Естер Володимирівна 01.05.2002
16Заплетняк Данііл Віталійович 03.02.2003
17Маринич Софія Олександрівна 23.11.2003
18Мурашко Максим Ігорович 29.01.2003
19Шульжук Віра Петрівна 16.11.2002
20Капітанюк Назар Миколайович 06.03.2003
21Замлинна Вікторія Андріївна 02.01.2003
22Шоназарова Зубайда Акбарівна 01.08.2002
23Баланенко Юрій Юрійович 04.05.2003
24Світозенська Марія Анатоліївна 23.11.2002
25Дашкель Анна Сельвестрівна 18.07.2003
26Сахнюк Нікіта-Олександр Сергійович 25.09.2002
27Савицька Світлана Миколаївна 27.03.2003
28Кухарук Світлана Вікторівна 26.02.2003
29Мойсієвич Олена Олександрівна 21.08.2003
30Крилюк Вікторія Юріївна 27.06.2003
Група №7
Фінанси, банківська справа і страхування
1Галинець Марина Михайлівна 19.09.2003
2Ніколаєва Тамара Юріївна 24.12.2002
3Дідух Тетяна Валеріївна 25.01.2003
4Цеклар Анастасія Олегівна 29.11.2002
5Цимбалюк Андрій Едуардович 05.12.2002
6Дробуш Марія Володимирівна 20.11.2002

081 Право

Група №8
081 Право
1Романюк Дарина Олександрівна 25.02.2003
2Шустакова Вікторія Михайлівна 09.04.2003
3Овсієнко Владислав Валерійович 02.01.2003
4Сабанюк Максим Миколайович 03.10.2003
5Кульчин Дар`я Анатоліївна 16.04.2003
6Удовиченко Владислав Сергійович 22.01.2003
7Макеєнко Сандра Олексіївна 12.08.2003
8Бабійчук Ірина Віталіївна 30.08.2003
9Гуз Владислава Володимирівна 22.02.2003
10Дмитрук Іванна Володимирівна 27.11.2002
11Цикун Валентина Олександрівна 11.02.2003
12Підгурська Кароліна Романівна 26.08.2003
13Немировський Сергій Станіславович 22.01.2003
14Філатова Юлія В`ячеславівна 06.04.2003
15Курносікова Ніна Іванівна 19.06.2003
16Стрихалюк Діана Володимирівна 25.11.2002
17Олексійчук Іванна Іванівна 18.02.2003
18Боровець Роксолана Володимирівна 29.07.2003
19Булак Інна Сергіївна 02.08.2003
20Хмель Дарина Романівна 30.01.2003
21Конончук Карина Володимирівна 09.05.2003
22Никифорук Вікторія Олександрівна 22.09.2003
23Макарець Анастасія Петрівна 14.10.2002
24Бурма Діана Іванівна 15.10.2003
25Окренець Руслана Сергіївна 29.06.2003
26Захарчук Тетяна Валеріївна 20.08.2003
27Заставська Ірина Михайлівна 29.04.2003
28Васильчук Микола Володимирович 28.10.2002
Група №9
081 Право
1Концимал Василь Олександрович 13.01.2003
2Карасьов Максим Михайлович 26.08.2003
3Нагорна Діна Вікторівна 30.01.2003
4Костюк Катерина Ігорівна 23.02.2003
5Власюк Віта Сергіївна 25.09.2002
6Консевич Анастасія Ігорівна 11.09.2002
7Чуприк Діана Анатоліївна 20.06.2003
8Потичко Ольга Віталіївна 24.07.2002
9Романюк Ольга Володимирівна 10.06.2003
10Музичук Данило Васильвич 12.05.2001
11Твердохліб Тетяна Володимирівна 19.09.2003
12Баглай Тетяна Миколаївна 04.03.2003
13Радчук Дмитро Миколайович 14.06.2003
14Шапран Діана Ігорівна 11.09.2003
15Юглічек Дмитро Васильвич 04.08.2003
16Пивоварчук Софія Сергіївна 17.10.2002
17Голубош Ганна Володимирівна 16.11.2001
18Дмиш Вадим Валерійович 03.08.2003
19Кожарко Євген Олександрович 12.02.2003
20Багінська Єлизавета Сергіївна 13.05.2003
21Бондар Іванна Володимирівна 08.04.2003
22Садовець Тетяна Павлівна 05.03.2003
23Гусарук Інна Ігорівна 02.02.2003
24Маркович Ірина Русланівна 11.10.2003
25Калісінська Дарія Михайлівна 14.09.2002
26Пейко Ірина Андріївна 11.06.2003
27Приймак Анна Сергіївна 23.09.2003
28Литвиненко Вікторія Михайлівна 01.07.2003
Група №10
081 Право
1Тарабановська Вікторія Сергіївна 15.10.2002
2Самедов Тимур Рауфович 19.06.2003
3Лець Ілля Андрійович 05.07.2003
4Костюк Аделіна Олександрівна 05.07.2003
5Боярчук Богдан Вадимович 16.03.2003
6Островський Іван Олександрович 10.04.2003
7Тимощук Алла Віталіївна 07.04.2001
8Конюкевич Роман Васильович 31.07.2002
9Дашкель Анна Сельвестрівна 18.07.2003
10Юзькова Діана Миколаївна 12.01.2003
11Дяченко Валерія Андріївна 16.03.2002
12Сільковський Олександр Олександрович 21.06.2003
13Кухарук Світлана Вікторівна 26.02.2003
14Трачук Богдан Юрійович 06.05.2003
15Сорока Світлана Анатоліївна 10.07.2003
16Григоренко Аліна Миколаївна 11.08.2003
17Войтюк Тарас Олександрович 26.02.2003
18Цеклар Анастасія Олегівна 29.11.2002
19Челомбітько Владислав Ігорович 11.10.2002
20Федорович Юлія Віталіївна 18.02.2003
21Самедов Габиб Айюб Огли 22.02.2003
22Мошковська Єлизавета Сергіївна 02.12.2002
23Тишков Андрій Іванович 27.01.2003
24Крилюк Вікторія Юріївна 27.06.2003
25Желязко Аліна Валеріївна 13.04.2003
26Южаков Владислав Володимирович 06.12.2002
27Сабанюк Роман Дмитрович 08.07.2003
28Ляхацька Тетяна Сергіївна 24.03.2003
29Долголенко Ірина Сергіївна 22.07.2003

121 Інженерія програмного забезпечення

Група №11
121 Інженерія програмного забезпечення
1Денисюк Богдан Іванович 06.10.2002
2Стадник Олександр Петрович 23.07.2003
3Літвінчук Олександр Васильович 03.06.2003
4Бондар Микола Юрійович 20.12.2002
5Сабанюк Максим Миколайович 03.10.2003
6Юрчук Андрій Миколайович 03.07.2002
7Захарець Ілля Сергійович 21.03.2003
8Павлюк Віталій Володимирович 28.01.2003
9Козлов Анджело Віталійович 20.09.2003
10Гребень Ілля Леонідович 23.11.2002
11Бобер Максим Ігорович 28.09.2002
12Свирид Дмитро Анатолійович 02.05.2003
13Брикса Яна Олександрівна 05.01.2003
14Слесар Олексій Миколайович 30.03.2003
15Гарасюк Анатолій Володимирович 18.02.2003
16Русецький Валентин Миколайович 20.07.2003
17Юхимчук Владислав Олександрович 26.11.2002
18Бусел Максим Сергійович 28.03.2003
19Козловець Вадим Віталійович 18.09.2003
20Штефан Роман Артурович 04.10.2002
21Дитюк Павло Вікторович 16.07.2003
22Сидорчук Оксана Дмитрівна 06.02.2003
23Годебська Катерина Андріївна 02.05.2003
24Свідерський Володимир Олегович 25.02.2003
25Денисюк Дмитро Олегович 02.08.2003
26Кінаш Максим Євгенійович 16.04.2003
Група №12
121 Інженерія програмного забезпечення
1Кучер Дарина Володимирівна 18.05.2003
2Словінська Ірина Юріївна 28.11.2002
3Гвоздь Юрій Федорович 13.12.2002
4Лісковчук Сергій Михайлович 11.06.2003
5Цимбалюк Андрій Едуардович 05.12.2002
6Мельничук Едуард Андрійович 11.03.2003
7Трофимчук Владислав Вікторович 18.09.2003
8Овчаренко Сергій Володимирович 05.02.2003
9Заплетняк Данііл Віталійович 03.02.2003
10Антонюк Богдан Сергійович 25.06.2003
11Жолобчук Максим Олександрович 05.02.2003
12Петрина Владислав Володимирович 22.07.2003
13Гуменюк Богдан Михайлович 11.02.2003
14Красько Микола Григорович 11.01.2003
15Окренець Руслана Сергіївна 29.06.2003
16Ваховський Сергій Олександрович 20.03.2003
17Панчук Владислав Олексійович 08.10.2002
18Назарець Максим Петрович 12.02.2003
19Павельчук Михайло Андрійович 20.11.2002
20Лихуша Максим Сергійович 18.06.2003
21Гончарук Уляна Олександрівна 08.01.2003
22Грановський Валерій Володимирович 08.08.2003
23Мартьянов Антон Ігорович 10.07.2003
24Рубель Артем Володимирович 29.05.2003
25Мальчевський Віталій Вікторович 19.05.2003
26Цилія Павло Тарасович 12.07.2003
27Демчук Дмитро Михайлович 12.11.2002
Група №13
121 Інженерія програмного забезпечення
1Плетньов Віталій Вікторович 07.05.2003
2Каштан Дмитро Сергійович 07.04.2003
3Красінський Денис Ігорович 27.09.2002
4Головчук Максим Сергійович 21.04.2003
5Франковський Іван Артемович 09.10.2002
6Пінчук Ігор Віталійович 08.01.2002
7Лук`янчук Віталій Вікторович 26.02.2003
8Віюк Владислав Юрійович 25.07.2003
9Ковалець Віталій Павлович 12.05.2003
10Ожелевський Андрій Сергійович 12.04.2003
11Ларінов Владислав Андрійович 22.10.2003
12Лукомський Назар Юрійович 10.04.2003
13Мовчанюк Оксана Сергіївна 09.08.2003
14Пахальчук Богдан Ігорович 27.04.2003
15Костюк Антон Павлович 27.06.2003
16Габор Микола Володимирович 02.04.2003
17Мичка Захарій Миколайович 09.05.2003
18Владимирова Вероніка Сергіївна 04.03.2002
19Самуйло Мирослав Павлович 04.06.2003
20Демчук Олександр Миколайович 06.06.2003
21Якимович Денис Вікторович 01.07.2003
22Савчук Станіслав Сергійович 24.07.2003
23Легкобит Олексій Юрійович 30.03.2003
24Лазарчук Назарій Вікторович 02.11.2002
25Симонович Станіслав Петрович 11.04.2003
26Прончук Дмитро Сергійович 20.03.2003
Група №14
121 Інженерія програмного забезпечення
1Бобровницький Артур Ярославович 10.04.2003
2Бугай Олена Миколаївна 19.07.2003
3Полюхович Владислав Юрійович 29.05.2003
4Оводюк Максим Миколайович 03.03.2003
5Виннічук Тарас Миколайович 08.01.2003
6Кривко Вадим Борисович 08.07.2003
7Алексій Роман Ярославович 08.04.2003
8Телекало Антон Юрійович 06.03.2003
9Жовтяк Назар Олександрович 18.06.2002
10Берестень Володимир Володимирович 08.08.2003
11Ярошик Вадим Юрійович 28.04.2002
12Архіпков Олег Олегович 13.06.2002
13Шварц Анастасія Олександрівна 07.06.2003
14Басараба Анатолій Володимирович 03.10.2002
15Вахер Дмитро Олександрович 08.10.2003
16Мандина Роман Володимирович 23.12.2002
17Федюкевич Руслан Миколайович 29.06.2003
18Ярмольчук Павло Миколайович 09.08.2003
19Озеруга Петро Михайлович 29.06.2003
20Кислянка Станіслав Іванович 12.02.2003
21Патаєвич Владислав Сергійович 06.08.2003
22Легкий Максим Миколайович 07.11.2002
23Токмаков Михайло Сергійович 04.09.2003
24Макєєв Ігор Олександрович 13.01.2003
25Божок Андрій Сергійович 12.10.2002
26Дмітрієвцев Микола Сергійович 24.04.2003
Група №15
121 Інженерія програмного забезпечення
1Боярчук Богдан Вадимович 16.03.2003
2Просян Богдан Богданович 06.11.2002
3Грищенко Анатолій Вікторович 21.12.2002
4Ярмолюк Владислав Олегович 23.09.2002
5Лазар Дмитро Олександрович 06.11.2002
6Драгальчук Богдан Едуардович 23.10.2003
7Босюк Денис Степанович 21.06.2003
8Конюкевич Роман Васильович 31.07.2002
9Чилій Мирослав Сергійович 03.05.2003
10Капітанюк Назар Миколайович 06.03.2003
11Басюк Назар Віталійович 27.05.2003
12Безкоровайний Максим Олександрович 12.10.2002
13Степанюк Назар Вікторович 14.11.2003
14Вертелецький Назар Петрович 27.11.2002
15Маринич Олександр Юрійович 28.07.2003
16Матях Андрій Вікторович 16.12.2002
17Стрельчук Олександр Віталійович 05.06.2003
18Бондарчук Павло Іванович 15.07.2002
19Шилюк Артур Олександрович 03.03.2003
20Дежнюк Олександр Олександрович 23.01.2003
21Легкий Родіон Іванович 10.11.2002
22Коханюк Антон Романович 20.09.2003
23Терещук Роман Олексійович 11.04.2003
24Булавський Іван Сергійович 14.11.2002
25Саскін Артем Іванович 16.02.2003
26Ковтун Олег Вадимович 03.11.2002
Група №16
121 Інженерія програмного забезпечення
1Гончарук Микита Андрійович 11.10.2002
2Ковенько Владислав Миколайович 28.05.2003
3Богуцький Максим Олександрович 08.02.2003
4Примак Максим Володимирович 17.08.2003
5Жерендюк Павло Володимирович 29.01.2003
6Ніколаєва Тамара Юріївна 24.12.2002
7Юзвяк Роман Ігорович 29.09.2003
8Ліпянін Юрій Павлович 24.09.2002
9Карпач Діана Павлівна 23.04.2003
10Равчина Антон Вікторович 31.01.2003
11Сизоненко Юлія Олексіївна 26.08.2003
12Ясак Анатолій Анатолійович 10.07.2003
13Южаков Владислав Володимирович 06.12.2002
14Гоч Вадим Васильович 12.10.2001
15Дубина Дмитро Петрович 24.09.2002
16Торопчін Артем Віталійович 18.02.2003
17Гуда Ліза Василівна 24.11.2003
18Пароконний Євгеній Олександрович 08.04.2003
19Пельванов Володимир Тимурович 18.04.2003
20Огейчук Максим Русланович 01.04.2002
21Тимощук Леонід Леонідович 17.10.2002
22Сощук Сергій Олександрович 18.12.2002
23Березний Максим Юрійович 28.12.2002
24Павлюк Дмитро Віталійович 20.06.2002
25Гайдук Сергій Вікторович 02.07.2003
26Власюк Владислав Ігорович 18.06.2003
27Кібиш Вадим Сергійович 30.05.2003

193 Геодезія і землеустрій

Група №17
193 Геодезія і землеустрій
1Трохимчук Оксана Миколаївна 03.02.2003
2Чабан Максим Ярославович 11.07.2003
3Федорчук Владислав Васильович 28.04.2003
4Стефанишин Ангеліна Василівна 02.06.2003
5Бобер Максим Ігорович 28.09.2002
6Никифорук Вікторія Олександрівна 22.09.2003
7Сова Ярина Миколаївна 13.06.2003
8Ковальчук Олександр Анатолійович 14.06.2003
9Гладюк Соломія Миколаївна 13.07.2003
10Герасимчук Владислав Володимирович 20.07.2003
11Урбанюк Володимир Олегович 12.06.2003
12Демчук Дмитро Михайлович 12.11.2002
13Бурма Діана Іванівна 15.10.2003
14Семенюк Оксана Петрівна 07.02.2003
15Бачманюк Андрій Михайлович 15.08.2003
16Кужель Максим Михайлович 15.08.2003
17Онищук Денис Володимирович 19.04.2003
18Бобровницький Артур Ярославович 10.04.2003
19Бордюк Данило Сергійович 05.07.2003
20Форсюк Уляна Романівна 21.05.2003
21Цикун Михайло Анатолійович 21.11.2002
22Крагель Валерія Володимиріна 09.09.2002
23Жежук Андрій Васильович 07.04.2003
24Солтис Олександр Анатолійович 28.06.2003
25Легкий Максим Миколайович 07.11.2002
Група №18
193 Геодезія і землеустрій
1Радчук Аліна Сергіївна 24.06.2003
2Репицька Вікторія Ігорівна 25.12.2002
3Чуздюк Владислав Олександрович 14.03.2003
4Вознюк Гліб Юрійович 09.11.2002
5Герун Юлія Андріївна 05.07.2003
6Костюк Антон Павлович 27.06.2003
7Капітанюк Назар Миколайович 06.03.2003
8Горецький Назар В`ячеславович 22.01.2003
9Петрушко Вікторія Сергіївна 28.11.2002
10Войтюк Тарас Олександрович 26.02.2003
11Корсюк Тетяна Валеріївна 03.10.2002
12Кравчук Олексій Сергійович 30.03.2003
13Коркішко Назар Миколайович 28.03.2003
14Цеклар Анастасія Олегівна 29.11.2002
15Гончарук Микита Андрійович 11.10.2002
16Легкий Родіон Іванович 10.11.2002
17Басараба Анатолій Володимирович 03.10.2002
18Тишков Андрій Іванович 27.01.2003
19Гоч Вадим Васильович 12.10.2001
20Гуда Ліза Василівна 24.11.2003
21Слободенюк Тетяна Олександрівна 18.04.2003
22Павлюк Дмитро Віталійович 20.06.2002
23Бондарчук Павло Іванович 15.07.2002
24Власюк Владислав Ігорович 18.06.2003
25Ковтун Олег Вадимович 03.11.2002

 192 Будівництво та цивільна інженерія (будівництво)

Група № 19
 192 Будівництво та цивільна інженерія (будівництво)
1Осійчук Віктор Васильович 16.01.2003
2Дивульський Владислав Олександрович 22.10.2002
3Свідерський Володимир Олегович 25.02.2003
4Пишнюк Віктор Вікторович 08.04.2003
5Овчаренко Сергій Володимирович 05.02.2003
6Пашковський Олександр Павлович 04.02.2003
7Музичук Михайло Володимирович 04.03.2003
8Миронець Дмитро Володимирович 09.08.2003
9Бачманюк Андрій Михайлович 15.08.2003
10Горбачук Олег Олександрович 30.06.2003
11Бордюк Данило Сергійович 05.07.2003
12Войтович Назар Сергійович 02.12.2002
13Власюк Максим Васильович 16.02.2003
14Цикун Михайло Анатолійович 21.11.2002
15Шатецький Назар Андрійович 12.03.2003
16Берестень Володимир Володимирович 08.08.2003
17Ільчук Андрій Васильович 02.07.2003
18Кравець Євгеній Юрійович 11.08.2003
19Сільковський Олександр Олександрович 21.06.2003
20Безкоровайний Максим Олександрович 12.10.2002
21Капись Денис Юрійович 15.02.2003
22Прокопчук Артем Олексійович 09.01.2003
Група № 20
 192 Будівництво та цивільна інженерія (будівництво)
1Шилюк Артур Олександрович 03.03.2003
2Ярмольчук Павло Миколайович 09.08.2003
3Кравчук Олексій Сергійович 30.03.2003
4Коркішко Назар Миколайович 28.03.2003
5Галан Сергій Сергійович 26.10.2001
6Матвієнко Анастасія Володимирівна 05.09.2003
7Кондратюк Павло Вікторович 26.02.2003
8Бабич Микола Михайлович 19.10.2002
9Ліпянін Юрій Павлович 24.09.2002
10Ясак Анатолій Анатолійович 10.07.2003
11Сабанюк Максим Миколайович 03.10.2003
12Нікітін Святослав Вікторович 20.06.2003
13Легкий Родіон Іванович 10.11.2002
14Бондар Микола Юрійович 20.12.2002
15Гуда Ліза Василівна 24.11.2003
16Пароконний Євгеній Олександрович 08.04.2003
17Крестянінов Андрій Андрійович 05.10.2002
18Огейчук Максим Русланович 01.04.2002
19Костюк Антон Павлович 27.06.2003
20Оводюк Максим Миколайович 03.03.2003
21Ковтун Олег Вадимович 03.11.2002

192 Будівництво та цивільна інженерія (опорядження)

Група № 21
192 Будівництво та цивільна інженерія (опорядження)
1Тенщук Олександра Анатоліївна 06.09.2003
2Джум Віолетта Святославівна 08.07.2003
3Трохимчук Оксана Миколаївна 03.02.2003
4Білічук Володимир Михайлович 10.02.2003
5Ковальчук Олександр Анатолійович 14.06.2003
6Годун Анастасія Юріївна 14.02.2003
7Бобер Максим Ігорович 28.09.2002
8Прозапас Максим Олександрович 08.08.2003
9Гришкевич Назар Олексійович 11.06.2003
10Сістук Тимофій Миколайович 01.09.2003
11Гладюк Соломія Миколаївна 13.07.2003
12Іванісік Анна Василівна 13.09.2003
13Рис Ірина Анатоліївна 20.09.2002
14Зубар Даніела Віталіївна 11.11.2002
15Семенюк Ілля Юрійович 04.08.2003
16Патій Богдан Вадимович 05.10.2002
17Онищук Денис Володимирович 19.04.2003
18Ріпа Ольга Станіславівна 06.02.2003
19Архіпков Олег Олегович 13.06.2002
20Ревуцька Богдана Петрівна 20.10.2002
21Радчук Аліна Сергіївна 24.06.2003
22Конончук Карина Володимирівна 09.05.2003
23Заплетняк Данііл Віталійович 03.02.2003
24Вознюк Гліб Юрійович 09.11.2002
Група № 22
192 Будівництво та цивільна інженерія (опорядження)
1Януль Дмитро Богданович 15.09.2003
2Стефанишин Ангеліна Василівна 02.06.2003
3Мілаш Данило Русланович 04.11.2002
4Маринич Софія Олександрівна 23.11.2003
5Герун Юлія Андріївна 05.07.2003
6Чилій Мирослав Сергійович 03.05.2003
7Лазар Дмитро Олександрович 06.11.2002
8Петрушко Вікторія Сергіївна 28.11.2002
9Бондарчук Юліанія Юріївна 28.04.2003
10Кукуруза Ліза Андріївна 24.10.2002
11Примак Максим Володимирович 17.08.2003
12Муратова Дарія Олександрівна 08.03.2002
13Музичко Марія Василівна 20.08.2003
14Южаков Владислав Володимирович 06.12.2002
15Кантоніст Інна Олександрівна 22.08.2003
16Юрчук Андрій Миколайович 03.07.2002
17Торопчін Артем Віталійович 18.02.2003
18Дзюбук Мар`яна Вікторівна 07.04.2003
19Копач Кирило Ігорович 06.03.2003
20Сощук Сергій Олександрович 18.12.2002
21Павлюк Дмитро Віталійович 20.06.2002
22Бондарчук Павло Іванович 15.07.2002
23Панчук Владислав Олексійович 08.10.2002
24Федорович Юлія Віталіївна 18.02.2003